PDA

Zobacz pełną wersję : Plecak E-System Pro - trwałość



aldii
25.02.14, 16:01
Powiedzcie jak z trwałością tego plecaka (Plecak E-System Pro). Z doświadczenia używania torby E-system czy też plecaka przez ramię, niestety stwierdzam że psują się zamki niestety. A jak to wygląda z tym plecakiem?

tropic
25.02.14, 19:07
Powiedzcie jak z trwałością tego plecaka (Plecak E-System Pro). Z doświadczenia używania torby E-system czy też plecaka przez ramię, niestety stwierdzam że psują się zamki niestety. A jak to wygląda z tym plecakiem?
Zamki są OK. Jedyny problem z rzepami które nie trzymają...

k@czy
25.02.14, 20:08
Powiedzcie jak z trwałością tego plecaka (Plecak E-System Pro). Z doświadczenia używania torby E-system czy też plecaka przez ramię, niestety stwierdzam że psują się zamki niestety. A jak to wygląda z tym plecakiem?

Podobnie jak z calym systemem 4/3.... ;)

abir
25.02.14, 20:22
mam go kilka lat i wszystko u mnie jest ok. nie narzekam na rzepy, ani zamki. super jest kieszeń na laptopa. zabieram go zawsze na wakacje i mam cały sprzęt w jednym plecaku razem z kompem.

Lolita
25.02.14, 20:51
Też mam go już z 4 lata. Swoje przeżył ale trzyma się staruszek i nic mu się nie dzieje :) Szczególnie dla mnie fajna jest ta otwierana kieszonka gdzie można sam apart wyciągnąć :) A, i ta kieszonka na laptopa o której wspomniał abir vel niebieski oko :grin:

waruga
25.02.14, 20:54
Ja mam Benro, fajny plecak, lapek tez ma w nim swoje miejsce, mam go juz kilka lat.

BIKER
26.02.14, 00:17
Też się chcę do zakupu przymierzyć:grin:. Może ktoś z Was zdjęcia pokazać:?:

grizz
26.02.14, 06:33
http://www.olympus.pl/site/pl/c/cameras_accessories/digital_slr_cameras_accessories/dslr_cases_straps/e_system_pro_backpack/index.html

aldii
26.02.14, 08:15
mam go kilka lat i wszystko u mnie jest ok. nie narzekam na rzepy, ani zamki. super jest kieszeń na laptopa. zabieram go zawsze na wakacje i mam cały sprzęt w jednym plecaku razem z kompem. Laptop 15 cali wchodzi?

abir
26.02.14, 09:46
nie pamiętam ile ma cali mój monitor,
ale komputer ma wymiary dł - 37cm, szer - 25cm, gr. - 3 cm. i wchodzi, spokojnie się zamyka

tropic
26.02.14, 09:48
Też się chcę do zakupu przymierzyć:grin:. Może ktoś z Was zdjęcia pokazać:?:
Janusz...widziałeś mój !?! To o tym mówimy

abir
26.02.14, 09:48
Też mam go już z 4 lata. Swoje przeżył ale trzyma się staruszek i nic mu się nie dzieje :) Szczególnie dla mnie fajna jest ta otwierana kieszonka gdzie można sam apart wyciągnąć :) A, i ta kieszonka na laptopa o której wspomniał abir vel niebieski oko :grin:
mów mi mickey,
mickey niebieskie oko:mrgreen:

tropic
26.02.14, 09:49
Laptop 15 cali wchodzi?
15,6 cali wchodzi...

BIKER
26.02.14, 11:17
Tak pamiętam, tylko się wnętrzu nie przyjrzałem.:wink: Dzięki Grizzu za fotki. :grin:
Zafunduję go sobie, jak tylko to będzie możliwe.