PDA

Zobacz pełną wersję : Jaki model Olypusa wybrac...



Krzysztof Pakulski
21.04.04, 12:46
Witam wszytskich
Zamierzam sobie kupić aparat cyfrowy firmy Olympus. Jestem zainteresowany modelem C-760UZ LUB C-765 UZ. Może korzysta ktoś z wymienionych modeli, chetnie skorzystam z różnych opinii i uwag co do tych modeli. Jaka potrzebna jest matryca aby uzyskac zdjecia o bardzo dobrej jakosci 10X15. Słyszalem ze wystarcza juz 2,5 mln pix. Jak sie na to zapatrywac. A jak chciałbym wywoałac zdjęcia A4 jaką matryce wybrać.

Za pomoc dziekuje

arek1249
27.04.04, 20:14
Witam wszytskich
Zamierzam sobie kupić aparat cyfrowy firmy Olympus. Jestem zainteresowany modelem C-760UZ LUB C-765 UZ. Może korzysta ktoś z wymienionych modeli, chetnie skorzystam z różnych opinii i uwag co do tych modeli. Jaka potrzebna jest matryca aby uzyskac zdjecia o bardzo dobrej jakosci 10X15. Słyszalem ze wystarcza juz 2,5 mln pix. Jak sie na to zapatrywac. A jak chciałbym wywoałac zdjęcia A4 jaką matryce wybrać.

Za pomoc dziekuje

C-760 posiada zoom 42-420,matryca 3,2mln; C-765 zomm 38-380 i 4mln matrycę. Obydwa maja wymyślony przez racjonalizatora nieszczęsny małej pojemności akumulatorek. (ja posiadam c760). Ja jednak polecił bym Ci C-740 tani, matryca na twoje potrzeby aż nadto, ze średnią rozdielczościa tego co ma zrobisz odbitke ( w labie) 20 x 30. A najważniejsze ,że ma akumulatory R6. Kupujesz o pojemności 2100 i po problemie.

Krowa
5.05.04, 08:51
Witam wszytskich
Zamierzam sobie kupić aparat cyfrowy firmy Olympus. Jestem zainteresowany modelem C-760UZ LUB C-765 UZ. Może korzysta ktoś z wymienionych modeli, chetnie skorzystam z różnych opinii i uwag co do tych modeli. Jaka potrzebna jest matryca aby uzyskac zdjecia o bardzo dobrej jakosci 10X15. Słyszalem ze wystarcza juz 2,5 mln pix. Jak sie na to zapatrywac. A jak chciałbym wywoałac zdjęcia A4 jaką matryce wybrać.

Za pomoc dziekuje

Jesli gdzies znajdziesz C-4000 to moge ci powiedziec ze bedziesz bardzo usatysfakcjonowany, szczegolnie z jakosci zdjec oraz kontrastu barw. Kolor zielony na c-4000 jest prawie tak samo idealny jak na C-3xx i C-4xx. Aparat przy 4mpiksowej matrycy robi naprawde ciekawe zdjatka. Szczerze go polecam.

ChEsTeR
7.05.04, 01:46
Jesli gdzies znajdziesz C-4000 to moge ci powiedziec ze bedziesz bardzo usatysfakcjonowany, szczegolnie z jakosci zdjec oraz kontrastu barw. Kolor zielony na c-4000 jest prawie tak samo idealny jak na C-3xx i C-4xx. Aparat przy 4mpiksowej matrycy robi naprawde ciekawe zdjatka. Szczerze go polecam.

O co chodzi z tym zielonym ?? Mam olka C350, chodzi o to że robi dobre zdjęcia w plenerze, jestem początkującym fotografem i interesuje mnie temat tego aparatu i jego możliwości