Strona 18 z 19 PierwszyPierwszy ... 816171819 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 188

Wątek: gulasz się szlaja - Kolumbia =)

  1. #171
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar lisiajamka1
    Dołączył
    Feb 2009
    Mieszka w
    Białystok
    Posty
    7.284
    Siła reputacji
    410
    Moja galeria
    Soczyste kolory, ciekawa ulica Botero jest wszędzie, nawet w Erywaniu
    Nazwa:  P9210829.jpg
Wyświetleń: 318
Rozmiar:  915,4 KB

  2. #172
    Animator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar gulasz
    Dołączył
    Mar 2008
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    7.301
    Siła reputacji
    364
    Moja galeria
    ech ja to jednak jestem leniem...
    no ale uznajmy ze to przez pandemie nastąpiło zawieszenie kolejnych odcinków z serii gulasz się szlaja
    co gorsza to nie tylko w przenośni - ale i dosłownie - co nieco musiałam w swoim kalendarzu odwołać - co odcisnęło piętno sporeee ...
    no ale cóż taki mamy klimat - trzeba bylo sie zaszyc w domu i nigdzie nie wylazic...

    no ale wracajmy do kontunuacji mych relacji - bo to nawet polowa nie jest - a najlepsze miejscówki dopiero przed nami

    w kolorowej Kartagenie nasza piątka rozdzieliła się - i my w trójkę skoro świt ruszyliśmy dalej - bo dżungla a w zasadzie przedsionki dżungli czekały...
    dojechalismy do Santa Marty skąd mieliśmy w teorii złapać transport który zwie się collectivo ( czyli nieco wiekszy busik przewożący ludzi )
    niemniej znalezienie miejsca z którego owe collectivo odjeżdża nie było już takie łatwe
    zwlaszcza ze praktycznie na początku naszego bycia w Santa Marcie (która totalnie nie przypadla mi do gustu) podjechala do nas policja na skuterze, która poprosiła nas a w zasadzie ostrzegła nas, byśmy lepiej schowali swoje aparaty - bo trzymanie ich na wierzchu = ryzyko
    wiec to nas przekonało by szybko zlapac jakis transport do Minca - i jak najszybciej opuscić miasto..

    co tez uczyniliśmy - i znaleźliśmy taksówkę która miała nas zawieźć prosto do Mundo Nuevo czyli naszego miejsca docelowego, które mieści się na jednej z gór(ek) otaczających Mincę
    - nie powiem bylam nieco posrana (sorry za wyrażenie) jak jechaliśmy z tak związanymi bagażami - bałam się że dojedziemy bez nich
    ale na szczęście tak źle nie było

    127.
    Nazwa:  IMG_1186.jpg
Wyświetleń: 252
Rozmiar:  1,19 MB



    jeszcze się nie wyleczyłam z tego by po drodze nie robić zdjęć (choć 90% z nich powinna zaraz po zrobieniu pójść do kosza)
    niemniej pan kierowca co chwilę pytał "photo?" bo chciał stawać co zakręt byśmy z Miśką mogły zrobić nieporuszone foty

    128.
    Nazwa:  IMG_1189.jpg
Wyświetleń: 271
Rozmiar:  1,17 MB



    No i jakos dojechalismy do Minci gdzie dopadla nas brygada tamtejszych kierowców by zaproponowac nam transport - do jakze odleglego naszego noclegu , który według ich relacji byl tak bardzo odlegly i na niemal niezdobywalnej gorze - że musimy ich wynająć
    ceny ustalone i nie do zbicia - wiec żadne targowanie nie pomogło.. choć cykorzyłam na maksa - to koniec końców zdecydowaliśmy się na 3 motory, które nas zawiozły do Mundo Nuevo.. Karkołomnie to wyglądało - bo kierowcy bez kasków z naszymi plecakami na kierownicy - i nami jako pasażerami przejeżdżali przez te górki

    129.
    Nazwa:  IMG_1192.jpg
Wyświetleń: 294
Rozmiar:  1,37 MB



    nie wiem jak moi znajomi ale ja swoim kaskiem kilkanaście razy ostro zdzieliłam swojego kierowcę - ale przeżył więc źle nie było
    A Miśka z Marcinem - moi towarzysze podróży - zorganizowali sobie przy okazji pamiątkę z tej przejażdżki i po wycieczce motorami zostawili na swych łydkach ślad po tłumiku

    130.
    Nazwa:  IMG_1194.jpg
Wyświetleń: 290
Rozmiar:  1,25 MB



    dojechaliśmy tuz przed ulewą więc decyzja o motorach jednak była słuszna
    a miejscówka okazała się najlepszą jeśli chodzi o kuchnie - gdzie gotowali vege szamę ze swoich produktów
    pychota - ślinka mi cieknie na samo wspomnienie


    ciąg dalszy nastąpi
    Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś SAM...
    Życie jest zbyt krótkie by przejmować się porażkami..

    gulasz się szlaja - za królikami, po górach, Kambodża'17, Kolumbia'18, Islandia'22



  3. #173
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar lisiajamka1
    Dołączył
    Feb 2009
    Mieszka w
    Białystok
    Posty
    7.284
    Siła reputacji
    410
    Moja galeria
    Leniem nie jesteś bo kto tak sprawnie forumowy konkurs foto przeprowadza Z relacją zgoda, są niewielkie opóźnienia Fajnie się czyta i ogląda, czekam na kolejne odcinki

  4. #174
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    3.575
    Siła reputacji
    192
    Moja galeria
    Reporterska relacja świetna. Tekst i fotki stanowią całość.
    Pzdr, TJ

  5. #175
    | OlyJedi Awatar Marek61
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    RYBNIK
    Posty
    670
    Siła reputacji
    147
    Moja galeria
    To się czyta, to się ogląda. Super.

  6. #176
    | OlyJedi Awatar wyszomir
    Dołączył
    Mar 2013
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    7.787
    Siła reputacji
    377
    Moja galeria
    Czekałem z utęsknieniem na ciąg dalszy tej relacji - i wreszcie jest
    Pozdrawiam!
    Marek Wyszomirski (wyszomir@toya.net.pl)

  7. #177
    Animator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar gulasz
    Dołączył
    Mar 2008
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    7.301
    Siła reputacji
    364
    Moja galeria
    ja to jednak jestem leń - ale z ogromną przyjemnością wracam do tych miejsc i tych zdjęć - więc kolejny odcinek poniżej


    Muszę się wam przyznać, że ostatnio byłam sobie w szpitalu gdzie cudowni ludzie doprowadzali do stanu używalności moje kolano
    i jak tak sobie leżałam na stole operacyjnym w pełni świadoma (bo jedynie znieczulona od pasa w dół) postanowiłam wykorzystać te 1.5 godziny na coś przyjemnego
    i normalnie podróżowałam - odwiedzilam przez ten czas niemal każdy zakątek tego globu, w którym dane mi było być w przeszłości
    to było tak cudowne i uspokajające że lepszego patentu na ten czas nie mogłam sobie wymyślić


    odwiedziłam też moja ukochaną dżunglę Mundo Nuevo
    muszę przyznać że Minca to jedno z moich ulubionych miejsc - kocham Mundo Muevo tych ludzi, tą przestrzeń, ciszę i tajemniczość..
    Mam ogromną nadzieję ze kiedyś tam wrócę na dłużej

    gdy przyszła ulewa o której pisałam w poprzednim poście ta cała dżungla zaczęła parować - mgły spowiły całą dolinę - to było cos cudownego
    w połączeniu z tropikalnym deszczem a wręcz ulewą - ni emogłam sobie wyobrazić tego dnia lepiej - może i dziwne - ale piękne i dzikie - w tamtym miejscu idealne

    131
    Nazwa:  PA021105.jpg
Wyświetleń: 1965
Rozmiar:  932,9 KB


    132
    Nazwa:  PA021106.jpg
Wyświetleń: 159
Rozmiar:  1,30 MB


    133
    Nazwa:  PA021107.jpg
Wyświetleń: 157
Rozmiar:  1,60 MB


    na całym terenie hostelu można było spotkać te pracownice
    niestety nie umiem w macro - ale nie mogłam się powstrzymać by nie cyknąć im zdjęć i popodglądać ich pracę i ich świat
    zdjęcia niedoskonałe - wiem - ale i tak je lubię

    134
    Nazwa:  PA021127.jpg
Wyświetleń: 158
Rozmiar:  734,8 KB



    135
    Nazwa:  PA021054.jpg
Wyświetleń: 157
Rozmiar:  1,75 MB



    136
    Nazwa:  PA020997.jpg
Wyświetleń: 154
Rozmiar:  739,4 KB


    137

    Nazwa:  PA020988.jpg
Wyświetleń: 156
Rozmiar:  764,3 KB
    Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś SAM...
    Życie jest zbyt krótkie by przejmować się porażkami..

    gulasz się szlaja - za królikami, po górach, Kambodża'17, Kolumbia'18, Islandia'22



  8. #178
    | OlyJedi Awatar wyszomir
    Dołączył
    Mar 2013
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    7.787
    Siła reputacji
    377
    Moja galeria
    Faktycznie klimaty niesamowite a i modelki ciekawe Ze zdjęć mrówek najlepsze 136.
    Pozdrawiam!
    Marek Wyszomirski (wyszomir@toya.net.pl)

  9. #179
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    25.003
    Siła reputacji
    475
    Moja galeria
    A mogłaś im dać palec ...
    (mówię o mrówkach oczywiście)
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||

  10. #180
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar lisiajamka1
    Dołączył
    Feb 2009
    Mieszka w
    Białystok
    Posty
    7.284
    Siła reputacji
    410
    Moja galeria
    Mgliste klimaty bardzo fajne, pracowite mróweczki też

Podobne wątki

  1. gulasz gania po górach =)
    By gulasz in forum Fotografia podróżnicza
    Odpowiedzi: 472
    Ostatni post / autor: 12.02.23, 23:16
  2. Goniąc króliczka - czyli gulasz się szlaja =)
    By gulasz in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 1385
    Ostatni post / autor: 28.10.21, 17:43

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.