Strona 2 z 48 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 473

Wątek: gulasz gania po górach =)

  1. #11
    | OlyJedi Awatar alnico
    Dołączył
    Sep 2012
    Mieszka w
    Śląsk, Mikołów
    Posty
    6.228
    Siła reputacji
    200
    Moja galeria
    O! Gulasz zaczęła po górach ganiać, fajnie, poganiamy także
    OM-D E-M5 I/II + kilka słoików. Łowię nimi oblechy .
    Kiedy wychodzę w góry wracam do domu ; Co masz zrobić jutro zrób pojutrze będziesz mieć dwa dni wolnego.
    Szwarc, mydło i powidło
    || Z Tater ||Bieszczady || Słowacja

  2. #12
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar lisiajamka1
    Dołączył
    Feb 2009
    Mieszka w
    Białystok
    Posty
    7.282
    Siła reputacji
    410
    Moja galeria
    Z przyjemnością obejrzałem zdjęcia, trzecie najbardziej przykuło mój wzrok

  3. #13
    | OlyJedi Awatar abir
    Dołączył
    Jun 2009
    Mieszka w
    Tczew
    Posty
    4.001
    Siła reputacji
    336
    Moja galeria
    podoba mi się ta owca z Kalatówek na pierwszym zdjęciu
    Jedynym dowodem na to, że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja, jest to, że się z nami nie kontaktują

    Logika zaprowadzi Cię z punku A do punktu B. Wyobraźnia zaprowadzi Cię wszędzie

  4. #14
    Animator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar gulasz
    Dołączył
    Mar 2008
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    7.301
    Siła reputacji
    363
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez abir Zobacz posta
    podoba mi się ta owca z Kalatówek na pierwszym zdjęciu
    odłączyła się od stada - ale nie narzekała raczej
    Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś SAM...
    Życie jest zbyt krótkie by przejmować się porażkami..

    gulasz się szlaja - za królikami, po górach, Kambodża'17, Kolumbia'18, Islandia'22



  5. #15
    Moderator Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Muminek
    Dołączył
    Sep 2008
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Posty
    4.025
    Siła reputacji
    330
    Moja galeria
    Ale super, że otworzyłaś nowy wątek, miło będzie tutaj wędrować Twoimi szlakami.
    Pozdrawiam
    E-M1, E-3, E-30, TG-2, Stylus XZ-2, E-PL2, C-2100 UZ, ZD 8, ZD 7-14, ZD 14-54 II, 12-60 SWD, 50-200 SWD, 35 ED Macro, 50 ED Macro, ED 90-250, EC-20, EC-14, EX-25, FL-50 R, FS-SRF-11, Sigma 150 HSM

  6. #16
    | OlyJedi Awatar yac
    Dołączył
    Oct 2006
    Mieszka w
    k/3M
    Posty
    2.388
    Siła reputacji
    286
    Moja galeria
    Aż zacząłem szukać tej owcy na 1 . 3 mi się podoba najbardziej .
    Jacek

  7. #17
    Animator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar gulasz
    Dołączył
    Mar 2008
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    7.301
    Siła reputacji
    363
    Moja galeria
    MikolajN, tropic, witia, Lolita, hades, henry1, alnico, lisiajamka1, abir, Muminek, yac - bardzo ale to bardzo miło Was gościć w mym nowych skromnych progach
    dziękuję za odwiedziny..

    w trakcie tego samego wyjazdu przepiękną jesienią 2012 drugiego dnia z Tatr przenieśliśmy się w Pieniny - było przepięknie - ale również nie bardzo trafiałam
    więc tylko 2 chyba niepokazane jak dotąd zdjęcia z tego wypadu - i jedno które już było - ale je lubię więc wrzucę raz jeszcze też tutaj


    Idąc na Sokolicę do słynnej sosenki (pierwszy raz w życiu na tamtenczas), mijaliśmy pięknie panąszące się po lesie światełko

    6. ta fota była już jakiś czas temu w drugim gulaszowym wątku ale pozwolę sobie raz jeszcze ją zapodać

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CM219235a1024.jpg
Wyświetleń:	463
Rozmiar:	866,9 KB
ID:	165944

    7. chatki na trasie to idealne miejsce na wszamanie czegoś po drodze - o ile nie panuje w nich syf i malaria ( a niekiedy niestety i tak się zdarza )

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CM219241aa1024.jpg
Wyświetleń:	451
Rozmiar:	968,3 KB
ID:	165945


    i dotarliśmy do Sosenki - nie nacieszyłam się cudownymi widokami na przełom Dunajca i cudnie wystające Tatry - bo moim towarzyszom podróży spieszyło się ciut - dlatego trzeba będzie tam wrócić kiedyś... bo zdjęcia niemal wszystkie są nieostre

    swoją drogą powrót z Krościenka środkami publicznego transportu okazały się mega trudne - gdyż bus jadący ze Szczawnicy do Krakowa trasę do Krościenka jechał ponad godzinę (dodam tylko że to niecałe 6 km) - takie były korki - nie muszę chyba dodawać że bus w Szczawnicy już pękał w szwach i nie było mowy, żeby z Krościenka kogokolwiek więcej mógł zabrać..
    Więc z kumpelą poszłyśmy na stopa - żeby się jakoś dostać albo bezpośrednio do Krakowa albo do Sącza skąd odjeżdża trochę więcej i trochę bardziej pustych autobusów. Po 2 minutach znudzone i niedoświadczone w łapaniu stopa dziwiłyśmy się dlaczego jeszcze nikt się nie zatrzymał no i jakby nie było minutę później młode małżeństwo nas wzięło i podwiozło na sam przystanek w Sączu walcząc z czasem byśmy zdążyły na przedostatni PKS - udało się praktycznie w ostatniej minucie złapać Szwagropola wesoła to była akcja - zwłaszcza że zakończona pomyślnie

    8.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CM219295aa1024.jpg
Wyświetleń:	421
Rozmiar:	719,7 KB
ID:	165946
    Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś SAM...
    Życie jest zbyt krótkie by przejmować się porażkami..

    gulasz się szlaja - za królikami, po górach, Kambodża'17, Kolumbia'18, Islandia'22



  8. #18
    | OlyJedi Awatar robtor
    Dołączył
    Jul 2008
    Mieszka w
    okolice Tarnowa
    Posty
    4.165
    Siła reputacji
    122
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez gulasz Zobacz posta
    ... wesoła to była akcja - zwłaszcza że zakończona pomyślnie
    Jest co później wspominać...
    Kasprowy Wieczorową porą: http://forum.olympusclub.pl/threads/...=1#post1249315
    Orion, Plejady i inne dziady: http://forum.olympusclub.pl/threads/...=1#post1246830
    Olympus E-PL5 dual kit 14-42mm + 40-150mm plus Nikony

  9. #19
    | OlyJedi Awatar witia
    Dołączył
    Feb 2006
    Mieszka w
    Zamość
    Posty
    5.396
    Siła reputacji
    150
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez gulasz Zobacz posta
    MikolajN, tropic, witia, Lolita, hades, henry1, alnico, lisiajamka1, abir, Muminek, yac - bardzo ale to bardzo miło Was gościć w mym nowych skromnych progach
    dziękuję za odwiedziny..

    w trakcie tego samego wyjazdu przepiękną jesienią 2012 drugiego dnia z Tatr przenieśliśmy się w Pieniny - było przepięknie - ale również nie bardzo trafiałam
    więc tylko 2 chyba niepokazane jak dotąd zdjęcia z tego wypadu - i jedno które już było - ale je lubię więc wrzucę raz jeszcze też tutaj


    Idąc na Sokolicę do słynnej sosenki (pierwszy raz w życiu na tamtenczas), mijaliśmy pięknie panąszące się po lesie światełko

    6. ta fota była już jakiś czas temu w drugim gulaszowym wątku ale pozwolę sobie raz jeszcze ją zapodać

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CM219235a1024.jpg
Wyświetleń:	463
Rozmiar:	866,9 KB
ID:	165944

    7. chatki na trasie to idealne miejsce na wszamanie czegoś po drodze - o ile nie panuje w nich syf i malaria ( a niekiedy niestety i tak się zdarza )

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CM219241aa1024.jpg
Wyświetleń:	451
Rozmiar:	968,3 KB
ID:	165945


    i dotarliśmy do Sosenki - nie nacieszyłam się cudownymi widokami na przełom Dunajca i cudnie wystające Tatry - bo moim towarzyszom podróży spieszyło się ciut - dlatego trzeba będzie tam wrócić kiedyś... bo zdjęcia niemal wszystkie są nieostre

    swoją drogą powrót z Krościenka środkami publicznego transportu okazały się mega trudne - gdyż bus jadący ze Szczawnicy do Krakowa trasę do Krościenka jechał ponad godzinę (dodam tylko że to niecałe 6 km) - takie były korki - nie muszę chyba dodawać że bus w Szczawnicy już pękał w szwach i nie było mowy, żeby z Krościenka kogokolwiek więcej mógł zabrać..
    Więc z kumpelą poszłyśmy na stopa - żeby się jakoś dostać albo bezpośrednio do Krakowa albo do Sącza skąd odjeżdża trochę więcej i trochę bardziej pustych autobusów. Po 2 minutach znudzone i niedoświadczone w łapaniu stopa dziwiłyśmy się dlaczego jeszcze nikt się nie zatrzymał no i jakby nie było minutę później młode małżeństwo nas wzięło i podwiozło na sam przystanek w Sączu walcząc z czasem byśmy zdążyły na przedostatni PKS - udało się praktycznie w ostatniej minucie złapać Szwagropola wesoła to była akcja - zwłaszcza że zakończona pomyślnie

    8.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CM219295aa1024.jpg
Wyświetleń:	421
Rozmiar:	719,7 KB
ID:	165946
    ... no i sosenka jest Świetnie "zrobiona".
    Pozdrawiam.

  10. #20
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    24.999
    Siła reputacji
    474
    Moja galeria
    Się melduję. Byłem tam gdzie Ty, ale Ty masz młodsze oczy. I piękniejsze
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||

Podobne wątki

  1. Goniąc króliczka - czyli gulasz się szlaja =)
    By gulasz in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 1385
    Ostatni post / autor: 28.10.21, 17:43
  2. Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 5.10.09, 16:52
  3. Zimowe zdjęcia w górach
    By qwerty in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 2.01.04, 11:12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.