PDA

Zobacz pełną wersję : Plastik



Piotr Grześ
19.10.07, 22:31
Znalazłem taki programik do wygładzania twarzy jednym kliknięciem nazywa się toto Face Smoother 1.17, ale efekty mi się nie widzą. Co o tym sądzicie?
Przed

https://forum.olympusclub.pl//brak.gif
źródło (http://img152.imageshack.us/img152/4716/inia1przedxf0.jpg)

Po

https://forum.olympusclub.pl//brak.gif
źródło (http://img85.imageshack.us/img85/3397/inia1polj0.jpg)

sławekb
19.10.07, 22:35
A można zmniejszyć intensywność tego wygładzania, bo jeśli nie to kiepsko to wygląda.

Piotr Grześ
19.10.07, 22:38
Niestety nie, można tylko brithnes, contrast i saturation. Też mi się to nie widzi. Właśnie brakuje intensywności wygładzania. Taka małpka. :D

grizz
19.10.07, 22:44
shift+delete na tym programie

czy też rm -r

Paskudztwo.

Piotr Grześ
19.10.07, 22:50
shift+delete na tym programie

czy też rm -r

Paskudztwo.
Mam nadzieję, że nie mówisz tego o kobiecie :mrgreen: A co do programu masz rację, KOSZ :!:

grizz
19.10.07, 22:53
Napisałem, ze na programie ;p

Mirek54
20.10.07, 00:05
Moim skromnym zdaniem to zabawa na warstwach w szopie daje najlepsze efekty.
Jest jeszcze taki pluginek do szopa jak komus sie chce na szybko ,sa suwaczki i mozna tez dobre efekty osiagnac.Dziala ze wszystkim co obsluguje 8Bf.

Photoshop plugin Kodak Digital GEM, GEM Airbrush, ROC, SHO Professional 2.0.0


Ps.Az sie boje tego posta pisac :roll:

marecki
20.10.07, 12:42
Lipa niezła wyszła :D

kali999
23.10.07, 01:27
:lol: no comment :roll: myślę że program troszkę namiesza w czołówce :razz:

kisi
23.10.07, 09:31
Dobry efekt na cmentarne nagrobki.

Abedin
23.10.07, 09:59
Wygładza wszystko :-) a może źle go użyłeś ?

paakayttaja
23.10.07, 12:11
A nie lepiej sobie dokupić filtr do takich rzeczy...?

Wiejo
23.10.07, 19:53
czy rozważałeś zakup jakiegoś programu do obróbki zdjęć bo taka inwestycja poprzedzona ćwiczeniami w wersji trial pozwoli wybrać to co najbardziej pasuje a i efekty będą dużo lepsze od uzyskanych z ściagnietych oderwanych od programu narzędzi. Przy zamieszczonym przez Ciebie zdjęciu posiedziałem dosłownie niecałe pięć minut i bez zbytniej dokładności dokonałem poprawek w PSP XI i uzyskałem przyjemniejszy dla oka efekt a przynajmniej tak mi się wydaje. Fotki nie zamieszczam bo nie jestem gospodarzem tego wątku chyba, że postanowisz inaczej. Pozdrawiam.

Piotr Grześ
23.10.07, 20:00
Bardzo chętnie zobaczę Twoją pracę, nie mam nic przeciwko temu. Wątek założyłem bo ten programik znalazłem na płycie dołączonej do Fotografii i aparatów cyfrowych. Bardzo go zachwalali, a jak się przekonałem, to totalna kicha. Ot tak dla ciekawości wrzuciłem ten wątek. Pozdrawiam.

Wiejo
23.10.07, 20:18
nie wiem czemy nie moge załączyć pliku ale nie ustaję w działaniu

majkelx
23.10.07, 20:26
czy rozważałeś zakup jakiegoś programu do obróbki zdjęć bo taka inwestycja poprzedzona ćwiczeniami w wersji trial pozwoli wybrać to co najbardziej pasuje a i efekty będą dużo lepsze od uzyskanych z ściagnietych oderwanych od programu narzędzi...
Albo przynajmniej darmowego gimpa zagoń do roboty.
Na górze tego dziłu znajdziesz świetny zestaw tutoriali zbyma72age

Piotr Grześ
23.10.07, 21:02
Wiejo, świetna robota. Z natury jestem leniwy, a i czasu mało, ale myślę, że w zimowe wieczory nad Gimpem posiedzę.

Eddie
23.10.07, 21:25
W GIMPie retusz mozna zrobic w bardzo latwy sposob. Kopnij sie do mojego watku, tam na przedostatniej stronie powiesilem trzy zdjecia retuszowane w tym programie.
A jesli bedziesz ciekaw reszty, znaczy - szczegolow, chetnie odpowiem. Przede wszystkim jednak sciagnij sobie dwie wersje tego programu, 2.2 i ostatnia 2.4 RC 3.
Potem daj sobie przez kilka dni troche czasu na zapoznanie sie z nim. Pisze o kilku dniach, poniewaz dla przyzwyczajonych do PSa z poczatku jest on troche "dziki". Jesli jednak dasz sobie i jemu szanse, szybko sie zorientujesz w sytuacji i mysle, ze bardzo szybko docenisz ten program. Praca w nim, wbrew obiegowej opinii, jest bardzo wygodna a efekty mozna uzyskac conajmniej niezle.

Piotr Grześ
23.10.07, 21:36
Dzięki Eddie, zakupiłem już kiedyś książkę do nauki Gimpa, ale muszę jeszcze czas znaleźć i potrenować trochę. Twoje zdjęcia od zawsze podziwiam i widzę, że nie przesadzasz z "uplastycznieniem" i chwała Ci za to. Ale to jeszcze kwestia gładkolicej modelki :D

Eddie
23.10.07, 21:40
Dzięki Eddie, zakupiłem już kiedyś książkę do nauki Gimpa, ale muszę jeszcze czas znaleźć i potrenować trochę. Twoje zdjęcia od zawsze podziwiam i widzę, że nie przesadzasz z "uplastycznieniem" i chwała Ci za to. Ale to jeszcze kwestia gładkolicej modelki :D

Ano widzisz, problem w tym, ze z tym gladkim licem na zdjeciach, o ktorych pisalem poprzednio tak... gladko nie jest. Dziewczyna ma powazny problem z cera, wiec musialem sie mocno napracowac.
Dzieki za dobre slowo :)

Mirek54
23.10.07, 22:11
Pozwolilem sobie tez na probe -zrobione w tym pluginie co pisalem wyzej.Jak bedziesz mial obiekcje,ze zrobilem bez pytania to usune .W zasadzie to najpierw powinienem spytac,ale tak jakos wyszlo.

Piotr Grześ
23.10.07, 22:36
Lucca -znakomicie. Widzę, że muszę intensywnie popracować.