Serdecznie zapraszam i zachęcam do udziału w fotograficznym konkursie charytatywnym (z nagrodami!), organizowanym przeze mnie za pośrednictwem forum fotoprzyroda.pl:
Tu znajdziecie szczegóły:
Link do konkursu
Galeria konkursowa
Wersja do druku
Serdecznie zapraszam i zachęcam do udziału w fotograficznym konkursie charytatywnym (z nagrodami!), organizowanym przeze mnie za pośrednictwem forum fotoprzyroda.pl:
Tu znajdziecie szczegóły:
Link do konkursu
Galeria konkursowa
Ja proponuje też dokładnie zapoznać się z regulaminem i przeczytać historię tego chłopca.
Tak, tak!!! Popieram! Nawet jeśli ktoś nie chce wziąć udziału w konkursie, może pomóc Patryczkowi np. przekazując swój 1% http://www.pomocpatrykowi.com/p7.html lub wziąć udział w licytacji płyty: http://www.allegro.pl/item326629750_...na_patryk.html
No właśnie o tym 1% od podatku myślałem, rozliczam się z małżonka i wyszła mi całkiem fajna sumka, pewnie chłopcu się przyda :)
Ale konkurs jest do końca marca a podatek rozliczę jak najpóźniej...
Myślę, że możesz napisać w tej sprawie priv do Mariusza. Ewentualnie możesz wpłacić jakąś symboliczną kwotę na konto, a 1% dojdzie sobie później - tak kombinuję, bo każde zdjęcie więcej jest mile widziane. :D (w końcu to też forma pomocy).Cytat:
Zamieszczone przez rocco
Pomyślę, na pewno coś w tej sprawie zrobię bo cel jest szczytny :)
Tylko dlaczego konkurs nie u nas :?
rocco - jesteś duży chłopak, więc dawaj zdjęcie na konkurs (im będzie ich więcej, tym lepiej) i rozliczaj się w kwietniu (ja będe pamiętał o tobie ;-))Cytat:
Zamieszczone przez rocco
Pierwotnie miał być u nas - ale nie jest. Jeśli ktoś chce szczegóły to na priw zapraszam.Cytat:
Zamieszczone przez rocco
Dziękuje pięknie osobom z forum, które przyłączyły się do akcji ( i tym, które jeszcze się przyłączą ;-))
Jeszcze dwa tygpdnie ponad zostały. tak mało osób chce wygrać filtr albo fotoksiążkę??? :-)
OK, dziękuję za odpowiedź, mam jeszcze 10 dni, może coś ustrzelę to wstawię.
Małpy Plumka posprzątały... -> http://www.fotoprzyroda.pl/konkurs-y...nie-vt1532.htm
Konkurs sobie darowalem (i slusznie bo poziom był wysoki jak dla mnie) ale 1% już z wpisany w PITa.
Tyle, że rozliczę na koniec kwietnia, dopłacić muszę :/
Plumek, moje gratulacje, małpiszony są przeurocze :)
Ja przede wszystkim żałuję, ze konkurs nie odbył się na naszym forum.
Jestem pewien, że tu mielibyśmy lepszą frekwencję.
Chyba nie :)
Może nawet kiedyś urządzę jeśli znajdę jakiś, równie szczytny cel.
Pisałem konkretnie, o tamtym, gdyby był tutaj pewnie więcej osób wzięłoby udział, widzę tu wielu forumowiczów o naprawdę wielkim sercu :)
Poza tym nie wiem jak Wy, ale ja nie lubię pisać na większej ilości forum jednocześnie.
Dwa, trzy, góra, tu pewnie bym cos wstawił ;)
Plumek - gratulacje.
Ja również wzięłam udział ale tylko ze względu na cel (chociaż w sumie wystarczyłoby wpłacić kasę).
A co do zorganizowania konkursu tutaj - chyba były jakieś przeszkody... :roll:
Dzięki za gratki. No pewnie, że wystarczyło wpłacić kase bez konkursu - ale taki konkurs to dodatkowy bodziec (a właściwie nagrody) i spodziewać się można było większej frekwencji...
Czasem takowa jest - nawet jak konkurs jest tylko o "złote gacie"... dla zabawy... Ja ochoczo wzięłam w nim udział, licząc, że jak ludzie zaczną umieszczać swoje zdjęcia jako kandydatury, to inni też tak zrobią...
Gratulacje, frekwencja faktycznie marna :roll: straszna szkoda, przede wszystkim z uwagi na ten album, z którego pieniądze trafiłyby dla chłopczyka :roll:
Z drugiej strony nie zgadzam się z Wojtkiem, bo uważam, że info na tym forum wisiało. Zarejestrowanie się i wstawienie zdjęcia to parę minut. Kwestia chęci.
No ja po prostu nie mam nic takiego, co chciałbym w albumie zobaczyć :oops:
Zwłaszcza z fotografii przyrodniczej.
Jasne, nie każdy fotografuje przyrodę, ale IMHO na fotoprzyroda non-stop pokazywały się w trakcie konkursu nowe zdjęcia w innych działach. I co? I kompletnie nic. :roll: Tak naprawdę prawie połowa z tych zdjęć, to dodane dlatego, że Mariush tutaj napisał... Straszna szkoda... :|
Co do Albumu, to jeśli nie Album to może chociaż powstaną jakieś foto gadżety? Ale podejrzewam, że to w dużej mierze zależy od dobrej woli firmy sponsorującej.
Chciałem jeszcze dodać, że Plumek postanowiła, iż wygrany przez nią filtr trafi na aukcję charytatywną, której cena zasili konto Patryka w fundacji - oto link http://allegro.pl/show_item.php?item=347020599
BRAWO!!!