PDA

Zobacz pełną wersję : Co sadzic o takim gosciu co ???



Mirek54
15.06.14, 10:22
No wlasnie.Co sadzicie o takim gosciu co wpada do galeri,wybiera sobie autora zdjec.I leci mu w kazdym zdjeciu po zerze albo jedynce bez zadnego uzasadnienia bez zadnego pomyslunku.
Idiota,chory,nacpal sie,msciciel z krainy deszczowcow,Czy moze to jakies dziecko co tylo korpusem doroslo?

edorka
15.06.14, 10:46
dziecinada i piaskownica...

realnasty
15.06.14, 10:47
Nie karmić trolla.

robtor
15.06.14, 10:51
Jak by co to ja się do winy nie poczówam ;) :) . Moim zdaniem problem jest jak zwykle więcej jak jedno wymiarowy. Może temu fotografowi się należy odrobina krytyki, bo zachowuje się jak nadęty d...k i lizus? A ten co sobie po nim "leci" postanawia mu dać odrobinę do myślenia? Pewnie te działania i tak skutku nie odniosą bo po adresacie zer i jedynek spłynie to jak woda po gęsi, co najwyżej trochę się pozłości :) .

witia
15.06.14, 10:55
"Idiota,chory,nacpal sie,msciciel z krainy deszczowcow" - O!
Pozdrawiam.

aga_piet
15.06.14, 11:04
Nie podobają mi się takie działania. Dziecinada. Napawa mnie to smutkiem.

pers
15.06.14, 11:10
dziecinada i piaskownica...

Hmm, a ja przypominam sobie historię z dzarro...

Mirek54
15.06.14, 11:14
Nie podobają mi się takie działania. Dziecinada. Napawa mnie to smutkiem.

Mnie tez.Ale zaznacze,ze tu rowniez chodzi o standartowe "piontecki".
Gostek nawet dobrze sie nie przyglada,Czas pokazuje ,ze leci na akord.Wglebiajac sie bardzie widac z daleka,ze kolesiostwem smierdzi.Obydwa z jednego miasta,moze nawet z jednego podworka.Ale czy oceniajacy az tak go niecierpi wystawiajac takie standartowe cyferki.Tu juz nie chodzi o to czy zero czy piec,chodzi o odrobine czegos wiecej.
Jeszcze moge zrozumiec watek,mozna pocukrowac,jednak taka dziecinada w galerii zniecheca np mnie do wstawiania tam zdjec.

romek1967
15.06.14, 11:20
Mirek, do wszystkiego trzeba dorosnąć. Niektórzy jednak pozostają dziećmi na zawsze.

robtor
15.06.14, 11:22
...Ale zaznacze,ze tu rowniez chodzi o standartowe "piontecki"...
Czyli chyba się dobrze domyślałem o kogo konkretnie chodzi :grin: . Myślę że jedynki i zera temu Panu nie zaszkodzą, a piątki też mu nie pomogą w niczym, co najwyżej w poprawie dobrego samopoczucia :) . A kolesiostwo... tego się nie wypleni moim zdaniem.

romek1967
15.06.14, 11:22
Hmm, a ja przypominam sobie historię z dzarro...
Ja też, trudno zapomnieć te niesamowite, fascynujące śmietniki.

realnasty
15.06.14, 11:23
Mówię, nie karmić trolla.

aga_piet
15.06.14, 11:28
Mnie zniechęca do udzielania się w Galerii.
Zresztą... te oceny tam bywają losowe zupełnie, często dawane w owczym pędzie. Gniot tak samo oceniany jak dzieło wybitne :)

Boa
15.06.14, 11:34
Dajcie link o co to larum, a nie się "chowacie", jak wspomniane wcześniej dzieci, o którego konkretnie jegomościa chodzi.

edorka
15.06.14, 11:39
Hmm, a ja przypominam sobie historię z dzarro...
ja też ją doskonale pamiętam... ale temat nie o mnie bo mnie przydarzyło się to jednorazowo...
na marginesie gratuluję pamięci :)

Krakman
15.06.14, 11:39
Też jestem ciekaw.... :shock:
Dobrze, że to nie o mnie chodzi... taki fajny klubowicz jestem... :wink:

jaclas
15.06.14, 11:43
Dajcie link o co to larum, a nie się "chowacie", jak wspomniane wcześniej dzieci, o którego konkretnie jegomościa chodzi.
To powinno być już w pierwszym poście, a nie tak tajemniczo.

Karol
15.06.14, 11:52
No wlasnie.Co sadzicie o takim gosciu co wpada do galeri,wybiera sobie autora zdjec.I leci mu w kazdym zdjeciu po zerze albo jedynce bez zadnego uzasadnienia bez zadnego pomyslunku.
Idiota,chory,nacpal sie,msciciel z krainy deszczowcow,Czy moze to jakies dziecko co tylo korpusem doroslo?
Bo ocena często więcej mówi o oceniającym niż o zdjęciu.

Mirek54
15.06.14, 12:02
Dajcie link o co to larum, a nie się "chowacie", jak wspomniane wcześniej dzieci, o którego konkretnie jegomościa chodzi.

Tu nie o link idzie.
Tu o to chodzi,ze do galeri wpada "krzysio" z Rybnika i smaruje z automata "grzesiowi" z Rybnika.

robtor
15.06.14, 12:12
Tu nie o link idzie.
Tu o to chodzi,ze do galeri wpada "krzysio" z Rybnika i smaruje z automata "grzesiowi" z Rybnika.
Ale co można na to poradzić? Ograniczyć wstawianie seryjne ocen, jednej osobie przez drugą do np 1 na dzień? Wszelakie apele do "sumienia" na pewno na nic się nie zdadzą :)

jaclas
15.06.14, 12:43
Tu nie o link idzie.
Tu o to chodzi,ze ... wpada "krzysio" z Rybnika i smaruje z automata "grzesiowi" z Rybnika.
Nie chodzi tylko o Galerię (Już kiedyś umieściłem w "Na co się ostatnio wkurzyłeś": https://forum.olympusclub.pl/threads/11520-Na-co-sie-ostatnio-wkurzylas-es/page1056?p=1075558&highlight=#post1075558 post 10551.), ale i o wątki z wrzucanymi zdjęciami i nie chodzi mi o wątki takich szaraczków, jak ja:)

robtor
15.06.14, 14:20
Nie chodzi tylko o Galerię (Już kiedyś umieściłem w "Na co się ostatnio wkurzyłeś": https://forum.olympusclub.pl/threads/11520-Na-co-sie-ostatnio-wkurzylas-es/page1056?p=1075558&highlight=#post1075558 post 10551.), ale i o wątki z wrzucanymi zdjęciami i nie chodzi mi o wątki takich szaraczków, jak ja:)
Ten fragment filmu jest uważam genialnym odzwierciedleniem występującego stanu rzeczy w ocenianiu zdjęć przez początkujących i nie tylko :lol: użytkowników. Ale czy na to też można coś poradzić...

Saboor
15.06.14, 14:39
Mirek, do wszystkiego trzeba dorosnąć. Niektórzy jednak pozostają dziećmi na zawsze.
Nie zgadzam się Romczur! Raczej głupieją na starość. Aa czy to o tego co myślę chodzi, Miron powiedz, powiedz...
Hani zawsze 5 Rysiowi 5 a plebsowi nie.

Boa
15.06.14, 15:28
Tu nie o link idzie.
Tu o to chodzi,ze do galeri wpada "krzysio" z Rybnika i smaruje z automata "grzesiowi" z Rybnika.
No dobra, to o co tu właściwie chodzi :?:
Potrzebowałeś założyć wątek, aby ludzie upewnili Cię w czymś tak oczywistym :?:

fret
15.06.14, 16:10
Ale co boli? Jedyneczki, czy piąteczki? Bo jak widzę te piąteczki za zdjęcia martwego niemowlaka, to przepraszam, ale mam odruch wymiotny. No i chyba nie jest dla nikogo tajemnicą, że w galerii 80% ocen jest za nick, a 20 % za zdjęcia. Zasada Pareto działa :)

koronax
15.06.14, 16:40
Sory za OT ale z ciekawości zajrzałem do Wikipedii co to Zasada Pareto. I coś w tym co napisał @fret coś jest.

k@czy
15.06.14, 17:34
Z tymi 0 i 1 to pewnie chodzilo Mirkowi o mnie.
4 i 5 sie nie przygladalem, wiec na mysl przychodzi mi tylko Dziadek, w zwiazku z tym pewnie sie myle :)

fret
15.06.14, 17:37
Z tymi 0 i 1 to pewnie chodzilo Mirkowi o mnie.
4 i 5 sie nie przygladalem, wiec na mysl przychodzi mi tylko Dziadek, w zwiazku z tym pewnie sie myle :)

Dziadek rządzi, ale nie jest osamotniony :D

And.N
15.06.14, 17:51
...Bo jak widzę te piąteczki za zdjęcia martwego niemowlaka, to przepraszam, ale mam odruch wymiotny. No i chyba nie jest dla nikogo tajemnicą, że w galerii 80% ocen jest za nick, a 20 % za zdjęcia. Zasada Pareto działa :)
Przepraszam:wink:, a nie bierzesz pod uwagę, że komuś dane zdjęcie naprawdę może się podobać i to bardzo, na 5. Wszak gusta różne są. Nie każdy jest też jakimś ekspertem. Zdarza mi się ( i wcale nie rzadko), że spoglądam na nick po ocenie zdjęcia lub wcale. Wiadomo, że niektóre zdjęcia są tak charakterystyczne (lub seria zdjęć), że od razu wiadomo czyje.

fret
15.06.14, 17:57
Przepraszam:wink:, a nie bierzesz pod uwagę, że komuś dane zdjęcie naprawdę może się podobać i to bardzo, na 5. Wszak gusta różne są. Nie każdy jest też jakimś ekspertem. Zdarza mi się ( i wcale nie rzadko), że spoglądam na nick po ocenie zdjęcia lub wcale. Wiadomo, że niektóre zdjęcia są tak charakterystyczne (lub seria zdjęć), że od razu wiadomo czyje.

Biorę, ale jak widzę serię piąteczek, to wymiękam. Nekrofilia, to jednak nie norma w naszym społeczeństwie :)

Joki
15.06.14, 18:12
Bo ocena często więcej mówi o oceniającym niż o zdjęciu.
Bardzo mądrze napisane.
To tak jak z tym, kto nazywa kogoś: "idiota, naćpał się itd". Wypowiedź więcej mówi o oceniającym niż ocenianym.
Właściwie to zupełnie nic nie mówi o ocenianym a wszystko o piszącym te słowa. Niestety. Tylko nie każdy piszący ma tego świadomość.

Boa
15.06.14, 18:56
Bardzo mądrze napisane.
To tak jak z tym, kto nazywa kogoś: "idiota, naćpał się itd". Wypowiedź więcej mówi o oceniającym niż ocenianym.
Właściwie to zupełnie nic nie mówi o ocenianym a wszystko o piszącym te słowa. Niestety. Tylko nie każdy piszący ma tego świadomość.Piękne słowa :)

Mirek54
15.06.14, 21:08
Bardzo mądrze napisane.
To tak jak z tym, kto nazywa kogoś: "idiota, naćpał się itd". Wypowiedź więcej mówi o oceniającym niż ocenianym.
Właściwie to zupełnie nic nie mówi o ocenianym a wszystko o piszącym te słowa. Niestety. Tylko nie każdy piszący ma tego świadomość.

Nie nazwal,tylko zapytal jak nazwac goscia,kitory po kolei u jednego autora wszystkie ocenia na doskonale.
Ja niestety mam swiadomosc tego co pisze,ale widze ,ze ktos ma problem ze zrozumieniem tego co czyta.

---------- Post dodany o 20:07 ---------- Poprzedni post był o 20:03 ----------


No dobra, to o co tu właściwie chodzi :?:
Potrzebowałeś założyć wątek, aby ludzie upewnili Cię w czymś tak oczywistym :?:

Tak.Potrzebowalem zalozyc watek aby pogadac o takiej sprawie bardzo oczywistej,ze galeria na forum to nie slup ogloszen o zgubieniu kota lub innego tego typu ogloszenia.

---------- Post dodany o 20:08 ---------- Poprzedni post był o 20:07 ----------



5 sie nie przygladalem, wiec na mysl przychodzi mi tylko Dziadek, w zwiazku z tym pewnie sie myle :)

Tak K@czy.Nie mylisz sie.

Boa
17.06.14, 20:28
Tak.Potrzebowalem zalozyc watek aby pogadac o takiej sprawie bardzo oczywistej,ze galeria na forum to nie slup ogloszen o zgubieniu kota lub innego tego typu ogloszenia.

Jeśli chcesz zrozumieć postępowanie konkretnej osoby, to nie prościej zapytać ją wprost :?:

nightelf
17.06.14, 21:02
Nie nazwal,tylko zapytal jak nazwac goscia,kitory po kolei u jednego autora wszystkie ocenia na doskonale.
Ja niestety mam swiadomosc tego co pisze,ale widze ,ze ktos ma problem ze zrozumieniem tego co czyta.


Był taki jeden, co to na mównicy pytał się, czy prawdą jest, że (...)
Sąd zdaje się, nie podzielił jego zdania, że to tylko pytania były.

Swoją drogą, to nie wiem o kogo chodzi :(