Strona 6 z 70 PierwszyPierwszy ... 456781656 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 694

Wątek: Olympus E-M1 Mark II

  1. #51
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar epicure
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    12.864
    Siła reputacji
    241
    Moja galeria
    Ma czujniki fazowe, więc jest szansa na poprawną współpracę ze starymi szkłami.
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  2. #52
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar epicure
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    12.864
    Siła reputacji
    241
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez ajt Zobacz posta
    Jeśli ma mieć 60fps przy migawce elektronicznej (choć nie wiadomo w jakiej rozdzielczości)...
    Wiadomo, w pełnej rozdzielczości. Bufor pewnie wystarczy na pół sekundy. A matryca pewnie sczytuje dane z szybkością 120 kl/s, bo tyle pewnie wymaga AF.
    Ostatnio edytowane przez epicure ; 19.09.16 o 20:29
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  3. #53
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    25.015
    Siła reputacji
    475
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    Ma czujniki fazowe, więc jest szansa na poprawną współpracę ze starymi szkłami.
    I o to mi chodziło. Dziękować
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||

  4. #54
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Farensbach
    Dołączył
    Jan 2011
    Mieszka w
    Mazowsze
    Posty
    1.378
    Siła reputacji
    176
    Moja galeria
    Ma wprawdzie czujniki fazowe, ale w materiałach reklamowych nie chwalą sie współpracą z obiektywami starego 4/3, obawiam się, że wiele nie poprawili w tej kwestii. Obym sie mylił.

  5. #55
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jan 2009
    Mieszka w
    Świętokrzyskie
    Posty
    432
    Siła reputacji
    41
    Moja galeria
    Sprzedałem kilka fajnych szkieł z dużego 4/3 żeby kupić E-M1 w sumie dla 50-200 SWD i powiem tyle, że w porównaniu do AF z poczciwego E-3 to nie ma żadnej rewelacji i tu pewnie też takiej nie będzie..
    Jestem trochę wk.....ny na olka że nie wydał na świat ostatniej lustrzanki z matrycą choćby na poziome pierwszej omd-5
    Miałem wręcz genialną, kompletną szklarnię, w której nie potrzebowałem już niczego oprócz trochę lepszej matrycy niż ta w E-3..
    9-18, 14-54, 35, 50, 50-200, sigma 150 do tego EC-14... i tylko matryca w E-3 kulała, jakby olek wydał jeszcze taką E-3 z nową matrycą to bym na wiele lat zapomniał o nowych zakupach, a tak to tylko szkoda starych genialnych szkieł sprzedawać za bezcen, niby się da z m4/3 ale AF strasznie kuleje, właściwie to się zrobiły z tych szkieł MF-y
    Naprawdę nie rozumiem czemu olek nie wydaje swoich największych perełek z dużego 4/3 pod micro, 14-54/12-60, 50 i 50-200, choć dla mnie to i tak byłoby średnie pocieszenie mając już ich "duże" wersje

  6. #56
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Koriolan
    Dołączył
    Aug 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    4.666
    Siła reputacji
    292
    Moja galeria
    Zajrzyj do innego wątku. W tym okrążeniu koła Fortuny ma zrobić je Panasonic
    Moje zdjęcia: http://forum.olympusclub.pl/showthre...938#post206938
    zabawki: E-M1 + 12-100/f4 + 8-25/f4+100-400/5.6-6.3+ 12/2 + 45/1.8 . Czasem S 23Ultra

  7. #57
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar Thomasso
    Dołączył
    Apr 2010
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    2.942
    Siła reputacji
    90
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez arhtus Zobacz posta
    Sprzedałem kilka fajnych szkieł z dużego 4/3 żeby kupić E-M1 w sumie dla 50-200 SWD i powiem tyle, że w porównaniu do AF z poczciwego E-3 to nie ma żadnej rewelacji i tu pewnie też takiej nie będzie..
    Jestem trochę wk.....ny na olka że nie wydał na świat ostatniej lustrzanki z matrycą choćby na poziome pierwszej omd-5
    Miałem wręcz genialną, kompletną szklarnię, w której nie potrzebowałem już niczego oprócz trochę lepszej matrycy niż ta w E-3..
    9-18, 14-54, 35, 50, 50-200, sigma 150 do tego EC-14... i tylko matryca w E-3 kulała, jakby olek wydał jeszcze taką E-3 z nową matrycą to bym na wiele lat zapomniał o nowych zakupach, a tak to tylko szkoda starych genialnych szkieł sprzedawać za bezcen, niby się da z m4/3 ale AF strasznie kuleje, właściwie to się zrobiły z tych szkieł MF-y
    Naprawdę nie rozumiem czemu olek nie wydaje swoich największych perełek z dużego 4/3 pod micro, 14-54/12-60, 50 i 50-200, choć dla mnie to i tak byłoby średnie pocieszenie mając już ich "duże" wersje
    No co prawda, to prawda i trochę racji jest w tym co piszesz. Mogli choć strzelić coś w puszce po E-30, cos jak E-50 zrobić z matrycą z E-M5 i byłoby to genialne. No ale cóż.. chyba marketing i księgowość zagłosowała za pogrzebaniem dużego 43 :/

    T.
    "Najpiękniejszy bokeh dostaję, gdy... ściągam okulary."


    Lumix G80 + Olek E-30 + trochę szkieł ZD i mZD, trochę OM, trochę światła i sporo innych szpejów.


  8. #58
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jan 2009
    Mieszka w
    Świętokrzyskie
    Posty
    432
    Siła reputacji
    41
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Thomasso Zobacz posta
    No co prawda, to prawda i trochę racji jest w tym co piszesz. Mogli choć strzelić coś w puszce po E-30, cos jak E-50 zrobić z matrycą z E-M5 i byłoby to genialne. No ale cóż.. chyba marketing i księgowość zagłosowała za pogrzebaniem dużego 43 :/

    T.
    no właśnie, rozumiem że kasa musi się zgadzać, ale dla mnie jakość obrazka z pierwszych omd w takim korpusie E-3 byłaby wystarczająca na wiele, wiele lat, bo w porównaniu do tej z E-3 skok jakości jest ogromny, taki jaki powinien być żeby nie musieć marudzić, Ci którzy marudzą na jakość 16mpix olka to są "profesjonaliści" albo ludzie którzy sami nie wiedzą czego chcą, dla mnie "ambitnego amatora" to jest poziom absolutnie wystarczający.
    Kupiłem E-M1 i co? sam aparat wręcz genialny, ale stara szklarnia kuleje, a zaczyna się wzdychać do tych nowych szkieł, i o to marketingowcom z olympusa chodziło, tylko... jak się ma takie 12-40 do 12-60 jak się ma 40-150 do 50-200? ceny z kosmosu, a tak naprawdę w użyteczności, uniwersalności to krok wstecz...
    Wydaje mi się że olek miał opracowany projekt lustrzanki z lepszą matrycą na "pożegnanie z godnością" dużego 4/3 i mógł ją wypuścić, ale wydając takiego E-M1 więcej zyskał, zapowiadając lepszą współpracę ze szkłami z dużego 4/3 zwabił do zakupu EM-1 który i tak po jakimś czasie będzie nęcił/zmusi właściciela do zakupu nowych szkieł m4/3...
    cóż, jestem żywym przykładem takiego zjawiska
    Ostatnio edytowane przez arhtus ; 20.09.16 o 00:56

  9. #59
    | OlyJedi Awatar Marek61
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    RYBNIK
    Posty
    670
    Siła reputacji
    148
    Moja galeria

  10. #60
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Lampka fajna
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

Podobne wątki

  1. Olympus OM-D E-M10 Mark II
    By epicure in forum Korpusy micro 4/3
    Odpowiedzi: 584
    Ostatni post / autor: 7.02.24, 17:46
  2. OLYMPUS OM-D E-M5 Mark II
    By apz in forum [K] Korpusy micro 4/3
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 4.12.15, 09:33
  3. [LetsGoDigital] Olympus OM-D E-M5 Mark II
    By RSSBot in forum Co w sieci piszczy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 13.02.15, 23:30
  4. Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 15.05.09, 22:18

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.