11k i brak odchylanego LCD - lipa![]()
11k i brak odchylanego LCD - lipa![]()
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, tylko żuje pszczoły
napisales "podawano cene $1500", kto podawal?
http://forum.nikoniarze.pl/showthrea...214860&page=34 tu macie wiecej info jak by kto chcialpzdr.
Z kazdym dniem mojego zycia nieublaganie zwieksza sie liczba tych osob ktore moga mnie pocalowac w d...!
pozdrawiam reszte !
http://judasz007.blogspot.com/ ------- www.karolphotography.co.uk
Gdyby D600 był bardziej spasiony niż D700 i w dodatku kosztowałby 7000 (będzie okolice 8000 po obniżkach) to byłyby ku temu przesłanki. D600 góruje nad D700 liczbą Mpix oraz tym, że będzie produkowany. W zasadzie patrząc na spec D600 jest on raczej rozwinięciem FF swojego DXowego brata D7000. Nawet system AF odziedziczył po D7k, co może zwiastować problemy. Nie musi, ale może.
Tymczasem porównanie z D700, przypomnę, który miał premierę w 2008r.
http://fotospekter.si/primerjava-med...so-vrednostih/
Ostatnio edytowane przez gibberpl ; 14.09.12 o 07:51
Rolleicord, Canon
flickr
Skoro tak bardzo boisz się wniknąć w świat mrocznych tajemnic plotkarskiego świata, to ja stałem się na chwilę skromną repliką Mikaela Blomkvista i dokonałem ryzykownego, 20 sekundowego śledztwa, którego wynikiem jest ten oto opublikowany przed tygodniem link:
http://www.optyczne.pl/5134-nowość-O_tym_się_mówi__czyli_plotki_i_ploteczki_z_ostat niego_tygodnia.html
Mam nadzieję, że to przyniesie ukojenie Twojemu strwożonemu sercu.
Rożnic w jakości obrazka w zasadzie nie widać. Poza tym, że w D600 mamy większą rozdziałkę, co po "risajzie" do mniejszej może nam dać lepszą jakość.
Mnie i tak cieszy, że takie ISO6400 jesta całkiem używalne, a ISO3200 wygląda na milion razy lepsze niż takie ISO800 w moim starym E-30 :P I to mi wystarczy.
T.
"Najpiękniejszy bokeh dostaję, gdy... ściągam okulary."
Lumix G80 + Olek E-30 + trochę szkieł ZD i mZD, trochę OM, trochę światła i sporo innych szpejów.
Czyli mowisz o spekulacjach z fusow, a nie konkretnych informacjach. Na pare dni przed podawano jeszcze cene $2700 ktora raczej wyszla od Nikona, aby potem pozytywnie zaskoczyc nizsza.
brak mikro-regulacji AF... praktyka (D700) wskazuje, że na pełnej klatce z jasnymi szkłami mikroregulacja może robić różnicę. Poza tym nie jest źle, ale i tak nadal będę robił "dziadkiem" D700. Ta puszka do dziś się mocno trzyma jeśli chodzi o IQ, udała im się puszeczka wtedy, oj udała!