Zaloguj się

Zobacz pełną wersję : [OPL] OLYMPUS zaprasza na Targi oraz warsztaty z Marcinem Dobasem i Tomkiem Tomkowiak



RSSBot
17.03.15, 10:30
https://forum.olympusclub.pl/imgimported/2015/03/promocje-2.jpg
źródło (http://www.partner.olympus.pl/2015.03.17_Olympus-zaprasza-na-targi-FVD-oraz-warsztaty-i-prelekcje.html)
To znakomita okazja by spotkać sie, przetestować sprzęt, zapoznać z szeroką ofertą aparatów i obiektywów oraz porozmawiać ze specjalistami firmy OLYMPUS. Na stoisku nie zabraknie również nowości z serii OM-D czyli najnowszego E-M5 Mark II. W ramach targów odbędą się również spotkania i warsztaty z ambasadorami marki OLYMPUS.

More... (http://www.partner.olympus.pl/2015.03.17_Olympus-zaprasza-na-targi-FVD-oraz-warsztaty-i-prelekcje.html)

piotrekmor
17.03.15, 19:06
Dzisiaj znalazłem informacje na innym portalu o tych targach i właśnie miałem się nią z Wami podzielić. Jak widać, zostałem uprzedzony :). Do zobaczenia na targach.

Ar2
17.03.15, 19:17
Mam nadzieję, że w innych miastach (np. w Szczecinie) również będą podobne akcje..

piotrekmor
18.03.15, 00:50
Do zobaczenia na targach.
No i d...a. Na propozycję wyjazdu w przyszły weekend do Łodzi moja kochana żona poinformowała mnie, że właśnie na 28 marca wykupiła nam bilety na warsztaty stolarskie, które odbędą się we Wrocławiu. A że ostatnio dogadaliśmy się co do zakupu nowego aparatu to w zaistniałej sytuacji, do zobaczenia na następnych targach ;)