PDA

Zobacz pełną wersję : system błyskowy HENSEL Studiotechnik



hensel
9.01.08, 23:35
Zapraszam z pytaniami dotyczącymi tego systemu błyskowego. Będę odpowiadał w miarę posiadanej wiedzy i doświadczenia.

Piotr Paszkiewicz

RadioErewan
9.01.08, 23:36
:mrgreen: Witamy w klubie.

AndrzejSzczecin
10.01.08, 00:28
Czyżby to Piotr....? :mrgreen:
Witaj :D

Jeronimo
10.01.08, 00:49
Czyżby to Piotr....? :mrgreen:
Witaj :D

Zapraszam z pytaniami dotyczącymi tego systemu błyskowego. Będę odpowiadał w miarę posiadanej wiedzy i doświadczenia.

Piotr Paszkiewicz czyżby czyżyk LOL grunt to dobre pytanie dot. systemu błyskowego :olekrulez1:

hensel
10.01.08, 00:50
Witaj Andrzej !

Tak to ja, znamy się z Dwumięsiecznika we Wrocławiu.

Pozdrawiam Ciebie i Żonę

AndrzejSzczecin
10.01.08, 00:51
na ślepotę nie ma rady :) - podpisu nie dojrzałem :)

-M
10.01.08, 00:52
Za słabo błysnął

Nie ma to jak dobry offtop, przyłączam się do pozdrowień ;D

:olekrulez1:

AndrzejSzczecin
10.01.08, 00:56
Witaj Andrzej !

Tak to ja, znamy się z Dwumięsiecznika we Wrocławiu.

Pozdrawiam Ciebie i Żonę

Pamiętam pamiętam :) - będzie okazja pogadać w Łodzi ( bo jak gdzies dojrzałem w zapowiedziach to rozumiem, że również sie wybierasz) - chociażby i z tego powodu, że coraz bliżej do konkretnych działań w budowaniu domowego studia...
Żonce pozdowienia przekażę i w jej imieniu dziękuję :)

hensel
10.01.08, 00:56
Cześć Jeronimo !

My też mieliśmy przyjemność w Poznaniu. Łza się w oku kręci....

Piotr Paszkiewicz

Jeronimo
10.01.08, 00:59
My też mieliśmy przyjemność w Poznaniu. Łza się w oku kręci.... LOL :-) :olekrulez2:

C+
10.01.08, 08:58
Hmmm... to posty brzmią jak jakieś wyznania miłości :mrgreen:

Pytanie No. 1

Czy będą jakieś rabaty dla klubowiczów? :twisted:

Rafał Czarny
10.01.08, 09:56
Witaj Piotrze.

Może podasz jakąś linę do strony ze sprzętem Hensela?

Pozdrawiam
R.

AndrzejSzczecin
10.01.08, 10:25
Hmmm... to posty brzmią jak jakieś wyznania miłości :mrgreen:

Pytanie No. 1

Czy będą jakieś rabaty dla klubowiczów? :twisted:

Rabaty myślę, że Piotr przewidział i to spore... :) - ale tak już na serio: należy spodziewać się niższych cen jak w ubiegłym roku? - chociażby ze względu na kusy walut w odniesieniu do pln, czy też były jakieś podwyżki...?

dzemski
10.01.08, 10:27
Henseli używam, świetne lampy.

(na stronie Hensel Polska jest błąd. Powinno być UMBRELLAS, a jest UMRELLAS (brakuje B)) :)

hensel
10.01.08, 10:43
Hmmm... to posty brzmią jak jakieś wyznania miłości :mrgreen:

Pytanie No. 1

Czy będą jakieś rabaty dla klubowiczów? :twisted:


Pytanie z gatunku moich ulubionych. U mnie trwa nieustająca promocja

hensel
10.01.08, 10:57
Hmmm... to posty brzmią jak jakieś wyznania miłości :mrgreen:

Pytanie No. 1

Czy będą jakieś rabaty dla klubowiczów? :twisted:

Rabaty myślę, że Piotr przewidział i to spore... :) - ale tak już na serio: należy spodziewać się niższych cen jak w ubiegłym roku? - chociażby ze względu na kusy walut w odniesieniu do pln, czy też były jakieś podwyżki...?

Pod koniec zeszłego roku była podwyżka cen w Polsce jako kalka henslowej podwyżki dla dystrybutorów. Nie należy spodziewać się niższych cen na cały asortyment. Ale prawdopodobnie możliwe byłoby wynegocjowanie u Hensel'a lepszych cen na bardzo konkretne zestawy sprzętu sprzedawanego w Polsce. Pamiętajcie, że ja jestem na tym forum GOŚCIEM i nie chcę uprawiać zakamuflowanego marketingu nastawionego na szybki zysk. Skupmy się na tematach technicznych a sprawy handlowe załatwiajmy poza forum. Co na to administracja forum ?

hensel
10.01.08, 11:00
Henseli używam, świetne lampy.

(na stronie Hensel Polska jest błąd. Powinno być UMBRELLAS, a jest UMRELLAS (brakuje B)) :)

Dzięki za czujność. Ten błąd (i pewnie inne) znikną po aktualizacji strony.

hensel
10.01.08, 11:04
Witaj Piotrze.

Może podasz jakąś linę do strony ze sprzętem Hensela?

Pozdrawiam
R.


Witaj !

www.hensel.pl (PL)
www.hensel.de (DE/EN)
www.henselusa.com (EN/USA)





Pozdrawiam
Piotr Paszkiewicz

AndrzejSzczecin
10.01.08, 18:12
Hmmm... to posty brzmią jak jakieś wyznania miłości :mrgreen:

Pytanie No. 1

Czy będą jakieś rabaty dla klubowiczów? :twisted:

Rabaty myślę, że Piotr przewidział i to spore... :) - ale tak już na serio: należy spodziewać się niższych cen jak w ubiegłym roku? - chociażby ze względu na kusy walut w odniesieniu do pln, czy też były jakieś podwyżki...?

Pod koniec zeszłego roku była podwyżka cen w Polsce jako kalka henslowej podwyżki dla dystrybutorów. Nie należy spodziewać się niższych cen na cały asortyment. Ale prawdopodobnie możliwe byłoby wynegocjowanie u Hensel'a lepszych cen na bardzo konkretne zestawy sprzętu sprzedawanego w Polsce. Pamiętajcie, że ja jestem na tym forum GOŚCIEM i nie chcę uprawiać zakamuflowanego marketingu nastawionego na szybki zysk. Skupmy się na tematach technicznych a sprawy handlowe załatwiajmy poza forum. Co na to administracja forum ?

Jestem jak najbardziej za - pytałem ogólnie o tendencje - trudno na forum dyskutować o szczegółowych cenach - to bez sensu.

lessie
10.01.08, 18:44
Witaj Piotr, dzięki Tobie we Wrocławiu liznąłem trochę praktyki w kwestii świateł...
Nie ma, czy nie mogę znaleźć cennika na polskiej stronie?

C+
10.01.08, 18:59
A gdzie jest cennik do dołowania się? :D

hensel
10.01.08, 19:27
Witajcie !

Sprawę cennika, cen i ofert załatwiamy poza forum : hensel@hensel.pl
Nie umieszczam cennika na swojej stronie internetowej. Cenniki wysyłam indywidualnie przeważnie dopytując zainteresowanych o rzeczywiste potrzeby. Potem wspólnie tworzymy ofertę. Sprzęt oświetleniowy jest trochę jak klocki. Każdy chce ułożyć trochę inną konstrukcję a sprzęt i decyzja są na lata.

Pozdrawiam

Piotr Paszkiewicz