PDA

Zobacz pełną wersję : Ditl 01.11.2014



Saboor
13.07.14, 15:02
https://forum.olympusclub.pl/imgimported/2013/01/ditl-1.png
źródło (http://www.infbase.net/ditl/ditl.png)DITL 01.11.2014

...że tylko czas was jeszcze dzieli
że świat jest wielkim niepokojem
że każde życie jest podróżą
a tylko zmienia swoje stroje??

---

Na zdjęciu pokazujesz jak spędziłeś dzień, którego tyczy się dana edycja DITL. Pokaż zdjęcie, które mówi o tym gdzie byłeś, co robiłeś, jak się czułeś. Może chcesz nam coś pokazać, czymś wzruszyć, zaciekawić? Może chcesz zwrócić na coś uwagę? Może po prostu pokaż nam zdjęcie ze spaceru. Różnorodność zdjęć jest mile widziana.
---
quality=high width=900 height=630 allowFullScreen=true wmode=transparent flashVars='varRSS=889&vote=0&varZoom=Off&varScale=0'
---
Dodaj zdjęcie (https://forum.olympusclub.pl/konkursy/uploadphoto.php?cat=889)||Zobacz galerie dotychczasowych akcji DITL (https://forum.olympusclub.pl/konkursy/showgallery.php?cat=525)||Zobacz galerię (https://forum.olympusclub.pl/konkursy/showgallery.php?cat=889)||
---

Kolejna akcja DITL. Kto chciałby się sprawdzić w roli dokumentalisty? Kto ma ochotę, ma czas by fotografować tego dnia, niech po prostu zrobi zdjęcie i doda je do galerii DITL (zgodnie z opisem zamieszczonym w regulaminie). A wszystko w myśl tego co napisał swego czasu Rafrog, a co zostało przytoczone jako cytat powyżej.
Myślę, że bez kłopotu każdy znajdzie sobie coś szczególnego do sfotografowania w tym dniu.
Regulamin publikacji w galerii DITL:

Publikujemy zdjęcia wykonane tylko w podanym terminie.
Można pokusić się zrobienie zdjęcia o zaproponowanych godzinach.
Na zdjęcia czekamy przez 2 dni po terminie. Później dodawanie zdjęć będzie zablokowane, przypominać będą o tym stosowne komunikaty.
Do zdjęć należy dodać opis. Przy umieszczaniu pliku w galerii DITL należy podać:

w polu "Wprowadź domyślny tytuł dla swojego zdjęcia", wprowadzamy opis wg. schematu: "godzina-miejsce-autor",
w polu 'Wprowadź opis dla fotografii' krótki opis sytuacji.
Foty nieopisane będą usuwane z powiadomieniem w wątku by nie było zaskoczenia, "że co się stało, przecież dodałem"


Każdy z uczestników ma możliwość dodania tylko jednego zdjęcia.
wielkość zdjęcia to maksimum dłuższy bok 1024px


Saboor: do regulaminu, dodano podpunkt 4.c

Saboor
30.10.14, 09:53
Pamiętacie?

henry1
30.10.14, 16:11
Pamiętacie?

Nie. :shock::cry::oops:

Ale dobrze, że przypomniałeś. :idea::mrgreen:


PS.
Wierszyk, Panie wierszyk. :twisted:

Saboor
30.10.14, 17:42
Wierszyk, Panie wierszyk. :twisted:
A masz. Z kaplicy czaszek w Czermnej, nie pamiętam kto go napisał.

henry1
30.10.14, 19:37
A masz. Z kaplicy czaszek w Czermnej, nie pamiętam kto go napisał.

Dzięki wielkie o Panie Ditlo'manie. :)

Careme
30.10.14, 20:09
Pamiętamy, ale obawiam się że fotki będą monotematyczne ;)

jaclas
30.10.14, 23:34
Pamiętamy, ale obawiam się że fotki będą monotematyczne ;)
Nie monotematyczne, będą cmentarne:lol:

Careme
30.10.14, 23:57
Nie monotematyczne, będą cmentarne:lol:
Dokładnie. Pewnie jakieś świeczki, znicze, etc.
Ale może to jest wyzwanie - wyłamać się ze schematu! :)

kon
31.10.14, 15:37
Dokładnie. Pewnie jakieś świeczki, znicze
Beda kwestowac.

adambieg
1.11.14, 12:44
Jestem:)

Saboor
1.11.14, 12:46
Jestem:)
Super!:grin:

ahutta
1.11.14, 14:16
Ja też. W sumie takie trochę cmentarne ;)

robtor
1.11.14, 15:04
Tak nietradycyjnie - dodany :)

ice_cat
1.11.14, 16:46
Się melduję.

koronax
1.11.14, 17:14
Melduję się i ja .

henry1
2.11.14, 00:56
Zdążyłem przed północą. :mrgreen:

petreq
2.11.14, 01:21
Dość dawno tu nie gościłem...

MaciekMG
2.11.14, 01:58
Ja często, ale z równą przyjemnością! :-)

Maciek

Careme
2.11.14, 12:26
ja też się dodałem - nie wiem czemu mój poprzedni wpis się zachował.

Wbrew pozorom zdjęć cmentarnych niewiele.

jaclas
2.11.14, 12:47
...Wbrew pozorom zdjęć cmentarnych niewiele.
I to mnie dziwi:shock: Co, jak co, ale wczorajszy dzień trudno kojarzyć z czymś innym i dla zdecydowanej większości Polaków(bo nie wiem, jak z tym za granicą) wizyta na grobach bliskich to obowiązkowy akcent tego dnia.

adambieg
2.11.14, 12:59
I to mnie dziwi:shock: Co, jak co, ale wczorajszy dzień trudno kojarzyć z czymś innym i dla zdecydowanej większości Polaków(bo nie wiem, jak z tym za granicą) wizyta na grobach bliskich to obowiązkowy akcent tego dnia.

Ale to był też zwyczajny dzień. Rano wzeszło słońce, ptaki latały, widelce spadały ze stołu a liście z drzew, ludzie spacerowali, jeździli samochodami itp. Każdy utrwalił to co chciał.
Jak widać wiekszość miała tego dnia w rekach tylko znicze i zapałki i na aparat czasu zbrakło.

petreq
2.11.14, 13:05
I(...) wizyta na grobach bliskich to obowiązkowy akcent tego dnia.
Dla mnie to nie jest obowiązkowy akcent... Od dłuższego czasu to komercja, która ze wspominaniem tych co odeszli, nie ma już nic wspólnego...

jaclas
2.11.14, 13:07
... Każdy utrwalił to co chciał...
Nie mam o to do nikogo pretensji.
Napisałem tylko, ze to mnie dziwi. Myślałem, ze jeżeli nie dosłownie to jednak w jakiś pośredni sposób będzie nawiązywanie do Wszystkich Świętych. No, ale "Każdy utrwalił to co chciał."

adambieg
2.11.14, 13:09
Ja np. jeżdżę na groby dopiero po 18. Wtedy jest spokojnie, ludzi niewiele i ta atmosfera cmentarza rozświetlonego zniczami.
A ta wogóle, to naszych zmarłych powinno się dziś odwiedzać:grin:

jaclas
2.11.14, 13:09
Dla mnie to nie jest obowiązkowy akcent... Od dłuższego czasu to komercja, która ze wspominaniem tych co odeszli, nie ma już nic wspólnego...
No, cóż. Każdy zrobił jak chciał i co chciał.

adambieg
2.11.14, 13:10
Nie mam o to do nikogo pretensji.
Napisałem tylko, ze to mnie dziwi. Myślałem, ze jeżeli nie dosłownie to jednak w jakiś pośredni sposób będzie nawiązywanie do Wszystkich Świętych. No, ale "Każdy utrwalił to co chciał."

A Ty co utrwaliłeś?

Koriolan
2.11.14, 19:58
jeżeli zdjęcia tylko wczorajsze - a nie również dzisiejsze- to ja niestety odpadam. Wczoraj było szaro, buro, ponuro i niefotograficznie

BIKER
3.11.14, 00:17
i ja też tam z Olkiem byłem
i po ciemku coś sfociłem
i do Ditla fotkę mam
niech się kręci foto kram:grin:

Saboor
4.11.14, 10:01
Całkiem nieźle, 16 fotek.