Strona 54 z 262 PierwszyPierwszy ... 444525354555664104154 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 531 do 540 z 2617

Wątek: Przyszłość m4/3

  1. #531

    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    122
    Siła reputacji
    15
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Może na grupach. Wyniki sprzedaży tego nie potwierdzają.
    Masz na myśli globalne dane czy z rynku japońskiego? Te z japońskiego są niemiarodajne. Na rynku japońskim wg BCN Ranking Olympus jest na drugim miejscu (przed SONY) w rankingu sprzedaży aparatów mirrorless z wynikiem 23,5%, a jak się sprzedaje na świecie wiemy.
    Ostatnio edytowane przez kot ; 16.03.19 o 00:21

  2. #532

    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    143
    Siła reputacji
    34
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez kot Zobacz posta
    Masz na myśli globalne dane ......
    Tak.....

  3. #533

    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    122
    Siła reputacji
    15
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Tak.....
    Jestem ich ciekawy. Zamieść LINK do statystyk.

  4. #534
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Spoko, z punktu widzenia Fuji to może tak wyglądać. Różnica w udziale w rynku jest tak duża, że dla C i N mogą to być ruchy niezauważalne, a w F święto lasu
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  5. #535

    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    122
    Siła reputacji
    15
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Spoko, z punktu widzenia Fuji to może tak wyglądać. Różnica w udziale w rynku jest tak duża, że dla C i N mogą to być ruchy niezauważalne, a w F święto lasu
    Ja chciałby jednak poznać dane skoro ktoś się na nie powołuje. Mogą być ciekawe. Na rynku japońskim wg analityków po premierach Nikona Z6 i Z7 oraz Canona R znacząco spadła sprzedaż full frame od SONY. Ciekawe jak ma się sytuacja globalnie, bo system SONY zyskuje na popularności wśród fotografów okolicznościowych. W Fuji natomiast są zaskoczeni wysoką sprzedażą GFX50s/GFX50r po które sięgają nie tylko profesjonalni fotografowie, ale również fotoamatorzy. Wszystko w kontekście drastycznego spadku sprzedaży rok do roku na rynku foto.

  6. #536
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez kot Zobacz posta
    Ja chciałby jednak poznać dane skoro ktoś się na nie powołuje...
    Zgłosiłeś kradzież gugla na policję?
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  7. #537

    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    122
    Siła reputacji
    15
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Zgłosiłeś kradzież gugla na policję?
    Nie ironizuj. Nie znalazłem danych za 2019 obejmujących globalny rynek. Pytanie kierowałem do Kolekcjonera, który wspomniał o danych sprzedaży, ale oczywiście TY poczułeś się w obowiązku dodać coś bezwartościowego od siebie.
    Ostatnio edytowane przez kot ; 16.03.19 o 15:31

  8. #538
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez kot Zobacz posta
    Nie ironizuj. Nie znalazłem danych za 2019 obejmujących globalny rynek. Pytanie kierowałem do Kolekcjonera, który wspomniał o danych sprzedaży, ale oczywiście TY poczułeś się w obowiązku dodać coś bezwartościowego od siebie.
    Kalendarz też Ci ukradli? Dane za 2019...
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  9. #539

    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    122
    Siła reputacji
    15
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Kalendarz też Ci ukradli? Dane za 2019...
    Nie wiem, co jest z Tobą nie tak. Może masz jakieś problemy osobiste, a internet jest miejscem, gdzie możesz wyładować swoją frustrację. Tak. Dane ze sprzedaży w roku 2019. Poniżej masz link do danych sprzedaży na rynku japońskim w 2019. Chętnie bym poznał podobne dane obejmujące rynek globalny. I powstrzymaj się proszę od dalszych uszczypliwości.

    https://photorumors.com/2019/01/15/t...report-is-out/

    Jeszcze linki do dwóch wywiadów z managerami z Fujifilm, które są ciekawe również ze względu na dyskusję w tym temacie. Przewidywania managementu Fujifilm są w sprzeczności z pesymistycznymi prognozami Canona. Oceniają, że format APS-C (również Micro Four Thirds) ma dalej rację bytu pod warunkiem, że będzie wspierany innowacyjnymi rozwiązaniami. Full frame, to "tylko" 1/3 rynku. Podnoszą już znane nam argumenty przemawiające za mniejszymi formatami matryc. "APS-C vs FF, to nie tylko rozmiar czujnika, ale także rozmiar obiektywu, waga obiektywu, całkowity koszt, szybkość i filmy 4K".

    https://www.fujirumors.com/fujifilm-...Hcq7OrEfTUCSsM

    https://www.fujirumors.com/fujifilm-...-1-0-and-more/

    W zasadzie oni mówią, to samo, co my w tym wątku. Mniejsza matryca może konkurować z większymi, ale produkt musi być innowacyjny. I pojawia się temat video. Zarówno przy okazji rozmowy o sensorach jak i obiektywach.
    Ostatnio edytowane przez kot ; 16.03.19 o 18:21

  10. #540

    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    143
    Siła reputacji
    34
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez kot Zobacz posta
    Jestem ich ciekawy. Zamieść LINK do statystyk.
    Bylo na rumorsach, jak będę miał chwilę to poszukam.

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 72
    Ostatni post / autor: 24.03.13, 22:30
  2. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 25.02.10, 00:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.