Strona 105 z 262 PierwszyPierwszy ... 55595103104105106107115155205 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1.041 do 1.050 z 2617

Wątek: Przyszłość m4/3

  1. #1041
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez jagger Zobacz posta
    Forum malkontentów
    Z jednym gościem chłonącym marketingowy bełkot jak gąbka

    Mały cytacik: "But the size of the sensor does not determine the the cost of the product, or the quality of the picture."
    Ostatnio edytowane przez fret ; 7.12.19 o 02:25
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  2. #1042
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar jagger
    Dołączył
    Mar 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    1.365
    Siła reputacji
    185
    Moja galeria
    Gąbka nie chłonie a przesącza. Marketingowy bełkot wyciskam a wartościowe informacje w formie osadu zachowuję dla siebie. Dzięki temu od lat zadowolony jestem z systemu. I zamiast kupić ostatnio soniaka 7 lll świadomie wybrałem em1 mkll i 300 f4. No ale może dla tego że robię mnóstwo zdjęć miesięcznje dla klientów, do druku i czasopism. I po prostu wiem że ten sprzęt daje radę a w dodatku nie muszę czyścić matrycy czy chować go pod kurtkę podczas deszczu. A pliki nie zajmują na dyskach pierdyliona miejsca choć i tak świetnie nadają się do wydruków. Jeśli nie focisz iwentów w piwnicy lub strychu, to Olek moim zdaniem niczym fotografującego nie ogranicza. I jeszcze jedno, setki tysięcy zdjęć 3 body bezlusterkowe a wcześniej lustrzanki olka i tylko jedna wizyta w serwisie E30 i wymiana migawki gdzie zamiast wymienić serwis w ramach gwarancji dał mi nową puszkę. Wiem że firma daje wsparcie. Jeśli mam problem piszę do Dobasa czy Irassa i zawsze dostaję odpowiedź. Może to zasługa niszowości firmy. Gdyby byli masówką to czasu by nie było na przeciętniaków takich jak ja. Kiedyś Canona zamieniłem na Olympusa i nigdy tego nie żałowałem. Żałować będę jeśli system padnie. Bo rynek jest bezwzględny.

  3. #1043
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez jagger Zobacz posta
    ... od lat zadowolony jestem z systemu...
    W pełni Ci wierzę i pewnie jest jeszcze trochę zadowolonych osób poza Tobą, nie wiem tylko, czemu linkujesz marketingowy bełkot i odnosisz się do niego z wielką powagą.
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  4. #1044
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar epicure
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    12.864
    Siła reputacji
    241
    Moja galeria
    Taka ciekawostka: Panasonic sprzedał swój nierentowny dział półprzewodników jakiejś firmie z Tajwanu. Doszedł do wniosku, że rozwijanie produkcji matryc mu nie wychodzi i podjął w sumie dobrą decyzję. A Olek matryc nawet nie produkuje, a wierzy, że będzie je rozwijał. Ciekaw jestem tych przełomowych efektów
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  5. #1045
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar droplet
    Dołączył
    Nov 2007
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    2.359
    Siła reputacji
    112
    Moja galeria
    Nikon chyba też nie produkuje matryc ale je rozwija, nieprawdaż?

  6. #1046
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar epicure
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    12.864
    Siła reputacji
    241
    Moja galeria
    Na pewno mówi, że coś rozwija, ale moim zdaniem rozwija co najwyżej plik banknotów i przekazuje je sprzedawcy matryc Sony.
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  7. #1047
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar jagger
    Dołączył
    Mar 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    1.365
    Siła reputacji
    185
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    W pełni Ci wierzę i pewnie jest jeszcze trochę zadowolonych osób poza Tobą, nie wiem tylko, czemu linkujesz marketingowy bełkot i odnosisz się do niego z wielką powagą.
    Ty krytykujesz system ja dla równowagi linkuję marketingowy bełkot byś miał o czym pisać
    Ostatnio edytowane przez jagger ; 7.12.19 o 12:42

  8. #1048
    | OlyJedi Awatar wyszomir
    Dołączył
    Mar 2013
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    7.793
    Siła reputacji
    382
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    Taka ciekawostka: Panasonic sprzedał swój nierentowny dział półprzewodników jakiejś firmie z Tajwanu. Doszedł do wniosku, że rozwijanie produkcji matryc mu nie wychodzi i podjął w sumie dobrą decyzję. A Olek matryc nawet nie produkuje, a wierzy, że będzie je rozwijał. Ciekaw jestem tych przełomowych efektów
    Aby rozwijać wyrób nie trzeba być koniecznie jego producentem. Klient może przekazywać producentowi swoje sugestie co do kierunków rozwoju i pożądanych udoskonaleń - i jeśli klient jest odpowiednio wpływowy (czyli aktualne i spodziewane zyski producenta z tytułu zakupów klienta są odpowiednio duże) jego sugestie mogą w istotny sposób wpływać na kierunki badań i zmiany wprowadzane przez producenta w nowych generacjach wyrobów. Tego, na ile Olympus jest dla Sony wpływowym klientem nie podejmuję się oceniać.
    Pozdrawiam!
    Marek Wyszomirski (wyszomir@toya.net.pl)

  9. #1049
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez jagger Zobacz posta
    Ty krytykujesz system ja dla równowagi linkuję marketingowy bełkot byś miał o czym pisać
    Ok, no to zacznij czytać ze zrozumieniem. Nie krytykuję systemu, bo każdy ma swoje wady i zalety. Nawet małpki i smartfony je mają. Krytykuję bełkot marketingowy i absurdalne próby pozycjonowania systemu przez producenta. Jak komuś pasuje Olek, to niech go używa z radością.
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  10. #1050

    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    143
    Siła reputacji
    34
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Ok, no to zacznij czytać ze zrozumieniem. Nie krytykuję systemu, bo każdy ma swoje wady i zalety. Nawet małpki i smartfony je mają. Krytykuję bełkot marketingowy i absurdalne próby pozycjonowania systemu przez producenta. Jak komuś pasuje Olek, to niech go używa z radością.
    To już nawet nie chodzi o krytykowanie tylko po prostu szkoda, że tam są ludzie kompletnie bez wizji. Inna rzecz że w tej chwili to większość producentów ma taki problem.

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 72
    Ostatni post / autor: 24.03.13, 22:30
  2. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 25.02.10, 00:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.