PDA

Zobacz pełną wersję : wężyk spustowy lub pilot do em-10



xanx
20.09.14, 20:11
Witam
Jakich używacie? i gdzie kupiliście?

czuuuwaj...

Karol
20.09.14, 20:18
Nie używam. Wolę Anti-Shock z odpowiednim opóźnieniem, zwykle 2s. do moich celów wystarcza. Poza tym - przecież można aparat pilotować smartfonem.

xanx
20.09.14, 20:33
potrzebuje pilota lub wężyk, przy 200-300 fotkach, 2s może doprowadzić do nerwicy, w smarkfonie g... jakość podglądu :(

Mirek54
20.09.14, 20:40
potrzebuje pilota lub wężyk, ...
To kup sobie.W czym problem?

sepi19
20.09.14, 23:19
Kup najtanszego chinola, sprawdzi się tak samo jak każdy inny ;)

CzaRmaX
21.09.14, 00:03
potrzebuje pilota lub wężyk, przy 200-300 fotkach, 2s może doprowadzić do nerwicy, w smarkfonie g... jakość podglądu :(

Ustaw sobie jakość na maksa a jak nie pomoże to masz smark-fona do pupci ;). U mnie na HTC jest kicha ale na iPadzie po ustawianiu na maksa śmigało jak ta lala i lepiej niż na ustawianiu normalnym :). Druga sprawa to smarcik może służyć jako bezprzewodowy wężyk z tego co mi się kojarzy bez żadnego podglądu. No i Sepi ma rację, każdy chinol działa dobrze....., no chyba, że chcesz być super pro i mieć +10 do reputacji to kup coś za kilkaset złotych :)

easy_rider
21.09.14, 06:56
potrzebuje pilota lub wężyk ... w smarkfonie g... jakość podglądu :(I myślisz że w wężyku jakość podglądu jest lepsza... :shock: :?:

xanx
21.09.14, 11:50
To kup sobie.W czym problem?

przeczytaj ze zrozumieniem moje pytanie w topiku...

---------- Post dodany o 11:45 ---------- Poprzedni post był o 11:43 ----------

tak, potrzebuję taki wężyk z podglądem :)))) ten z wyświetlacza aparatu wystarczy...

---------- Post dodany o 11:47 ---------- Poprzedni post był o 11:45 ----------


ale na iPadzie po ustawianiu na maksa śmigało jak ta lala

tak, zakupie sobie ipada by wyzwalać migawkę, bardzo mądra rada...

---------- Post dodany o 11:50 ---------- Poprzedni post był o 11:47 ----------

zadałem proste (tak mi się wydawało) pytanie, jakich używacie (wystarczy podać nazwę i było by po sprawie) ale nie, każdy musiał napisać jakąś bzdurę z ipadem w tle kończąc...

CzaRmaX
21.09.14, 12:06
---------- Post dodany o 11:47 ---------- Poprzedni post był o 11:45 ----------



tak, zakupie sobie ipada by wyzwalać migawkę, bardzo mądra rada...

---------- Post dodany o 11:50 ---------- Poprzedni post był o 11:47 ----------

zadałem proste (tak mi się wydawało) pytanie, jakich używacie (wystarczy podać nazwę i było by po sprawie) ale nie każdy musiał napisać jakąś bzdurę z ipadem w tle kończąc...

Pytanie. Gdzie ja Ci kazałem zakupić iPada? Podałem przykład jak różnie potrafi chodzić oprogramowanie na różnym sprzęcie nie wiedząc jaki Ty posiadasz i co można zrobić w ustawieniach aby poprawić działanie.

Prosta rada - zakup sobie najpierw elementarz Falskiego (ten stary tekstowo-obrazkowy) aby czytać ze zrozumieniem a potem dopiero szukaj wężyka spustowego bo inaczej będziesz miał problem z rozszyfrowaniem instrukcji nawet takiego starego prostego wężyka jak do analoga.

xanx
21.09.14, 12:10
Prosta rada - zakup sobie najpierw elementarz Falskiego (ten stary tekstowo-obrazkowy) aby czytać ze zrozumieniem a potem dopiero szukaj wężyka spustowego bo inaczej będziesz miał problem z rozszyfrowaniem instrukcji nawet takiego starego prostego wężyka jak do analoga.

no właśnie, jak się ma twój post do postawionego pytania to już sobie sam odpowiedz....

CzaRmaX
21.09.14, 12:42
no właśnie, jak się ma twój post do postawionego pytania to już sobie sam odpowiedz....

Tak samo jak twoje odpowiedzi.

strOOs
21.09.14, 13:10
Zawsze kupuję chińczyki - chyba, że ktoś wystawi na Allegro oryginalne w cenie zbliżonej do 2-3x chińczyk.

Chińczyki czasem gorzej stykają (rzadko, pojedyncze egzemplarze - u mnie 9/10 chodzi dobrze), a jak już stykają to jest ok.

romek1967
21.09.14, 13:13
Zawsze kupuję chińczyki - chyba, że ktoś wystawi na Allegro oryginalne w cenie zbliżonej do 2-3x chińczyk.

Chińczyki czasem gorzej stykają (rzadko, pojedyncze egzemplarze - u mnie 9/10 chodzi dobrze), a jak już stykają to jest ok.

strOOsiu, toć pisał że chce z podglądem


tak, potrzebuję taki wężyk z podglądem :)))) ten z wyświetlacza aparatu wystarczy...

Xanx - zapytaj dobasa, zalatany chłop ale odpisze jak znajdzie czas. DObas rozkminiał piloty (o wężyku zapomnij) z podglądem.

strOOs
21.09.14, 13:16
Xanx - zapytaj dobasa, zalatany chłop ale odpisze jak znajdzie czas. DObas rozkminiał piloty (o wężyku zapomnij) z podglądem.

Dobas ostatnio wyzwalał iPhonem ;)

BootMR
12.10.14, 16:56
Podepnę się do tematu. Czy są wężyki do w/w olka z możliwością podłączenia drugiego wężyka np minijackiem?
O coś takiego -
https://forum.olympusclub.pl/imgimported/2014/10/fwezykspustowydopentaxk10dk20k200dk110dk-1.jpg
źródło (http://image.ceneo.pl/data/products/6763041/f-wezyk-spustowy-do-pentax-k10d-k20-k200d-k110d-k100d-zamiennik-cs-205.jpg)
(To akurat do pentaxa)
Z Pozdrowieniami
Bo(o)t manager