Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 106

Wątek: Anglia okiem Ślązaka

  1. #21
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    24.999
    Siła reputacji
    474
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez ggolus Zobacz posta
    Jak pojedziesz znowu, to zrób zdjęcie steka. Nie musisz zjadać, tylko fotę zrób :]
    Taaa, będzie wyglądał jak pudding, to niestety nie Argentyna
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||

  2. #22
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar ahutta
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Bytom
    Posty
    9.128
    Siła reputacji
    208
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    Taaa, będzie wyglądał jak pudding, to niestety nie Argentyna
    A że tak zapytam przekornie masz porównanie? Bo ja nie Za to jak się dobrze trafi, to można zjeść naprawdę dobry angielski klasyk - fish and chips. Jednak faktem jest, że w Anglii z jedzeniem to było różnie, bardzo różnie. Ze względu na fakt, że na Wyspach liczba imigrantów cały czas rośnie, toteż jak grzyby po deszczu wyrastają knajpy z żarciem indyjskim, pakistańskim, meksykańskim itd. itp. No i tu jest na dwoje babka wróżyła. W indyjskiej było ostro, bardzo ostro, ale naprawdę smacznie, za to kuchnia pakistańska nie podeszła mi. Dało się zjeść, ale szału nie ma. Poza tym praktycznie wszędzie dostaniemy burgery w rozmaitych konfiguracjach i praktycznie wszędzie jest informacja, że wołowina pochodzi wyłącznie z angielskich i irlandzkich krów. Nie wiem czy to dobrze, ale widać że promują swoje.

    12. Tradycyjne fish and chips. Fotka z zeszłego roku.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PC050006_1ah.JPG
Wyświetleń:	271
Rozmiar:	475,8 KB
ID:	163345
    The question is, who cares?

  3. #23
    Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Krakman
    Dołączył
    Mar 2010
    Mieszka w
    Polana Żywiecka
    Posty
    6.627
    Siła reputacji
    293
    Moja galeria
    Nocne zdjęcia z wodą zawsze świetnie wychodzą....
    Zazdroszczę trochę wszystkim, którzy wyjeżdżają w egzotyczne miejsca (dla mnie nawet Anglia czy Szkocja to egzotyka), można focić wspaniałe zdjęcia, czasem nawet nie przykładając się bo miejscówka już pracuje na dobre zdjęcie.
    Ech mi się marzy Liverpool "szlakiem The Beatles" O zamorskich podróżach to nie wspominam bo loty samolotem to raczej nie dla mnie. Trzeba by mnie spić chyba..
    Ilość startów nie zgadza się z ilością lądowań i nie chciałbym poprawiać tej statystyki...
    Ale sorry za me ponuro-tęskne myśli.
    Dzień bez uśmiechu - dzień stracony!
    Wszystkim smętnym, nie mającym poczucia humoru, tudzież agresywnie reagującym na nasze wspaniałe i pogodne wpisy, zwane dalej oftopami - MÓWIĘ STANOWCZE NIE ! KRAKMAN - Uczestnik i Użytkownik czego się da..., nawet TWA


  4. #24
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar ahutta
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Bytom
    Posty
    9.128
    Siła reputacji
    208
    Moja galeria
    Krzysiek, ilość startów zawsze zgadza się z ilością lądowań. Problemem jest jakiego rodzaju lądowanie mamy na myśli.
    Co do spicia, to w Lufthansie podają piwo lub wino na pokładzie, więc mógłbyś się rozluźnić
    The question is, who cares?

  5. #25
    | OlyJedi Awatar yac
    Dołączył
    Oct 2006
    Mieszka w
    k/3M
    Posty
    2.388
    Siła reputacji
    286
    Moja galeria
    Dobrego fisha zawsze zjem z przyjemnością . Most ciekawie oświetlony tak jak i restauracja. Czekam na więcej..
    Jacek

  6. #26
    Moderator | OlyJedi Awatar apz
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Beskid Mały; Andrychów
    Posty
    18.233
    Siła reputacji
    336
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez ahutta Zobacz posta
    ...
    12. Tradycyjne fish and chips. Fotka z zeszłego roku.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PC050006_1ah.JPG
Wyświetleń:	271
Rozmiar:	475,8 KB
ID:	163345
    Ten mocno solony dorsz na plaży w Brighton nie smakował mi zupełnie, za to angielskie śniadanie i owszem, trochę dziwne kompozycje, ale syty byłem do póznego popołudnia...
    Czekam na kolejne zamorskie foty.

    ---------- Post dodany o 01:45 ---------- Poprzedni post był o 01:43 ----------

    Cytat Zamieszczone przez Krakman Zobacz posta
    Nocne zdjęcia z wodą zawsze świetnie wychodzą....
    Zazdroszczę trochę wszystkim, którzy wyjeżdżają w egzotyczne miejsca (dla mnie nawet Anglia czy Szkocja to egzotyka), można focić wspaniałe zdjęcia, czasem nawet nie przykładając się bo miejscówka już pracuje na dobre zdjęcie.
    Ech mi się marzy Liverpool "szlakiem The Beatles" O zamorskich podróżach to nie wspominam bo loty samolotem to raczej nie dla mnie. Trzeba by mnie spić chyba..
    Ilość startów nie zgadza się z ilością lądowań i nie chciałbym poprawiać tej statystyki...
    Ale sorry za me ponuro-tęskne myśli.
    Nad "Twoją" Wisłą mozna zrobić świetne zdjęcia wzdłuż centrum, zwłaszcza w okolicach nowych mostów i kładek... Temat forumowo w zasadzie nie eksploatowany...
    Ostatnio edytowane przez apz ; 10.12.15 o 02:47
    E-M1 Mark II; E-M5 Mark II; E-PM2 IR red+, E-PL5 IR blue; Fuji X-T1; X-M1; garść słoików; Sigma DP2; Hauwei P20 Pro

  7. #27
    Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Krakman
    Dołączył
    Mar 2010
    Mieszka w
    Polana Żywiecka
    Posty
    6.627
    Siła reputacji
    293
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez ahutta Zobacz posta
    Krzysiek, ilość startów zawsze zgadza się z ilością lądowań. Problemem jest jakiego rodzaju lądowanie mamy na myśli.
    Co do spicia, to w Lufthansie podają piwo lub wino na pokładzie, więc mógłbyś się rozluźnić
    Nie będzie niemiec pluł..... znaczy lał mi piwa w pysk... czy jakoś tak
    Poza tym Lufthansa to brzmi prawie jak Luftwaffe...

    ---------- Post dodany o 09:50 ---------- Poprzedni post był o 09:48 ----------

    Cytat Zamieszczone przez apz Zobacz posta
    Nad "Twoją" Wisłą mozna zrobić świetne zdjęcia wzdłuż centrum, zwłaszcza w okolicach nowych mostów i kładek... Temat forumowo w zasadzie nie eksploatowany...
    Można, pewnie. Tylko że jak się mieszka w Krakowie 65 lat to wszystko powszednieje i jest mało ciekawe... Marzy mi się wielki świat i na tym poprzestanę niestety...
    Dzień bez uśmiechu - dzień stracony!
    Wszystkim smętnym, nie mającym poczucia humoru, tudzież agresywnie reagującym na nasze wspaniałe i pogodne wpisy, zwane dalej oftopami - MÓWIĘ STANOWCZE NIE ! KRAKMAN - Uczestnik i Użytkownik czego się da..., nawet TWA


  8. #28
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar ahutta
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Bytom
    Posty
    9.128
    Siła reputacji
    208
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez apz Zobacz posta
    Ten mocno solony dorsz na plaży w Brighton nie smakował mi zupełnie, za to angielskie śniadanie i owszem, trochę dziwne kompozycje, ale syty byłem do póznego popołudnia...
    Wszystko zależy jak się trafi. Tak samo jest w naszych knajpach i restauracjach. Wchodzisz skuszony wyglądem zewnętrznym, a w środku podają żurek z proszku.
    Ja miałem śniadania tzw. kontynentalne, więc było tak sobie, ale spokojnie można się było najeść.

    Cytat Zamieszczone przez Krakman Zobacz posta
    Nie będzie niemiec pluł..... znaczy lał mi piwa w pysk... czy jakoś tak
    Poza tym Lufthansa to brzmi prawie jak Luftwaffe...
    Jakby nie było największa linia lotnicza w Europie, tylko im to ostatnio bliżej do Włochów niż do Niemców, bo co chwila strajkują i to jest problem. Idąc tropem znanej reklamy, "prawie" robi wielką różnicę

    Cytat Zamieszczone przez Krakman Zobacz posta
    Można, pewnie. Tylko że jak się mieszka w Krakowie 65 lat to wszystko powszednieje i jest mało ciekawe... Marzy mi się wielki świat i na tym poprzestanę niestety...
    Jak to mawiają, jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. MI też żal tyłek ściska, jak widzę fotki ggolusa z Argentyny i Marakeszu. Akurat tak mu się poukładało, że miał okazję jechać i bardzo fajnie. Ja pojechałem w ramach roboty i jak była okazja, to coś pstryknąłem. Nie mam natomiast czasu na weekendowe wypady nad jakieś jezioro lub do innego Rożnowa by pstrągi połowić i na grillu przyrządzić. A chciałbym.
    Ostatnio edytowane przez ahutta ; 10.12.15 o 11:06
    The question is, who cares?

  9. #29
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    24.999
    Siła reputacji
    474
    Moja galeria
    W Szkocji jedliśmy rybę z frytkami, nawet "gazeta" była podobna Było doskonałe. Ogólnie jednak ich jedzenie mi nie pasowało, nawet haggis - a miałem okazję jeść na prywatnej farmie.
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||

  10. #30
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar ahutta
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Bytom
    Posty
    9.128
    Siła reputacji
    208
    Moja galeria
    Gazeta to podstawa fish'n'chips Bez gazety, to jest jakaś marna podróbka Haggis, to akurat szkocki specjał. Niby też na wyspach brytyjskich, a nieco inaczej. Ot, jak i u nas, tradycyjne potrawy na pomorzu będą inne niż w Polsce południowej czy gdzieś pod wschodnią granicą. Jak tak rozmawiam ze znajomymi, to większość mówi, że czeskie knedle to taka buła jest, ale kurcze, każdy kto jedzie za południową granicę nie omieszka spróbować
    The question is, who cares?

Podobne wątki

  1. Okiem Moominka
    By Moominek in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 570
    Ostatni post / autor: 15.05.14, 14:27
  2. Okiem amatora
    By Obiektywny in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 8.06.12, 22:03
  3. Okiem xrebelxsoulx
    By xrebelxsoulx in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 123
    Ostatni post / autor: 9.12.09, 00:17
  4. IT prezentuje... nowe -> Anglia
    By IT in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 14.09.05, 18:24

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.