Strona 2 z 18 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 175

Wątek: Zdjęcia emeryta.

  1. #11
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar szafir51
    Dołączył
    Aug 2012
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    2.818
    Siła reputacji
    214
    Moja galeria
    fajny pomysł na imprezę i ciekawe zdjęcia. Podobają się, więc wrzucaj więcej. I dodaj może numerki do zdjęć, żeby można się było odnosić do konkretnych fotografii. Co to za auto na drugim zdjęciu?

  2. #12
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Jeśli dobrze pamietam, to te traktorki miały głębszy sens. Ursusy itp. były w górach zbyt wywrotne. Zdjęcia bardo fajne, dawaj więcej
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  3. #13
    | OlyJedi Awatar sten
    Dołączył
    Apr 2013
    Mieszka w
    k / Cieszyna
    Posty
    426
    Siła reputacji
    114
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez szafir51 Zobacz posta
    fajny pomysł na imprezę i ciekawe zdjęcia. Podobają się, więc wrzucaj więcej. I dodaj może numerki do zdjęć, żeby można się było odnosić do konkretnych fotografii. Co to za auto na drugim zdjęciu?
    Jak widać na fotce to chyba Citroen. Wystawione tam eksponaty nie maja żadnych opisów, a tam było wtedy tyle luda, że trudno szukać właścicieli, którzy mieli obowiązki związane z imprezą. Ten jak widać jest ładnie odrestaurowany, zarejestrowany na zabytkowych numerach i stoi w stodole, inne tak dobrze nie mają i muszą stać na polu.
    Druh Synchro dwie Smieny dawno sprzedane. Zenit E w szafie. W cyfrze Olympus SZ-30 MR do robienia filmików i do noszenia w kieszeni, E 420 z kitem 17,5-45 mm zepsuł się, więc zastąpił go M 10 tez z kitem większym . Jeżdżę Laguną z 1998 roku.
    Mniej znaczy więcej.

  4. #14
    Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Krakman
    Dołączył
    Mar 2010
    Mieszka w
    Polana Żywiecka
    Posty
    6.627
    Siła reputacji
    293
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez sten Zobacz posta
    Jak widać na fotce to chyba Citroen. Wystawione tam eksponaty nie maja żadnych opisów, a tam było wtedy tyle luda, że trudno szukać właścicieli, którzy mieli obowiązki związane z imprezą. Ten jak widać jest ładnie odrestaurowany, zarejestrowany na zabytkowych numerach i stoi w stodole, inne tak dobrze nie mają i muszą stać na polu.
    No proszę: "Na polu" nie na dworze... Zupełnie jak u nas.
    Dzień bez uśmiechu - dzień stracony!
    Wszystkim smętnym, nie mającym poczucia humoru, tudzież agresywnie reagującym na nasze wspaniałe i pogodne wpisy, zwane dalej oftopami - MÓWIĘ STANOWCZE NIE ! KRAKMAN - Uczestnik i Użytkownik czego się da..., nawet TWA


  5. #15
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    25.005
    Siła reputacji
    475
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Krakman Zobacz posta
    No proszę: "Na polu" nie na dworze... Zupełnie jak u nas.
    Toż to Cieszyn - prawie "nasi"
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||

  6. #16
    | OlyJedi Awatar sten
    Dołączył
    Apr 2013
    Mieszka w
    k / Cieszyna
    Posty
    426
    Siła reputacji
    114
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Jeśli dobrze pamietam, to te traktorki miały głębszy sens. Ursusy itp. były w górach zbyt wywrotne. Zdjęcia bardo fajne, dawaj więcej
    Masz rację w górach jak najbardziej, ale z tego co pamiętam to na podgórskich terenach płaskich jak talerz było dużo tzw. chłoporobotników. Mieli parę arów pola i gazdowali na całego, konie na taki areał się nie opłacały, a traktory drogie i na przydziały, więc kupowali w Andrychowie silnik tzw, esiok i to była baza a reszta ze złomu i różnych nieoficjalnych i szemranych źródeł zopatrzenia. Jeszcze za sekretarza Gomułki to było tak, że nie wolno było na złom wyrzucać całych części maszyn, więc wały i tryby palili palnikami, a żeliwne korpusy rozbijano młotem. Wiem bo chodziłem do szkoły koło warsztatu stadniny koni, to widziałem. Gdybym wtedy miał aparat, to dopiero bym nacykał pamiątek Bo stały tam prawdziwe rarytasy jak: Parowe lokomobile, nazywali je damfki, poniemieckie Lanzbuldogi czy Ursusy C45. Te damfki jeszcze w latach,50. były w użyciu, wprawiały on w ruch ogromną młocarnie, też zresztą poniemiecką, a nawet orali nimi pole. To się niestety ne Vrati jak mówią nasi przyjaciele z za Olzy.

    ---------- Post dodany o 10:47 ---------- Poprzedni post był o 10:38 ----------

    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    Toż to Cieszyn - prawie "nasi"
    Przecież jesteśmy u siebie, "tustela" w wolnym tłumaczeni tu stąd tylko w odróżnieniu od Hanysów nie godomy jyno rzondzymy.
    Druh Synchro dwie Smieny dawno sprzedane. Zenit E w szafie. W cyfrze Olympus SZ-30 MR do robienia filmików i do noszenia w kieszeni, E 420 z kitem 17,5-45 mm zepsuł się, więc zastąpił go M 10 tez z kitem większym . Jeżdżę Laguną z 1998 roku.
    Mniej znaczy więcej.

  7. #17
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    25.005
    Siła reputacji
    475
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez sten Zobacz posta
    Jeszcze za sekretarza Gomułki to było tak, że nie wolno było na złom wyrzucać całych części maszyn, więc wały i tryby palili palnikami, a żeliwne korpusy rozbijano młotem. Wiem bo chodziłem do szkoły koło warsztatu stadniny koni, to widziałem.
    Wiem, pamiętam - sam osobiście rozbijałem młotem starą, dobrą maszynę do pisania Continental. Ukraść nie dali, kupić nie dali. Partia się bała wszelkich urządzeń do pisania i kserowania.
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||

  8. #18
    | OlyJedi Awatar sten
    Dołączył
    Apr 2013
    Mieszka w
    k / Cieszyna
    Posty
    426
    Siła reputacji
    114
    Moja galeria
    Ta sama cytrynka z profilu.Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P8220117.jpg
Wyświetleń:	266
Rozmiar:	602,8 KB
ID:	157542
    Druh Synchro dwie Smieny dawno sprzedane. Zenit E w szafie. W cyfrze Olympus SZ-30 MR do robienia filmików i do noszenia w kieszeni, E 420 z kitem 17,5-45 mm zepsuł się, więc zastąpił go M 10 tez z kitem większym . Jeżdżę Laguną z 1998 roku.
    Mniej znaczy więcej.

  9. #19
    | OlyJedi Awatar ronin75
    Dołączył
    Apr 2011
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    2.087
    Siła reputacji
    190
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez szafir51 Zobacz posta
    Co to za auto na drugim zdjęciu?
    Cytat Zamieszczone przez sten Zobacz posta
    Jak widać na fotce to chyba Citroen.
    Citroen Traction Avant.
    Ostatnio edytowane przez ronin75 ; 24.09.15 o 11:20
    Mężczyzna bez kobiety jest jak samuraj bez pana.

  10. #20
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar szafir51
    Dołączył
    Aug 2012
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    2.818
    Siła reputacji
    214
    Moja galeria
    p-i-ę-k-n-y

    ale te samoróbki też mają coś w sobie, serce i inwencję twórców

Podobne wątki

  1. Moje pierwsze zdjecia na forum ;) : zdjecia makro
    By Jonc in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 21.09.04, 20:00

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.