PDA

Zobacz pełną wersję : Ditl 08.11.2014



Saboor
13.07.14, 15:02
https://forum.olympusclub.pl/imgimported/2013/01/ditl-1.png
źródło (http://www.infbase.net/ditl/ditl.png)DITL 08.11.2014
...drugi DITL listopadowy
Może padnie rekord nowy?
Saboor
---

Na zdjęciu pokazujesz jak spędziłeś dzień, którego tyczy się dana edycja DITL. Pokaż zdjęcie, które mówi o tym gdzie byłeś, co robiłeś, jak się czułeś. Może chcesz nam coś pokazać, czymś wzruszyć, zaciekawić? Może chcesz zwrócić na coś uwagę? Może po prostu pokaż nam zdjęcie ze spaceru. Różnorodność zdjęć jest mile widziana.
---
quality=high width=900 height=630 allowFullScreen=true wmode=transparent flashVars='varRSS=890&vote=2&varZoom=Off&varScale=0'
---
||Zobacz galerie dotychczasowych akcji DITL (https://forum.olympusclub.pl/konkursy/showgallery.php?cat=525)||Zobacz galerię (https://forum.olympusclub.pl/konkursy/showgallery.php?cat=890)||
---

Kolejna akcja DITL. Kto chciałby się sprawdzić w roli dokumentalisty? Kto ma ochotę, ma czas by fotografować tego dnia, niech po prostu zrobi zdjęcie i doda je do galerii DITL (zgodnie z opisem zamieszczonym w regulaminie). A wszystko w myśl tego co napisał swego czasu Rafrog, a co zostało przytoczone jako cytat powyżej.
Myślę, że bez kłopotu każdy znajdzie sobie coś szczególnego do sfotografowania w tym dniu.
Regulamin publikacji w galerii DITL:

Publikujemy zdjęcia wykonane tylko w podanym terminie.
Można pokusić się zrobienie zdjęcia o zaproponowanych godzinach.
Na zdjęcia czekamy przez 2 dni po terminie. Później dodawanie zdjęć będzie zablokowane, przypominać będą o tym stosowne komunikaty.
Do zdjęć należy dodać opis. Przy umieszczaniu pliku w galerii DITL należy podać:

w polu "Wprowadź domyślny tytuł dla swojego zdjęcia", wprowadzamy opis wg. schematu: "godzina-miejsce-autor",
w polu 'Wprowadź opis dla fotografii' krótki opis sytuacji.
Foty nieopisane będą usuwane z powiadomieniem w wątku by nie było zaskoczenia, "że co się stało, przecież dodałem"


Każdy z uczestników ma możliwość dodania tylko jednego zdjęcia.
wielkość zdjęcia to maksimum dłuższy bok 1024px


Saboor: do regulaminu, dodano podpunkt 4.c

Saboor
7.11.14, 12:14
Pamiętacie?

koronax
7.11.14, 12:32
Wybieram się na dwudniową imprezę do Matki Chrzestnej , tak wiec chyba coś wrzucę. :wink:

henry1
7.11.14, 18:14
Pamiętacie?

Dzięki za przypomnienie, w moim wieku skleroza coraz bardziej aktywna. :cry: :mrgreen:

Ale o wierszyku jakoś nie zapominam. :mrgreen:

Bodzip
7.11.14, 18:39
Miałem ciężki tydzień. Doszedłem do wniosku, że w Urzędzie Wojewódzkim w Krakowie pracują ludzie wg klucza partyjnego a nie kompetencyjnego.
Chyba się upiję, najwyżej zdjęcie flaszki wrzucę jak mi się uda wyostrzyć :mrgreen:

klikacz
7.11.14, 20:47
Bogdan - koniec tygodnia, ulubiona pora. Piję Twoje zdrowie! Małż kupił pysznego "łiskacza" ;-)

Saboor
8.11.14, 12:50
Miałem ciężki tydzień. Doszedłem do wniosku, że w Urzędzie Wojewódzkim w Krakowie pracują ludzie wg klucza partyjnego a nie kompetencyjnego.
Chyba się upiję, najwyżej zdjęcie flaszki wrzucę jak mi się uda wyostrzyć :mrgreen:
No ostrz! A...


Bogdan - koniec tygodnia, ulubiona pora. Piję Twoje zdrowie! Małż kupił pysznego "łiskacza" ;-)
Przestań, bo przyleci i wydudli ani się obejrzysz.

jck
8.11.14, 14:16
Pamiętacie?
Może coś dzisiaj znajdę, ale... proponuję rozszerzyć formułę DITL'a na jeden dzień z tygodnia. Z siedmiu dni prędzej coś można trafić.

Saboor
8.11.14, 14:17
Może coś dzisiaj znajdę, ale... proponuję rozszerzyć formułę DITL'a na jeden dzień z tygodnia. Z siedmiu dni prędzej coś można trafić.
Szczel se słit-focię jak pijecie z apz pifo! :-D

Careme
8.11.14, 15:11
Dodane. Nie wiem jak u Was, ale w Kraku pogoda iście jesienna.

henry1
8.11.14, 16:06
Byłem tu, wkleiłem tu i czekam na pochwały. :oops: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Bodzip
8.11.14, 16:06
Ja też się dodałem. Jak mi się to udało ? :shock: nie wiem.

Saboor
8.11.14, 16:25
Byłem tu, wkleiłem tu i czekam na pochwały. :oops: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Brafoo!!

Ja też się dodałem. Jak mi się to udało ? :shock: nie wiem.
Czy to cudowna woda z Lichenia? No bo jak inaczej w takim stanie szeliłeś zdjęcie po Klikaczowym łiskaczu? :grin:

klikacz
8.11.14, 17:08
Bodziu - CUDNE!


Ja też się dodałem. Jak mi się to udało ? :shock: nie wiem.

Krakman
8.11.14, 17:51
Bogdan, rewelacja... Zdjęcie Roku.:mrgreen:

Saboor
8.11.14, 17:52
Bogdan, rewelacja... Zdjęcie Roku.:mrgreen:
Teraz wrzuć swoje z pysiem w kwaśnicy. :-D

Krakman
8.11.14, 17:53
Teraz wrzuć swoje z pysiem w kwaśnicy. :-D
Kwaśnica już dawno wyżarta.. teraz wyciągam z pieca dorsza zapiekanego w cebuli :-P

Saboor
8.11.14, 18:26
Kwaśnica już dawno wyżarta.. teraz wyciągam z pieca dorsza zapiekanego w cebuli :-P
Zrób!:cool: Zrób jak wyciągasz z tego dorsza w cebuli, to będzie hit playboya!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Krakman
8.11.14, 18:53
Zrób!:cool: Zrób jak wyciągasz z tego dorsza w cebuli, to będzie hit playboya!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Mówisz - masz !!!

Uważaj na ślinotok......:grin:

Saboor
8.11.14, 19:01
Mówisz - masz !!!
Uważaj na ślinotok......:grin:
Mhm...

Krakman
8.11.14, 19:05
Mhm...

Że co, że nie podoba się ?

Saboor
8.11.14, 19:12
Że co, że nie podoba się ?
hm....

Krakman
8.11.14, 19:15
hm....

Nie drażnij lwa.....

petreq
8.11.14, 19:37
Jeszcze jedna taka fotka i agencja ds. przeciwdziałania alkoholizmowi i takim tam innym nałogom, zaraz na forum wkroczy :mrgreen:

Bodzio oczekuje pochwał a u mnie dziś Matrix ;)

apz
8.11.14, 19:39
Szczel se słit-focię jak pijecie z apz pifo! :-D Problem jest z apeztem, rzadko sączy, zmotoryzowanym....

Bodzip
8.11.14, 19:47
Jeszcze jedna taka fotka i agencja ds. przeciwdziałania alkoholizmowi i takim tam innym nałogom, zaraz na forum wkroczy :mrgreen:

Bodzio oczekuje pochwał a u mnie dziś Matrix ;)
Nie oczekuję pochwał, gdzieżby :-P... przeczytałem "u mnie dziś Metaxa" :mrgreen:

Saboor
8.11.14, 19:49
Nie drażnij lwa.....
Co dużo je i dużo da :mrgreen:

petreq
8.11.14, 19:51
Nie oczekuję pochwał, gdzieżby :-P... przeczytałem "u mnie dziś Metaxa" :mrgreen:
No tak, Metaksa :)

---------- Post dodany o 18:51 ---------- Poprzedni post był o 18:50 ----------


Co dużo je i dużo da :mrgreen:
...pije? :mrgreen:

Saboor
8.11.14, 19:52
Nie oczekuję pochwał, gdzieżby :-P... przeczytałem "u mnie dziś Metaxa" :mrgreen:

No tak, Metaksa :)
pije? :mrgreen:
Alkomaty jedne no!

petreq
8.11.14, 20:05
Alkomaty jedne no!
A tam alkomaty od razu... Mój dzisiejszy DITL ma za to kilka wymiarów... :mrgreen:

Bo tak po prawdzie, to zabrałem dziś, przy okazji wyjazdu służbowego Panasa. Myślę pofocę może coś przy okazji... Okazało się, że karta pamięci w domku została... Bodzip mi się od razu skojarzył... :mrgreen:

---------- Post dodany o 19:05 ---------- Poprzedni post był o 18:59 ----------

Że tak się jeszcze zapytam - w galerii DITLa to jakiś inny czas obowiązuje, czy ja już mam po tym no... Mat... Metaksie jakieś zwidy? :mrgreen:

Saboor
8.11.14, 20:07
Że tak się jeszcze zapytam - w galerii DITLa to jakiś inny czas obowiązuje, czy ja już mam po tym no... Mat... Metaksie jakieś zwidy? :mrgreen:
A bliżej?

petreq
8.11.14, 20:11
A bliżej?
Ładniejszych linii prostych myszką nie potrafię namalować :mrgreen:

134887

petreq
8.11.14, 20:12
No chyba, że my z Bodziem czas wyprzedzamy. :mrgreen:

Saboor
8.11.14, 20:39
No chyba, że my z Bodziem czas wyprzedzamy. :mrgreen:
Och, bo powymyślali se czas letni, czas zimowy, czas honoru a galeria jest stała i nie zmienna. :-D

P.S.
Dziękuję

henry1
8.11.14, 21:05
Kwaśnica już dawno wyżarta.. teraz wyciągam z pieca dorsza zapiekanego w cebuli :-P

A gdzie przepis na to cudo ????????? :evil:
I gdzie w Krakowie dorsze łowisz ??? :?:

Czy to czasem nie Ty ????:mrgreen:

Saboor
8.11.14, 21:08
A gdzie przepis na to cudo ????????? :evil:
I gdzie w Krakowie dorsze łowisz ??? :?:
Czy to czasem nie Ty ????:mrgreen:
Niee, Krzychu ma innego... kija. :-D

robtor
8.11.14, 22:19
Wesoło tu widzę :) , się dodałem.

petreq
8.11.14, 22:38
Oooo... Kolega avatara zmienił ;)

robtor
8.11.14, 22:44
Z "kleszcza" na koper :)

MaciekMG
9.11.14, 00:36
Popodziwiałem zachód słońca (na ranek, czy też wczesną noc, jak Ola_Olga nie mam szans - taka już konstrukcja i konstytucja), pozostała mi noc. Nocą ten mural wygląda lepiej, niż w dzień.

margrabi
9.11.14, 01:43
A ja stwierdziłem, że po paczkę mogę pojechać równie dobrze dzisiaj w nocy, jak jutro za dnia... :mrgreen:

petreq
9.11.14, 01:45
A ja stwierdziłem, że po paczkę mogę pojechać równie dobrze dzisiaj w nocy, jak jutro za dnia... :mrgreen:
No i sobie przynajmniej drogę oświetliłeś, czego za dnia nie zrobiłbyś... ;)

nevra
9.11.14, 02:53
Cóż, ostatnio pichcę, pichcę... To i gary są...

koronax
9.11.14, 12:06
Troszkę zmęczony jestem. No ale oczywiście fotka już jest. :)

Saboor
9.11.14, 12:36
Na razie 14 (czternaście) fotek.

Jan_S
9.11.14, 13:52
w środę dorzucę też coś od siebie :)

Saboor
9.11.14, 15:27
w środę dorzucę też coś od siebie :)
Czekam i zapraszam walczących na forum do DITLa, glosujących a ankietach skórka/sygnaturka jest ok. 50-ciu
a fotek 14...

henry1
9.11.14, 17:53
Bo gadać to wszyscy chcą, a zdjęcia robić nikomu się nie chce. :cry:

Bodzip
9.11.14, 17:55
Bo gadać to wszyscy chcą, a zdjęcia robić nikomu się nie chce. :cry:
Może jakby wypili "na odwagę" :mrgreen:

henry1
9.11.14, 17:57
Może jakby wypili "na odwagę" :mrgreen:

Nie każdy da radę wessać całą flaszkę. :shock: :mrgreen:

Saboor
9.11.14, 18:03
Może jakby wypili "na odwagę" :mrgreen:
Już popisali (bo mogą :-P) na odwagę, więc teraz czas na odważne zdjęcia!

Bodzip
9.11.14, 18:18
Już popisali (bo mogą :-P) na odwagę, więc teraz czas na odważne zdjęcia!
Nie prowokuj, bo stringi wyrzucą ... :roll:

koronax
9.11.14, 18:42
Już popisali (bo mogą :-P) na odwagę, więc teraz czas na odważne zdjęcia!

Kilka odważnych jest to moze inni też się zdecydują.

GoBo
9.11.14, 19:57
Pierwsza fotka 17-ką dodana.