Coś mi się wydaje, że drzewo kapokowe ma jeszcze jedną zaletę, którą wolisz zachować dla siebie. Ono po prostu przyciąga ładne dziewczyny![]()
Coś mi się wydaje, że drzewo kapokowe ma jeszcze jedną zaletę, którą wolisz zachować dla siebie. Ono po prostu przyciąga ładne dziewczyny![]()
Rysiek_______________
Podstawowe elementy E 4/3 i m4/3
I wchodzimy w las..
Lisiczka ma zajefajne buty![]()
cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach||Łowca spamerów||
Relacja ekstra.![]()
A Afrykanka na kapokowcu super.![]()
W ogródku sąsiadki są ładne kwiatki.
Popieram Stopkę Krakmana !
LUBIĘ WYCHODZIĆ NA DWÓR, NA POLE MAM ZA DALEKO.
Fauna i flora interesująca jak zawsze, te żólte kwiaty to prawdopodobnie allamanda przeczyszczająca, cała roślinka w małych dawkach przeczyszczająca, o większych dawkach lepiej nie pisać. Antylopka przepiękna.
Oczy są niesamowite...
Casamance świetnie pokazane w tych kilku kadrach, oczywiście korzenie szkarpowe kapokowca też robią wrażenie.
PS.
Stale zaglądam i podziwiam![]()
OM-D E-M5 I/II + kilka słoików. Łowię nimi oblechy.
Kiedy wychodzę w góry wracam do domu; Co masz zrobić jutro zrób pojutrze będziesz mieć dwa dni wolnego.
Szwarc, mydło i powidło || Z Tater ||Bieszczady || Słowacja
Twoje zdjęcia i relacja jak zwykle fantastyczne. Jak zwykle w portretach ludzi dostrzegam coś ekscytującego. jak wydasz albumy (książki) podróżnicze masz już pewnego ich nabywcę
Bardzo mi się dwa: "u fryzjerki" i następne - "z piórkiem - portrecik".
Pozdrawiam.
Mbsz - znakomite te portreciki.
Pozdrawiam.