Strona 3 z 170 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 1698

Wątek: Chcieliście psy to je macie

  1. #21
    Moderatorka Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Ania_
    Dołączył
    Feb 2007
    Mieszka w
    zDolny Śląsk
    Posty
    3.693
    Siła reputacji
    74
    Moja galeria
    Hm, ja mam 2 psy i 2 koty + doliczam jamnika przyszłych teściów Oto i on:



    15 lat na forum. Dawniej jako Mysikrólik. Zawodowo jestem tu i tu.

  2. #22
    | OlyJedi Awatar Piotr Grześ
    Dołączył
    Nov 2005
    Mieszka w
    Piła
    Posty
    2.209
    Siła reputacji
    49
    Moja galeria
    Gadzina wielkiej urody, a i fotka klasowa. Natomiast mam wielki uraz do jamników, dlaczego? Było tak. Przyszła moja małżonka (dawne czasy posiadała taką psinę. Stworzenie to jakoś serdecznie mnie nienawidziło. Posiadacze rzeczonych wiedzą jak kły potrafi wyszczerzyć. I oto ok. tydzień, może dwa, przed moimi oświadczynami, rzeczony pies użarł moją przyszłą małżonkę wprost w usta (górna warga . bez dopowiedzeń proszę!). Tragedia, baba pokancerowana, je i pije przez słomkę, a ja w zamiarach. Przemyślałem, czy warto pokancerowaną brać. Wyszło na to, że wziąłem, i nie żałuję, ale jamników do dnia dzisiejszego jakoś tak polubić, nie potrafię, charakterne gadziny i tyle. Uf.. alem się naopowiadał.
    E-3, E-300, ZD 14-54,ZD 40-150, ZD 35, ZD 50, ZD 70-300, ZD 50-200, ZD 9-18, ZD 35-100, EC-14 FL-36, FL-50R

  3. #23
    Moderatorka Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Ania_
    Dołączył
    Feb 2007
    Mieszka w
    zDolny Śląsk
    Posty
    3.693
    Siła reputacji
    74
    Moja galeria
    No to się mogło niewesoło skończyć. Ale jamniki faktycznie zadziory, mam jednak do nich jakąś słabość , może dlatego, że w moim domu zawsze jamniki były.
    15 lat na forum. Dawniej jako Mysikrólik. Zawodowo jestem tu i tu.

  4. #24
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jan 2007
    Mieszka w
    Otwock
    Posty
    377
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria
    Mysikrólik: takiej maści jamnika pamiętam jako pierwszego u siebie dawno, dawno temu.
    W ogóle w domu zawsze był i jest jakiś pies. Przed tą czarna suczką co na zdjęciu wyżej, były: sznaucer średni, doberman, dog niemiecki i jamnik o którym wspominam na początku. Szkoda że wtedy nie miałem aparatu. Każdy z nich to inny charakter i inna historia.

  5. #25
    Moderatorka Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Ania_
    Dołączył
    Feb 2007
    Mieszka w
    zDolny Śląsk
    Posty
    3.693
    Siła reputacji
    74
    Moja galeria
    A właśnie, skoro o dobermanach mowa, to jeszcze przedstawiam Hexunię
    Świeżutko po przekopaniu ogródka

    15 lat na forum. Dawniej jako Mysikrólik. Zawodowo jestem tu i tu.

  6. #26
    Oleryk
    Gość
    Ciekawych rzeczy się tu dowiaduję. Moja lepsza połowa miała na jamniczka chętkę
    Na szczęście, skończyło się na bokserku, wygląda groźnie ale jest to ogromnie przyjacielski i wesoły pies
    Tylko delikatna gadzina, nie zdzierży ani za gorąco, ani za zimno. Raz mi zasłabł w trakcie intensywnej zabawy. Normalnie, bawiliśmy się "w przeciaganie", on to uwielbia a jak złapie, to można go podnieśc ze zdobyczą do góry i nie puści. Trzymałem mu smycz wysoko a on skakał z calych sił i nagle siadł, zacząl tak dziwnie się kiwać i...zemdlal. Co ja wtedy przeżyłem! Po dwudziestej wieczorem psa z małżonką w samochód i do weterynarza. Nic mu nie było, zwyczajnie zasłabł i to w dziesiatym miesiącu życia! "Doktor" powiedzial, że boksery tak mają, duża masa mięśniowa a słabe serce.
    Miesiąc poźniej coś zjadł i dostał normalnego wstrząsu alergicznego. Spuchł tak, ze o malo się nie udusił. Tylko szybka interwencja go uratowała. Przy okazji znow dowiedzieliśmy sie więcej o przypadłościach bokserów. Okazuje się, że mimo dużej siły i masy mięsniowej są to psy bardzo delikatnego zdrowia.
    Za dwa tygodnie skończy rok a dostarczył nam już tyle "wrażeń" że dla kundelka starczyłoby na całe życie.
    Mimo to (albo też z tego powodu), tym bardziej wszyscy w domu go kochają i dogadzają draniowi jak malemu księciu

    PS
    Aniu, śliczna ta Twoja Hexunia

  7. #27
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar asfoto_p
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    okolice Tczewa
    Posty
    544
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria
    No to ja zapodam mojego kundelka. Łatek tak się zwie Często towarzyszy mi pod czas robienia zdjęć i choć czasem na prawdę potrafi przeszkodzić to zawsze jest wesoło.
    Jego hobby to z tego co zauważyłem ganianie leśnej zwierzyny, wszelkiego typu
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kopia_p5260080_113.jpg
Wyświetleń:	235
Rozmiar:	87,9 KB
ID:	2977  
    ZAPRASZAM E510 14-42 & 40-150, Nikon D7000 & 17-50 Vr

  8. #28
    | OlyJedi Awatar dog_master
    Dołączył
    Jun 2006
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    2.265
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria
    WOW Jakie śliczności Oleryk, szkoda, że mały tyle przecierpiał U mnie zawsze były boksery, ale za duże są jednak dla kobiet [tata często wyjeżdża], stąd pudle mini. A jamniki... ciekawe psy Niby takie spokojne, a wychodzi z nich charakterek .

    Moją śnieżynkę chyba wszyscy znają


    Kocham psy, a najbardziej psie sporty, a że mój pudel też, to świrujemy we wszystkim, co się da

    Autorstwa Magdy Michalskiej:




    Kubuś z kolegą


    Znajdź pchełkę

    Alicja & E-330/14-45/40-150/FL50R & D7000/18-200/70-200f2.8/50f1.4
    My life is brilliant (-: But it's time to face the truth... Umiesz liczyć? Licz na siebie.

  9. #29
    | OlyJedi Awatar Piotr Grześ
    Dołączył
    Nov 2005
    Mieszka w
    Piła
    Posty
    2.209
    Siła reputacji
    49
    Moja galeria
    Wiedziałem, że dog_master, nie będzie głucha na ten temat i mamy.
    E-3, E-300, ZD 14-54,ZD 40-150, ZD 35, ZD 50, ZD 70-300, ZD 50-200, ZD 9-18, ZD 35-100, EC-14 FL-36, FL-50R

  10. #30
    Oleryk
    Gość
    Śnieżynka najfajniej wygląda podczas skoku
    Widać, że to lubi.

Podobne wątki

  1. Klasyka, którą zawsze chcieliście mieć...
    By salvadhor in forum Ciekawe strony www
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 19.01.08, 09:11
  2. Macie Krzyze?
    By IwoR in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 7.01.07, 00:29
  3. czy też tak macie w nocy w E-1
    By lessie in forum E-System
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 11.11.06, 15:49
  4. Jaką macie kartę?
    By luc4s in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 18.09.04, 13:45

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.