Przed chwilą znalazłem na dpreview coś takiego: http://www.ownuser.com.tw/n_E400_1.htm. Za piękne to nie jest, ale na pewno poszerza funkcjonalność najmniejszych puszek Olympusa i kilka osób powinno się z tego patentu ucieszyć.
Przed chwilą znalazłem na dpreview coś takiego: http://www.ownuser.com.tw/n_E400_1.htm. Za piękne to nie jest, ale na pewno poszerza funkcjonalność najmniejszych puszek Olympusa i kilka osób powinno się z tego patentu ucieszyć.
Trochę lepiej to wygląda, jak to ustrojstwo do E-510 które miałem.
http://www.ownuser.com.tw/e_E510_1.htm
Ale niewiele lepiej
PS
Ciekawe co Chińczcy zrobią do E-3?![]()
Bardzo ciekawe, zwłaszcza E4R. W końcu z tyłu znajduje się czujnik IR!
To rozwiązanie na bolączki niejednego forumowicza!
Ciekawe jaka będzie cena!?
I ciekawe czy i kiedy będzie to można dostać w Polsce.
Noo, fajne :>
130 dolców na ebayu za wersję dla E500.
A tak przy okazji - czy można w Polsce dostać coś takiego:
http://tinyurl.com/yrgays
?
Odpowiadam sam sobie:
http://allegro.pl/item296358470.html
Fuji S5 Pro
Oj bardzo ciekawa sprawa w szczególności do E-4xx i wygląda całkiem całkiem. Może i pod inne modele zrobią coś w ten desain.![]()
E-3,E-510;F8, ZD14-54,S30,ZD40-150,FL50,FL50R,FL36R... i co dalej ? ? ?
Jest jeszcze jednak zaleta tego gripa: wejście na zasilacz. Tylko zastanawiam się jak jest wyzwalana migawka... Grip jest połączony z body przez złącze uniwersalne, ale czy trzeba aktualizować firmware, żeby wszystko ze sobą zagrało?
Robią pod wszystko co jest na rynku. Sprawdź ebay.Zamieszczone przez MicSzu
Fuji S5 Pro
Z pewnością nic nie trzeba aktualizować.Zamieszczone przez epicure
Ten grip działa tak samo jakbyś podłączył wężyk spustowy do złącza uniwersalnego.
Trzy przewody: 1)masa, 2)AF 3)migawka + dwupozycyjny przycisk; zero elektroniki (nie licząc odbiornika na podczerwień)
Kolego, z całym szacunkiem do Sony, ale wyglada to normalnie, nie to co ten koszmar z ulicy Wiązów podłączony do Alfy700Zamieszczone przez epicure
![]()