Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: Robactwo

  1. #11
    | OlyJedi Awatar glee
    Dołączył
    Aug 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    762
    Siła reputacji
    27
    Moja galeria
    Bardzo dużo materiału dajesz stąd ciężko coś wyróżnić ; ) taka ogólna uwaga że nie dbasz za bardzo o tło czyli inaczej mówiąc w większości przypadków starasz się umieszczać robaka w centrum a to jak prezentuje się na tle wydaje się być sprawą nieistotną. Siłą makro dla mnie są ostre oczy a nie kadry z góry czy z tył ale to czysto subiektywne zdanie ; )
    Bodies: EM-1/HLD-7/MMF-3 + E-3/HLD-4/FL-50r
    Szkła: ZD7-14, Leica25D/1.4, ZD 14-54 I, ZD 50/EX-25, Sigma 150, Z f1.4/50, Z f5/85-250
    http://forum.olympusclub.pl/threads/79188-obraz-obrazem-za-każdym-razem

  2. #12
    Awatar ANDRZEJ66
    Dołączył
    Jan 2016
    Mieszka w
    Ostrów Wielkopolski
    Posty
    10
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez glee Zobacz posta
    Bardzo dużo materiału dajesz stąd ciężko coś wyróżnić ; ) taka ogólna uwaga że nie dbasz za bardzo o tło czyli inaczej mówiąc w większości przypadków starasz się umieszczać robaka w centrum a to jak prezentuje się na tle wydaje się być sprawą nieistotną. Siłą makro dla mnie są ostre oczy a nie kadry z góry czy z tył ale to czysto subiektywne zdanie ; )
    Zgadzam się z wszystkimi uwagami.Ja to także widzę.Natomiast zdjęcia są prosto z puszki.Zdjęcia jak wspomniałem są trochę starawe,Obróbka w jpg,czasami kilkakrotna.Po jakimś czasie coś mi się nie podoba i koryguję- a to zawsze psuje orginał. Widzę bałagan w tle.Natomiast ten robal był na takim czy innym liściu czy badylu,dając max małą przysłonę żeby osiągnąć GO, nie rozmydlam tła.Raz wyjdzie innym razem nie.Nie zmieniam tła w programach bo po prostu tego nie umiem.Zdjęcia nie są w żaden sposób wybierane ,mam ok. 2 tys zdjęć.Te które pokazałem u mnie w katalogu ROBALE występują dokładnie w tej samej kolejności.Gdybym chciał zabłysnąć ,znalazłbym trochę całkiem poprawnych-ale nie o to chodzi.Chętnie wziąłbym udział w jakiś warsztatach,tak na żywca nie ma się od kogo uczyć,a podglądactwo to nie to samo.Następne zdjęcia wstawię do oceny w nowym sezonie,nowy sprzęt - inne możliwości (mam nadzieję).Na razie
    serdeczne dzięki za zainteresowanie i uwagi.Pozdrawiam !!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.