Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 80

Wątek: Nikon D500

  1. #41
    Awatar robertos102
    Dołączył
    Dec 2014
    Mieszka w
    Kazimierz Biskupi
    Posty
    165
    Siła reputacji
    12
    Moja galeria
    Imho ostudzić emocje i poczekać do sprzedaży. Użytkowanie zweryfikuje i sklasyfikuje body a nie tabelki i testy na gorąco...
    A cena, no cóż. Komu pasuje to kupi. Jak za drogo to zawsze można poczekać na spadek cen, dolara, niższy vat czy też zmianę rządu

  2. #42
    | OlyJedi Awatar nyny
    Dołączył
    Jul 2009
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    5.144
    Siła reputacji
    199
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez robertos102 Zobacz posta
    Imho ostudzić emocje i poczekać do sprzedaży. Użytkowanie zweryfikuje i sklasyfikuje body a nie tabelki i testy na gorąco...
    A cena, no cóż. Komu pasuje to kupi. Jak za drogo to zawsze można poczekać na spadek cen, dolara, niższy vat czy też zmianę rządu
    Tu nie ma co studzic, jak zolty pisze to tak jest (jesli o specyfikacje chodzi).
    Jedyne co moze skutecznie zniechecic na poczatku do zakupu, to niestety male ryzyko co nam zaserwuje zolty za fake tym razem.
    Jak nie bedzie nic w stylu, flar, chlapania olejem, problemow z AF, czy kurzeniem to obawiam sie, ze na kilka lat zaszachowal rynek ta puszka
    Ostatnio bylo lepiej z wpadkami, ale ja nie zaryzykuje by to w marcu kupic. Szkoda mi nerw i kasy, mysle ze jak troche emocje opadna, wszelkie bolaczki wieku dzieciecego wyjda badz nie, a co za tym idzie podatek od nowosci troche zelzeje, to w tym roku zapewne bede sie przed szanowna malzonka ostro tlumaczyl

    pozdro
    W tym miejscu ludzie chwala sie sprzetem... Ja nie mam czym
    Kanał IRC Olympus Club: http://webchat.freenode.net/?channels=olympusclub
    Tylko prawdziwi twardziele nie robia BACKUP'ów

  3. #43
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Koriolan
    Dołączył
    Aug 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    4.666
    Siła reputacji
    292
    Moja galeria
    Niestety, ale przy obecnych kursach dolara i euro względem PLN, to na tanie zakupy nie mamy co liczyć.
    ech, te 50-200 kupione przy kursie 2,12 zł za dolara.
    Moje zdjęcia: http://forum.olympusclub.pl/showthre...938#post206938
    zabawki: E-M1 + 12-100/f4 + 8-25/f4+100-400/5.6-6.3+ 12/2 + 45/1.8 . Czasem S 23Ultra

  4. #44
    Awatar robertos102
    Dołączył
    Dec 2014
    Mieszka w
    Kazimierz Biskupi
    Posty
    165
    Siła reputacji
    12
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez nyny Zobacz posta
    ....
    Jak nie bedzie nic w stylu, flar, chlapania olejem, problemow z AF, czy kurzeniem to obawiam sie, ze na kilka lat zaszachowal rynek ta puszka
    .............
    Mam nadzieje,że konkurencja nie zaśpi....

  5. #45
    | OlyJedi Awatar nyny
    Dołączył
    Jul 2009
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    5.144
    Siła reputacji
    199
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez robertos102 Zobacz posta
    Mam nadzieje,że konkurencja nie zaśpi....
    Mysle, ze po tym strzale podniesie sie za jakies 2-3 lata, tyle czasu daje na doscigniecie zoltego...

    pozdro
    W tym miejscu ludzie chwala sie sprzetem... Ja nie mam czym
    Kanał IRC Olympus Club: http://webchat.freenode.net/?channels=olympusclub
    Tylko prawdziwi twardziele nie robia BACKUP'ów

  6. #46
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar epicure
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    12.864
    Siła reputacji
    241
    Moja galeria
    E tam, nyny, podnieciłeś się i pitolisz. Konkurencja nie jest ciemię bita. To tylko kolejny Nikon... Więcej punktów AF, szybsze to i tamto, ale nadal klamot z tymi samymi wadami, co dotychczas.
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  7. #47
    | OlyJedi Awatar nyny
    Dołączył
    Jul 2009
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    5.144
    Siła reputacji
    199
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    E tam, nyny, podnieciłeś się i pitolisz. Konkurencja nie jest ciemię bita. To tylko kolejny Nikon... Więcej punktów AF, szybsze to i tamto, ale nadal klamot z tymi samymi wadami, co dotychczas.
    No nie, bo konkurencja nie oferuje nic, co sie zbliza do tego wydumka zoltego. Powyprztykala sie w zeszlym roku z nowosciami, bo nikt nie sadzil ze nikon jeszcze bedzie myslal o wypuszczeniu puszki PRO DX. Teraz zeby zakasac zoltego, w tej akurat kategori, czyli puszki do fotprzyrody, spotterki, i sportu to nie sadze by wydumali to szybciej niz w rok-dwa lata.

    A jakie to te same wady co dotychczas?
    Bo jesli to sa te slynne dodatki porkroju chlapania, flar itd. to juz o tym pisalem, jesli bedzie (a wcale nie wykluczone, ze tak bedzie bo nowe DX juz nie mialy jakis mega problemow) OK, to jak to mowia, ino brac


    pozdro
    W tym miejscu ludzie chwala sie sprzetem... Ja nie mam czym
    Kanał IRC Olympus Club: http://webchat.freenode.net/?channels=olympusclub
    Tylko prawdziwi twardziele nie robia BACKUP'ów

  8. #48
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar epicure
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    12.864
    Siła reputacji
    241
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez nyny Zobacz posta
    No nie, bo konkurencja nie oferuje nic, co sie zbliza do tego wydumka zoltego. Powyprztykala sie w zeszlym roku z nowosciami...
    Spokojnie, nadrobi. Póki co nadrabia ceną, bo ten Nikon nie ma dla mnie (i dla wielu innych również) nic, za co warto byłoby płacić tak kosmiczne pieniądze.

    Cytat Zamieszczone przez nyny Zobacz posta
    A jakie to te same wady co dotychczas?
    Brak podglądu ekspozycji przed zrobieniem zdjęcia, brak szybkiego podglądu wykonanego zdjęcia w wizjerze, kłapiące lustro, absolutny brak dyskrecji - po prostu luszczanka. Jak sobie poradzą z tymi problemami, to ja też zacznę się podniecać
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  9. #49
    | OlyJedi Awatar nyny
    Dołączył
    Jul 2009
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    5.144
    Siła reputacji
    199
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    Spokojnie, nadrobi. Póki co nadrabia ceną, bo ten Nikon nie ma dla mnie (i dla wielu innych również) nic, za co warto byłoby płacić tak kosmiczne pieniądze.
    Brak podglądu ekspozycji przed zrobieniem zdjęcia, brak szybkiego podglądu wykonanego zdjęcia w wizjerze, kłapiące lustro, absolutny brak dyskrecji - po prostu luszczanka. Jak sobie poradzą z tymi problemami, to ja też zacznę się podniecać
    Nie jest to target zatem dla Ciebie, tak samo jak dla wielu innych dla ktorych po prostu sa inne puszki niz D500...

    Dla innych to jest najlepsze w tej chwili narzedzie do orki, stety/niestety kosztujace swoje....


    pozdro
    W tym miejscu ludzie chwala sie sprzetem... Ja nie mam czym
    Kanał IRC Olympus Club: http://webchat.freenode.net/?channels=olympusclub
    Tylko prawdziwi twardziele nie robia BACKUP'ów

  10. #50
    | OlyJedi Awatar MikolajN
    Dołączył
    Apr 2014
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    766
    Siła reputacji
    39
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez nyny Zobacz posta
    Nie jest to target zatem dla Ciebie, tak samo jak dla wielu innych dla ktorych po prostu sa inne puszki niz D500...

    Dla innych to jest najlepsze w tej chwili narzedzie do orki, stety/niestety kosztujace swoje....


    pozdro
    No popatrz popatrz... pozwolisz, że wkleję do tematu z mZ300PRO?

Podobne wątki

  1. Nikon AW1 - nie chciał Oly/Panas zrobił Nikon
    By gietrzy in forum Pozostali producenci
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 19.09.13, 21:19
  2. Nikon D3x???
    By Michu (Pentax) in forum Pozostali producenci
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 21.04.08, 12:01
  3. Nikon P80
    By Don Pedro in forum Pozostali producenci
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 10.04.08, 17:18

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.