Strona 15 z 26 PierwszyPierwszy ... 5131415161725 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 255

Wątek: M.Zuiko Digital ED 150-400 mm f/4.5 TC1.25x IS PRO

  1. #141
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Nov 2009
    Mieszka w
    Ziemia Zawkrzeńska.
    Posty
    2.601
    Siła reputacji
    186
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez viruuss Zobacz posta
    pojawiają się pytania na ile taki test wykonany przez MD jest obiektywny skoro sama jest "sponsorowany" przez firmę O ? może wystarczyło dodać na końcu tekst- artykuł sponsorowany i wszystko by było ok
    Optyczni jak i inni testerzy też przecież zarabiają na testach, to ich testy, opisy też nie są wiarygodne? Jeżeli tak to pozostaje kupić, przetestować i wyniki zachować dla siebie bo inni też w nie nie uwierzą.
    Najważniejsza jest historia.
    "Narody tracąc pamięć tracą życie" C. K. Norwid

  2. #142
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez jkr Zobacz posta
    Optyczni jak i inni testerzy też przecież zarabiają na testach, to ich testy, opisy też nie są wiarygodne? Jeżeli tak to pozostaje kupić, przetestować i wyniki zachować dla siebie bo inni też w nie nie uwierzą.
    Uważasz, że fotograf zatrudniony przez dział marketingu jakiejś firmy na etacie ambasadora, jest najlepszym źródłem obiektywnych opinii???
    Ostatnio edytowane przez fret ; 5.12.20 o 11:19
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  3. #143
    | OlyJedi
    Dołączył
    Mar 2012
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    2.612
    Siła reputacji
    275
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez viruuss Zobacz posta
    pojawiają się pytania na ile taki test wykonany przez MD jest obiektywny skoro sama jest "sponsorowany" przez firmę O ? może wystarczyło dodać na końcu tekst- artykuł sponsorowany i wszystko by było ok
    Zwróć uwagę, że nie odniosłem sie do oceny obiektywu. Odniosłem się do do oceny (z "góry") rzetelności przez fret-a recenzji Marcina.
    To, że jest ambasadorem firmy Olympus jest nam wszystkim wiadome. My też jesteśmy właścicielami sprzętu Olympusa z wiadomych dla siebie powodów.
    Każdy ma wolny wybór sprzętu.
    Ale z góry zarzucanie osobie, której pewnie się osobiście nie zna jest moim zdaniem oględnie mówiąc niestosowne. Ja akurat miałem przyjemność sopotkania sie z Marcinem Dobasem na kilku warsztatach i spotkaniach autorskich i mam do niego jako FOTOGRAFA i człowieka pełne zaufanie.
    Ostatnio edytowane przez DzejPi ; 5.12.20 o 11:22

  4. #144
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Nov 2009
    Mieszka w
    Ziemia Zawkrzeńska.
    Posty
    2.601
    Siła reputacji
    186
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Uważasz, że fotograf zatrudniony przez dział marketingu jakiejś firmy na etacie ambasadora jest najlepszym źródłem obiektywnych opinii???
    Szczerze, to można o każdym to powiedzieć, bo kupił coś i zachwala, bo chce sprzedać i zachwala, itd. Najlepiej zrobić tak jak wyżej napisałem i będzie się zadowolonym.
    Najważniejsza jest historia.
    "Narody tracąc pamięć tracą życie" C. K. Norwid

  5. #145
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez jkr Zobacz posta
    Szczerze, to można o każdym to powiedzieć, bo kupił coś i zachwala, bo chce sprzedać i zachwala, itd. ...
    To przecież oczywiste. Po prostu trzeba mieć dystans do różnych opinii, nie tylko do zachwytów.
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  6. #146
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Nov 2009
    Mieszka w
    Ziemia Zawkrzeńska.
    Posty
    2.601
    Siła reputacji
    186
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    To przecież oczywiste. Po prostu trzeba mieć dystans do różnych opinii, nie tylko do zachwytów.
    To tak jak napisałem, że najlepiej zrobić własny test.
    Najważniejsza jest historia.
    "Narody tracąc pamięć tracą życie" C. K. Norwid

  7. #147
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez DzejPi Zobacz posta
    Zwróć uwagę, że nie odniosłem sie do oceny obiektywu. Odniosłem się do do oceny (z "góry") rzetelności przez fret-a recenzji Marcina.
    ...
    Gdzie widziałeś ocenę rzetelności? Nie znam obiektywu, znam teksty Dobasa. Tekst mnie nie zaskoczył, po prostu za takie teksty chłopak bierze kasę.

    - - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez jkr Zobacz posta
    To tak jak napisałem, że najlepiej zrobić własny test.
    Bez sensu, wszystkiego sam nie przetestujesz. Lepiej ćwiczyć czytanie ze zrozumieniem i wyciąganie własnych wniosków.
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  8. #148
    | OlyJedi Awatar viruuss
    Dołączył
    Mar 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    2.312
    Siła reputacji
    230
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez jkr Zobacz posta
    Szczerze, to można o każdym to powiedzieć, bo kupił coś i zachwala, bo chce sprzedać i zachwala, itd. Najlepiej zrobić tak jak wyżej napisałem i będzie się zadowolonym.
    tylko MD nie kupił tylko "dostał" jak dla mnie to wiele zmienia, nie mam nic osobiście do MD, nawet "kolesia" nie znam tylko uważam, że uczciwe jest mówienie co i jak, nie wszyscy wiedzą, że MD jest ambasadorem danej firmy i testy można traktować jak reklamę Apartu
    Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, tylko żuje pszczoły

  9. #149

    Dołączył
    Sep 2012
    Mieszka w
    Białystok
    Posty
    973
    Siła reputacji
    60
    Moja galeria
    Coś jest z ostrością na zdjęciach 1 i 2 z fotopolis.
    Ostatnio edytowane przez dcs ; 5.12.20 o 18:39

  10. #150
    Awatar Roberto73
    Dołączył
    Nov 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    2.087
    Siła reputacji
    181
    Moja galeria
    To chyba oczywiste, że gość, który bierze kasę od firmy za pisanie o jej sprzęcie , nie wypowie się nim źle, ba nawet musi go zachwalać. Więc oglądam sobie takie czasem filmiki ambasadorów bez jarania się, ot luźna opowieść. I nikt zapewne nie podważa tu umiejętności MD. Ja podważam natomiast jakość tych zdjęć z linka powyżej. Ale też absolutnie nie jest to wina obiektywu, on musi i jest z pewnością super.

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 23.04.18, 09:23
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 30.06.11, 07:40
  3. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 30.06.11, 07:40
  4. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 15.01.09, 20:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.