Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 120

Wątek: "Oświetlenie w fotografii aktu" - warsztaty z Olym

  1. #111
    | OlyJedi Awatar willow32
    Dołączył
    Apr 2005
    Mieszka w
    Sosnowiec
    Posty
    1.203
    Siła reputacji
    27
    Moja galeria
    http://www.anitachromy.pl/ to strona modelki która była w Katowicach, jeśli ktoś chce publikować zdjęcia z warsztatów piszcie do niej z prośbą o zgodę. Jak znam Anitkę nie będzie z tym problemu Oczywiście o ile zdjęcie będzie trzymało jakiś poziom

    pozdrawiam
    http://www.robertnawara.digartfolio.pl/

    E-1 ZD14-54 FL-36 A850 135 f/1.8 85f/1.4 50f/2.8 20-35 f/3.5-4.5

  2. #112
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar black_bird
    Dołączył
    Apr 2005
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    830
    Siła reputacji
    22
    Moja galeria
    Robercie, są u Anity i Twoje foty, nie rozumiem, dlaczego nie ma autora? Ale na jej stronie Zuiko Digital 14-45 wygląda zachęcająco ..;)))
    A dziewczyna warta niejednej sesji zdjęciowej ..

  3. #113
    | OlyJedi Awatar willow32
    Dołączył
    Apr 2005
    Mieszka w
    Sosnowiec
    Posty
    1.203
    Siła reputacji
    27
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez black_bird
    Robercie, są u Anity i Twoje foty, nie rozumiem, dlaczego nie ma autora? Ale na jej stronie Zuiko Digital 14-45 wygląda zachęcająco ..))
    A dziewczyna warta niejednej sesji zdjęciowej ..
    też tego nie rozumiem ) ale może i dobrze bo zqa wyjątkiem kilku ujęć reszta to porażka )
    a tego z zuiko 14-45 to nie rozumiem
    http://www.robertnawara.digartfolio.pl/

    E-1 ZD14-54 FL-36 A850 135 f/1.8 85f/1.4 50f/2.8 20-35 f/3.5-4.5

  4. #114
    dinx6
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez willow32
    a tego z zuiko 14-45 to nie rozumiem
    dobry KIT nie jest zły

  5. #115
    | OlyJedi Awatar willow32
    Dołączył
    Apr 2005
    Mieszka w
    Sosnowiec
    Posty
    1.203
    Siła reputacji
    27
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez dinx6
    Cytat Zamieszczone przez willow32
    a tego z zuiko 14-45 to nie rozumiem
    dobry KIT nie jest zły
    ale ja w życiu nie używałem tego obiektywu dlatego nie rozumiem
    http://www.robertnawara.digartfolio.pl/

    E-1 ZD14-54 FL-36 A850 135 f/1.8 85f/1.4 50f/2.8 20-35 f/3.5-4.5

  6. #116
    | OlyJedi Awatar ziemia01
    Dołączył
    Oct 2005
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    2.200
    Siła reputacji
    73
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez willow32
    ale ja w życiu nie używałem tego obiektywu dlatego nie rozumiem
    zobacz na tło podanej przez siebie strony w galerii.

  7. #117
    | OlyJedi Awatar willow32
    Dołączył
    Apr 2005
    Mieszka w
    Sosnowiec
    Posty
    1.203
    Siła reputacji
    27
    Moja galeria
    no też macie oko, takie coś wypatrzyć
    oczywiście nie mam nic wspólnego z tym tłem
    http://www.robertnawara.digartfolio.pl/

    E-1 ZD14-54 FL-36 A850 135 f/1.8 85f/1.4 50f/2.8 20-35 f/3.5-4.5

  8. #118
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Rafał Czarny
    Dołączył
    Jan 2006
    Mieszka w
    Krakowie
    Posty
    8.679
    Siła reputacji
    113
    Moja galeria
    Mariusz, Twoja znajoma napisała Ci kupę pierdół z przewagą kupy (a Ty te idiotyzmy opublikowałeś na forum nie będąc samemu na imprezie. Żenada.). Bzdura bzdurę pogania. A kto jej bronił zmienić ustawienia w aparacie? A kto jej bronił poprosić o zmianę ustawień światła? A kto jej bronił podejść do Leonarda i zapytać o cokolwiek? Bosze, co za ludzie....

    K...wa, dać coś ludziom za darmochę to będą na maksa wybrzydzać... Rzygać się chce!!!

    Jak jej się tak nie podobało, to kto jej bronił wyjść po 5 minutach? Wytrzymała 3 godziny do godziny 20? Ja wyszedłem o 19 choć mi się podobało.
    gAlErIa czArNeGo
    oPoWiEm wAm o mArKu
    Pampalini, łowca stworzeń, wypier..lił się o korzeń.

  9. #119
    | OlyJedi Awatar Jack
    Dołączył
    Jun 2006
    Mieszka w
    Błonie
    Posty
    2.461
    Siła reputacji
    129
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez mariush
    ...które miały po 10 minut każda na zapoznanie sie z olympusem, światlem i cialem modelki jednoczesnie...[/i]
    Nie mam jakiegokolwiek zamiaru polemizować i komentować, bo inne osoby już wyjaśniły. Te 10 minut absolutnie wystarczyły na osiągnięcie celu warsztatów - zwrócenia uwagi na wizjer aparatu i szybkość działania autofokusa. Jak ktoś głodny wiedzy, to też ją znajdzie - np. u Wacka Wantucha warsztaty trwaja trzy dni, jest tylko 6 osób i kosztuje tylko 500,- złotych.
    Cytat Zamieszczone przez willow32
    http://www.anitachromy.pl/ to strona modelki która była w Katowicach, jeśli ktoś chce publikować zdjęcia z warsztatów piszcie do niej z prośbą o zgodę. Jak znam Anitkę nie będzie z tym problemu Oczywiście o ile zdjęcie będzie trzymało jakiś poziom
    Nie wiem, jak funkcjonuje droga na skróty. Na pozowanie w trakcie warsztatów zawierałem umowę z agencją, a zgodnie z warunkami tej umowy, zgodę na publikację zdjęć wykonanych w trakcie warsztatów wydaje agencja. Nie wiem, jakie są relacje między modelką a agencją.
    Jack

  10. #120
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Karol
    Dołączył
    May 2004
    Mieszka w
    las pod TARNOWem...
    Posty
    5.346
    Siła reputacji
    170
    Moja galeria
    Idą Święta a tu jakieś przepychanki. Jako, że byłem na krakowskim spotkaniu napiszę dwa słowa od siebie.
    Mariush – dziwię się, że powtarzasz słowa znajomej tworząc plotki podczas gdy sam na spotkaniu nie byłeś. Trudno polemizować z czyimiś odczuciami ale z informacjami już można:

    Wszystkie aparaty ustawione były na jpg i na 1250 iso, na trybie AUTOMATYCZNYM i nikt, oprócz jednej dziewczyny tego nie zmienial! Bylo po prostu wciskanie migawki jak leci. Nikt nawet nie pytal o mozliwosc zmienienia swiatla, polaczenia z blyskiem, nic! Zadna grupa nie zmieniala zadnych ustawien ani aparatu, ani swiatla. a Swiatla bylo bardzo malo, pan Leonard zagadywany o porady "jaki aparat lepiej kupic" nie kontrolował co sie dzieje na podescie ani w sali. A poza tymi 5 osobami obcykującymi cycki olympusami e-3, z widowni wyłoniło się 10-15 kompaktów na maksymalnym zoomie, zeby miec na zdjeciu gołą babę. Głównie dziadki, ktorym trzęsła się ręka jak robili te zdjecia.

    Twierdzenie, że nikt oprócz jednej dziewczyny nie zmieniał ustawień to jakaś bzdura – sam równo mieszałem czułością w E-3 i trybami pracy– akurat wysokie ISO mnie interesowało. Poza tym dziewczyna w półmroku zaobserwowała kilkadziesiąt osób pod kątem tego, co ustawiają w aparatach? - gratuluję spostrzegawczości a raczej fantazji... A uwagi o cyckach, gołej babie i dziadkach z trzęsącymi rękami, abstrahując od prawdziwości, są po prostu niesmaczne.
    Sam się przyznam, że siedziałem w pierwszym rzędzie i modelkę fotografowałem z przyjemnością...
    Osobiście ze spotkania jestem zadowolony, przyjechałem z Tarnowa a więc poświęciłem całe popołudnie i wieczór wcześniej urywając się w pracy. Na oświetleniu studyjnym się nie znam i cenię każdą okazję, żeby się czegokolwiek dowiedzieć. Szczególnie jak ktoś za free organizuje modelkę, osoby, które się na tym znają i sprzęt. Podczas takiego spotkania na pewno można liznąć temat, uzyskać odpowiedź na konkretne pytania, pogadać z ludźmi. Na mnie zadziałało inspirująco – już myślę o jakimś chociażby prowizorycznym oświetleniu, nawet u mnie w domu i pomęczeniu znajomej, która się na to zgodzi
    Wesołych Świąt wszystkim i więcej takich spotkań życzę... No i bez takich jaj na Forum.
    zmiana nicka: ktotek -> Karol
    Polska B - wątek ze zdjęciami
    Facebook

Podobne wątki

  1. Warsztaty "fotografia w podróży"
    By Sławek in forum Porady dotyczące fotografii
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24.02.10, 15:03
  2. Wielki finał Szkoły Mistrzów Fotografii "Gazety"
    By marecki in forum Ciekawe strony www
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 25.06.09, 11:46

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.