PDA

Zobacz pełną wersję : Rzym w dni kilka



eFiX
7.05.15, 13:51
Hello!
Jakiś czas temu byliśmy z małą ekipą w Rzymie. Poniżej tekst plus zdjęcia, usiłowałem to zmontować w taki sam sposób na forum, ale brakło mi siły więc wrzucam po prostu linka.

http://panda-studio.pl/essays/2015/04/rzym-wieczne-miasto/

Komentujcie w wątku jeśli znajdziecie coś wartego skomentowania.

szafir51
7.05.15, 15:01
hej,
przeczytałem z uwagą. Byłem w Rzymie wiele lat temu i chętnie bym tam wrócił. Jedyne co mnie odpycha to tłumy turystów, tłok i zgiełk. Jest jeszcze Neapol, Florencja, Wenecja ale przecież wszystkie drogi prowadzą do Rzymu :)
Fajne foto-opowiadanie i ciekawe zdjęcia

koronax
7.05.15, 15:23
Fajne zdjęcia. Bylem w Rzymie kilka lat temu. Twoje zdjęcia przypomniały mi to ładne miasto. Mnie się Rzym podobał. W przeciwieństwie do Neapolu. Koszmarnie głośno tam było. Nic specjalnego. Jak dla mnie .:wink:

diabolique
7.05.15, 15:44
Ten fioletowy zafarb odstrasza... Zwłaszcza na chodnikach.

Bodzip
7.05.15, 18:32
Strasznie dużo przepałów. Nie wiem czy to efekt zamierzony, ale mnie się to źle ogląda. Kadrowanie fajne, niekiedy bardzo fajne.

robtor
7.05.15, 18:52
Świetnie spasowana, szybka i pstrokata z lekka, fotorelacja ;) :) . Fajnie się oglądało i czytało :)

eFiX
8.05.15, 20:30
Kwestia preferencji. Ja osobiście od lat tak zdjęcia obrabiam, lubię ten zafarb i przeciągnięcie czerni w granat.

Dzięki za komentarze.
Tak jak napisałem w tekście, Rzym jest piękny ale strasznie tłoczno i masa "rumunow" którzy psują zabawę.

olympijskifotek
18.05.15, 09:30
Rzym to piękne miasto z oszałamiającą historią, warte zobaczenia. Szkoda, że tam praktycznie zawsze jest sezon i rzesza ludzi co mi akurat przeszkadza strasznie podczas zwiedzania. Fajne zdjęcia, podoba mi się sposób ich troszkę nienaturalnego przebarwienia.

sarbona
26.05.15, 10:13
Przyczytałam, obejrzałam, zdjęcia są przepiękne. Najbardziej podoba mi się fotografowana przez Ciebie architektura :)

Peter76
26.05.15, 10:22
Fajna relacja i zdjęcia.