Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30

Wątek: Złoty Pociąg

| OlyJedi Awatar wyszomir
    Mieszka w
    Łódź
    Siła reputacji
    361
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Krakman Zobacz posta
    Na złotych półmiskach będziemy żreć gryla, ze złotych kufli chlać piwo, A Wujo ze mną będziemy rzępolić na złotych gitarach, złotoustnie śpiewając złote hity...
    Na taki plener jeszcze złoty aparat by się przydał:

Ale jednak jak na mój gust złoty Pentax prezentował się bardziej szpanersko:

Ostatnio edytowane przez wyszomir ; 3.09.15 o 21:26
    Pozdrawiam!
    Marek Wyszomirski (wyszomir@toya.net.pl)

OR | Honorowa wystawa Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar k@czy
    Mieszka w
    38° 59' 1.46" -94° 44' 16.274"
    Siła reputacji
    155
    Moja galeria
    ...a do otwierania butelek ze zlocistym napojem taki otwieracz...

Czlonek najgorszego, najstraszniejszego, najokropniejszego, najwiekszego, najgrozniejszego, najpaskudniejszego, najbrzydszego, najdluzszego Forumowego TWA jakie mozesz sobie tylko wyobrazic !!!! A po godzinach: Spammer Spicell Kommando Foken Wulf Destrojer.
    Upierdliwiec Forumowy nr 4142 | OR + + + + | Zlotowicz:0 | Poprawka:0 | DITL ++ | Autoban+| Honorowa Wystawa+ | Oplacone Skladki TWA+++++++

Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Krakman
    Mieszka w
    Polana Żywiecka
    Siła reputacji
    291
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez k@czy Zobacz posta
    ...a do otwierania butelek ze zlocistym napojem taki otwieracz...
    No nie wiem.... A jak ten otwieracz swoje złoto do czego innego wykorzysta...
    Dzień bez uśmiechu - dzień stracony!
    Wszystkim smętnym, nie mającym poczucia humoru, tudzież agresywnie reagującym na nasze wspaniałe i pogodne wpisy, zwane dalej oftopami - MÓWIĘ STANOWCZE NIE ! KRAKMAN - Uczestnik i Użytkownik czego się da..., nawet TWA

OR | Honorowa wystawa Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar k@czy
    Mieszka w
    38° 59' 1.46" -94° 44' 16.274"
    Siła reputacji
    155
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Krakman Zobacz posta
    No nie wiem.... A jak ten otwieracz swoje złoto do czego innego wykorzysta...

Masz jakies przykre wspomnienia...?
    Opowiedz mi o tym, prosze....

Czlonek najgorszego, najstraszniejszego, najokropniejszego, najwiekszego, najgrozniejszego, najpaskudniejszego, najbrzydszego, najdluzszego Forumowego TWA jakie mozesz sobie tylko wyobrazic !!!! A po godzinach: Spammer Spicell Kommando Foken Wulf Destrojer.
    Upierdliwiec Forumowy nr 4142 | OR + + + + | Zlotowicz:0 | Poprawka:0 | DITL ++ | Autoban+| Honorowa Wystawa+ | Oplacone Skladki TWA+++++++

Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Krakman
    Mieszka w
    Polana Żywiecka
    Siła reputacji
    291
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez k@czy Zobacz posta
    Masz jakies przykre wspomnienia...?
    Opowiedz mi o tym, prosze....

Miałem kilku znajomych rosyjskojęzycznych.. Skądinąd sympatyczni ludzie, ale jak się uśmiechali to czułem się jak na odprawie w forcie knox........ czy jakoś tak ...
    Dzień bez uśmiechu - dzień stracony!
    Wszystkim smętnym, nie mającym poczucia humoru, tudzież agresywnie reagującym na nasze wspaniałe i pogodne wpisy, zwane dalej oftopami - MÓWIĘ STANOWCZE NIE ! KRAKMAN - Uczestnik i Użytkownik czego się da..., nawet TWA

Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar icelander
    Mieszka w
    Krakuf
    Siła reputacji
    34
    Moja galeria
    Kossuth Lajos azt üzente: Utepitesz regimente. Ha még egyszer ezt üzeni, Kupkerekesz hajtasz neni!

+++ ZASŁUŻONY +++ Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar hades
    Mieszka w
    Dolny Śląsk
    Siła reputacji
    149
    Moja galeria
    Właściwie to czego to jest fotografia? Teren z lotu ptaka czy z powierzchni ziemi?

| OlyJedi Awatar wyszomir
    Mieszka w
    Łódź
    Siła reputacji
    361
    Moja galeria
    Mi to wygląda na jakieś nieduże trawki i gałązki na śniegu - o ile ta zewnętrzna część zdjecia jest robiona w zwykłym świetle widzialnym.
    Pozdrawiam!
    Marek Wyszomirski (wyszomir@toya.net.pl)

Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar icelander
    Mieszka w
    Krakuf
    Siła reputacji
    34
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez wyszomir Zobacz posta
    Mi to wygląda na jakieś nieduże trawki i gałązki na śniegu - o ile ta zewnętrzna część zdjecia jest robiona w zwykłym świetle widzialnym.
    tak, zewnętrzna część zdjęcia jest robiona w VIS.
    Anomalia jest niewielka około 50 x 150 cm. Zdjęcie przedstawia jedną z kilku "dziur" o której mówi Tadeusz Słowikowski w 7 minucie 14 sekundzie filmu "Złoty Pociąg" wyemitowanego 4 stycznia br w TVP1

Żeby było ciekawiej, "Najbardziej pożądane zdjęcie w Polsce w dniu 7 stycznia" wisiało spokojnie na mojej galerii przez 10 godzin. Zaliczyło 32 odsłony, żadnego komentu, więc je usunąłem
    Kossuth Lajos azt üzente: Utepitesz regimente. Ha még egyszer ezt üzeni, Kupkerekesz hajtasz neni!

Moderator | OlyJedi Awatar apz
    Mieszka w
    Beskid Mały; Andrychów
    Siła reputacji
    335
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez icelander Zobacz posta
    ...

Żeby było ciekawiej, "Najbardziej pożądane zdjęcie w Polsce w dniu 7 stycznia" wisiało spokojnie na mojej galerii przez 10 godzin. Zaliczyło 32 odsłony, żadnego komentu, więc je usunąłem
    Widziałem, ale bez szczegółowego opisu jest po prostu niezrozumiałe dla laika. Gratuluję poznawania nowych dróg i metod badawczych.
    E-M1 Mark II; E-M5 Mark II; E-PM2 IR red+, E-PL5 IR blue; Fuji X-T1; X-M1; garść słoików; Sigma DP2; Hauwei P20 Pro