Strona 11 z 18 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 175

Wątek: Zdjęcia emeryta.

  1. #101
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Nie zgadzam się. To taka ilośc, po której jeszcze nie ma nieludzkiego kaca...
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  2. #102
    | OlyJedi Awatar sten
    Dołączył
    Apr 2013
    Mieszka w
    k / Cieszyna
    Posty
    426
    Siła reputacji
    114
    Moja galeria
    Witam. Jesień. Piękna pora szczególnie jak mglisto i i jeszcze do tego deszcz, ale za to jak kolorowo, liście jeszcze nie sprzątnięte, ścielą się i szeleszczą pod nogami w alejkach parków. Może niedługo to wszystko śnieg przykryje i będzie nowa okazja do zdjęć tych samych, a jakże odmiennych widoków.

    49Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PA260038.jpg
Wyświetleń:	343
Rozmiar:	605,4 KB
ID:	18444550Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PA260041.jpg
Wyświetleń:	341
Rozmiar:	517,3 KB
ID:	184446 51 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PA260034.jpg
Wyświetleń:	353
Rozmiar:	601,5 KB
ID:	184447
    Druh Synchro dwie Smieny dawno sprzedane. Zenit E w szafie. W cyfrze Olympus SZ-30 MR do robienia filmików i do noszenia w kieszeni, E 420 z kitem 17,5-45 mm zepsuł się, więc zastąpił go M 10 tez z kitem większym . Jeżdżę Laguną z 1998 roku.
    Mniej znaczy więcej.

  3. #103
    Moderator | OlyJedi Awatar apz
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Beskid Mały; Andrychów
    Posty
    18.234
    Siła reputacji
    337
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez sten Zobacz posta
    Witam. Jesień. Piękna pora szczególnie jak mglisto i i jeszcze do tego deszcz, ale za to jak kolorowo, liście jeszcze nie sprzątnięte, ścielą się i szeleszczą pod nogami w alejkach parków. Może niedługo to wszystko śnieg przykryje i będzie nowa okazja do zdjęć tych samych, a jakże odmiennych widoków.

    49 50 51
    Mechanizm zasuwy z 50, piękna stara robota....
    E-M1 Mark II; E-M5 Mark II; E-PM2 IR red+, E-PL5 IR blue; Fuji X-T1; X-M1; garść słoików; Sigma DP2; Hauwei P20 Pro

  4. #104
    +++ ZASŁUŻONY +++ Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar hades
    Dołączył
    Oct 2007
    Mieszka w
    Dolny Śląsk
    Posty
    5.312
    Siła reputacji
    150
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez sten Zobacz posta
    49 50 51
    Zdjęcia ułożone w ten sposób sprawiły wrażenie panoramy. Dopiero po chwili zdałem sobie sprawę, że są to trzy oddzielne kadry .

    Technicznie napomknę tylko, że ze środkowym kadrem (nr 50) coś niedobrego się stało. Jakaś nieostrość lub poruszenie zdjęcia.

  5. #105
    Rozjemca - Super Mod Zwycięzca popRAWki
    Konto PREMIUM | OlyJedi
    Awatar Saboor
    Dołączył
    Aug 2008
    Mieszka w
    Markach
    Posty
    17.403
    Siła reputacji
    285
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez sten Zobacz posta
    Witam. Jesień. Piękna pora szczególnie jak mglisto i i jeszcze do tego deszcz, ale za to jak kolorowo, liście jeszcze nie sprzątnięte, ścielą się i szeleszczą pod nogami w alejkach parków. Może niedługo to wszystko śnieg przykryje i będzie nowa okazja do zdjęć tych samych, a jakże odmiennych widoków.
    49 50 51
    @sten, a gdyby tak cofnąć się odrobinkę i w kadrze 50 złapać cały mostek?
    |popRAWka: 3|SKARBNIK TWA wątek Moje foty :::: Nie ma prawdziwego szczęścia :::: wątek IR'iotyczne EGZEKUTOR TWA|Zloty: 6|
    wątek kulinaria :::: bez prawdziwych potrzeb :::: wątek tutoriale
    wątek Photoshop :::: <-- Volter --> :::: wątek DITL

  6. #106
    | OlyJedi Awatar sten
    Dołączył
    Apr 2013
    Mieszka w
    k / Cieszyna
    Posty
    426
    Siła reputacji
    114
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez apz Zobacz posta
    Mechanizm zasuwy z 50, piękna stara robota....
    Takich zasuw to tam jest więcej. Robota stara jeszcze z czasów K&K monarchii. Regulowany był dopływ wody do tzw. młynówki, która w dalszym swym biegu tworzy " Cieszyńską Wenecję.

    - - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -

    Podług życzenia: Jest cały mostek. 52Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PA260040.jpg
Wyświetleń:	298
Rozmiar:	530,7 KB
ID:	184452
    Druh Synchro dwie Smieny dawno sprzedane. Zenit E w szafie. W cyfrze Olympus SZ-30 MR do robienia filmików i do noszenia w kieszeni, E 420 z kitem 17,5-45 mm zepsuł się, więc zastąpił go M 10 tez z kitem większym . Jeżdżę Laguną z 1998 roku.
    Mniej znaczy więcej.

  7. #107
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Dobre, gdybyś jeszcze dodał górę do kwadratu... Ale to tylko moje baaaardzo subiektywne zdanie Spaceruj i uwieczniaj, fajnie się ogląda
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  8. #108
    | OlyJedi Awatar sten
    Dołączył
    Apr 2013
    Mieszka w
    k / Cieszyna
    Posty
    426
    Siła reputacji
    114
    Moja galeria
    Próbuję wstawić coś w "Explorerze" choć mi komunikuje, że mam nieaktulną wersję. Budują nowe centrum przesiadkowe Umyślili wyburzyć więksość dworców PKP iPKS, a najstarszy umyli.
    Umyty.
    53
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P9080467.jpg
Wyświetleń:	257
Rozmiar:	793,9 KB
ID:	194575erzchoć
    - - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -

    Ciekawe? Wstawił i jest ładnie.

    - - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -

    Ciekawe? W Eksplorerze bez problemu, choć mi komunikuje,że mam nieaktualną wersję. Prawdą jest, że ma mały przebieg bo dawno nie używany.
    Ostatnio edytowane przez sten ; 18.09.17 o 18:14 Powód: literówki
    Druh Synchro dwie Smieny dawno sprzedane. Zenit E w szafie. W cyfrze Olympus SZ-30 MR do robienia filmików i do noszenia w kieszeni, E 420 z kitem 17,5-45 mm zepsuł się, więc zastąpił go M 10 tez z kitem większym . Jeżdżę Laguną z 1998 roku.
    Mniej znaczy więcej.

  9. #109
    | OlyJedi Awatar sten
    Dołączył
    Apr 2013
    Mieszka w
    k / Cieszyna
    Posty
    426
    Siła reputacji
    114
    Moja galeria
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P829 0361.jpg
Wyświetleń:	223
Rozmiar:	124,5 KB
ID:	194601
    54.
    Wszyscy chyba znacie ten zegar? Prawda jest taka, że nie jest to Orloj z Pragi. Słowacy po rozwodzie pozazdrościli Czechom tego z prażskiego ratusza i zafundowali sobie własny.
    .
    Druh Synchro dwie Smieny dawno sprzedane. Zenit E w szafie. W cyfrze Olympus SZ-30 MR do robienia filmików i do noszenia w kieszeni, E 420 z kitem 17,5-45 mm zepsuł się, więc zastąpił go M 10 tez z kitem większym . Jeżdżę Laguną z 1998 roku.
    Mniej znaczy więcej.

  10. #110
    | OlyJedi Awatar waruga
    Dołączył
    Apr 2009
    Mieszka w
    50 05,3 N 018 33,2 E
    Posty
    12.556
    Siła reputacji
    305
    Moja galeria
    Piękny zegara mają.
    Moja przygoda z morzem Kapitan I , II , V rejsu PBO

Podobne wątki

  1. Moje pierwsze zdjecia na forum ;) : zdjecia makro
    By Jonc in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 21.09.04, 20:00

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.