Strona 28 z 262 PierwszyPierwszy ... 1826272829303878128 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 280 z 2617

Wątek: Przyszłość m4/3

  1. #271
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar salvadhor
    Dołączył
    Aug 2006
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    1.783
    Siła reputacji
    71
    Moja galeria
    Oczekujesz perfekcji czy po prostu lecisz na 20k?

  2. #272
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar szafir51
    Dołączył
    Aug 2012
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    2.818
    Siła reputacji
    214
    Moja galeria
    Niczego nie oczekuję.

  3. #273
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar salvadhor
    Dołączył
    Aug 2006
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    1.783
    Siła reputacji
    71
    Moja galeria
    Nie zrozum mnie źle. Ja rozumiem, że urządzeń pomiarowych nie oszukasz. Ale czym byłoby życie bez wiary w cząstki latającej tu i ówdzie magii

  4. #274
    | OlyJedi Awatar piaseczek
    Dołączył
    Jul 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    717
    Siła reputacji
    51
    Moja galeria
    Ma chłopina trochę racji:
    https://www.43rumors.com/tony-northr...hirds-is-dead/

    albo (jakiś) przełom albo zgon. Na jednej matrycy nie da się pociagnąć w dzisiejszych czasach tak długo.

  5. #275
    | OlyJedi Awatar viruuss
    Dołączył
    Mar 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    2.312
    Siła reputacji
    230
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez piaseczek Zobacz posta
    Ma chłopina trochę racji:
    https://www.43rumors.com/tony-northr...hirds-is-dead/

    albo (jakiś) przełom albo zgon. Na jednej matrycy nie da się pociagnąć w dzisiejszych czasach tak długo.
    jak widać można jest grupa użytkowników którym taka matryca "wystarczy" osobiście do niej się zaliczam, nie jestem profi tylko w 110 % amatorem, z drugiej strony "prawie" wiedziałem co kupuję, FF to w 90% bełkot marketingowy, podobnie jak z telewizorami 3D, trzeba coś wykombinować aby ludzie kupili coś w miejsce tego co mają, więc raczej spokojnie bym podchodził do wróżb z cyklu koniec systemu
    Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, tylko żuje pszczoły

  6. #276
    Animator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar helmuth
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Szczecin
    Posty
    12.136
    Siła reputacji
    349
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez salvadhor Zobacz posta
    Ja rozumiem, że urządzeń pomiarowych nie oszukasz.
    Znaczy, że można zmierzyć różnicę między przewodem miedzianym a miedzianym pozłacanym?
    Lubię wertykalne piony i horyzontalne poziomy
    W moim wątku, można "grzebać" w moich zdjęciach.
    Główny Prostownik TWA

  7. #277
    Administrator Konto PREMIUM | OlyJedi Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Feb 2012
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    1.591
    Siła reputacji
    85
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez viruuss Zobacz posta
    ..FF to w 90% bełkot marketingowy, podobnie jak z telewizorami 3D,..
    Wiesz, że taki tekst określa stan Twojej wiedzy?

  8. #278
    | OlyJedi Awatar viruuss
    Dołączył
    Mar 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    2.312
    Siła reputacji
    230
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Wiesz, że taki tekst określa stan Twojej wiedzy?
    czytałeś ze zrozumieniem cały mój post ? tak, dla mnie z punktu widzenia jako amatora jest to w 90% bełkot marketingowy, FF do niczego nie jest mi potrzebne ! tak jak nie potrzebuję telewizora 3D
    Ostatnio edytowane przez viruuss ; 2.11.18 o 01:53
    Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, tylko żuje pszczoły

  9. #279
    Zwycięzca popRAWki Awatar paparapa
    Dołączył
    Jan 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    4.741
    Siła reputacji
    177
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez andtor2 Zobacz posta
    Wolałbym ewentualnie abyś podał jakiś link do badań, które to potwierdzają, że linka miedziana to filtr dla częstotliwości akustycznych i jakieś tam częstotliwości przytłumia (jak pisałeś działa jak filtr). Może i rzeczywiście miedź pozłacana (bo raczej całkowicie z złota kabli nie robią ?) przenosi lepiej częstotliwości powyżej 16 kHz lub ewentualnie poniżej 50 Hz.
    Z drugiej strony wiadomo, że człowiek powiedzmy po 40-dziestce już i tak nie usłyszy dźwięków powyżej 16 kHz. Słuch się niestety starzeje i to raczej nieodwracalnie z wiekiem.
    Nie linka miedziana tylko przewód elektryczny o zaprojektowanej geometrii żył przewodzących i rodzaju dielektryka izolującego te żyły obarczonego wadami np. upływnością.
    To nie do doktoratów )) tylko ogólny zarys teorii. https://rms.pl/baza-wiedzy/734-kable...kacja-i-budowa.
    Temat Cie zaciekawi to podrążysz.
    Co do możliwości słuchu populacji, to jesteś niepoprawnym optymistą . Przez ostatnie ca. 20 lat, kiedy to powszechne stały się słuchawki i cyfrowe formaty stratne, degradacja słuchu ludzi jest przerażająca. 10 khz po trzydziestce to sukces.
    Tu, na koncu opisano czemu ludzie "nie słyszą", co jest tego przyczyną. https://gameplay.pl/news.asp?ID=56773

  10. #280
    | OlyJedi Awatar viruuss
    Dołączył
    Mar 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    2.312
    Siła reputacji
    230
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez paparapa Zobacz posta
    Nie linka miedziana tylko przewód elektryczny o zaprojektowanej geometrii żył przewodzących i rodzaju dielektryka izolującego te żyły obarczonego wadami np. upływnością.
    To nie do doktoratów )) tylko ogólny zarys teorii. https://rms.pl/baza-wiedzy/734-kable...kacja-i-budowa.
    Temat Cie zaciekawi to podrążysz.
    Co do możliwości słuchu populacji, to jesteś niepoprawnym optymistą . Przez ostatnie ca. 20 lat, kiedy to powszechne stały się słuchawki i cyfrowe formaty stratne, degradacja słuchu ludzi jest przerażająca. 10 khz po trzydziestce to sukces.
    Tu, na koncu opisano czemu ludzie "nie słyszą", co jest tego przyczyną. https://gameplay.pl/news.asp?ID=56773
    prawie się z Tobą zgadzam, tylko napisz proszę jaki sprzęt grający posiadasz i dopiero wtedy dyskutujmy na tematy przewodów itp, inaczej jest to rozmowa czysto akademicka chyba, że słyszysz różnicę w dźwięku na zestawie z MM jak zawsze diabeł tkwi w szczegółach w 99 % przypadków jest to pogoń za króliczkiem, ten 1 % to ludzie posiadający sprzęt u których teoria pokrywa się z praktyką temat rzeka - wpływ jakości kabla zasilającego na jakość dźwięku polecam grupę audio muzo fan na FB
    Ostatnio edytowane przez viruuss ; 2.11.18 o 01:58
    Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, tylko żuje pszczoły

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 72
    Ostatni post / autor: 24.03.13, 22:30
  2. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 25.02.10, 00:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.