PDA

Zobacz pełną wersję : Jak usunąć cień z twarzy

Termi56
15.02.14, 10:16
Rozwiązane

helmuth
15.02.14, 10:20
Macie może jakieś pomysły?Ja mam!
Pokaż to zdjęcie :-P

Termi56
15.02.14, 10:24
Ja mam!
Pokaż to zdjęcie :-P

poszło ;)

helmuth
15.02.14, 10:49
Mam pewien problem dotyczący cienia na fotografii. Próbowałem rozmaitymi sposobami go usunąć lecz nie przynosiło to większego skutku.Nie bardzo rozumiem o co dokładnie chodzi z tym cieniem, co chciałbyś osiągnąć.
Dla mnie, większa część twarzy jest "płaska". Światło nie wydobywa z niej żadnej rzeźby i nie pomoże tu usuwanie cienia czy rozjaśnianie go. Tu (chyba) trzeba by w programie graficznym, pędzelkiem rozjaśniać miejscowo, aby odtworzyć rzeźbę twarzy, spłaszczoną przez złe oświetlenie.

andtor2
15.02.14, 11:14
To zdjęcie wyrzuć do kosza. Zrób nowe przy świetle dziennym i koniecznie mniejsze iso ustaw.

Saboor
15.02.14, 12:03
Witam :)

Mam pewien problem dotyczący cienia na fotografii. Próbowałem rozmaitymi sposobami go usunąć lecz nie przynosiło to większego skutku. Słabo znam się na programach obróbkowych - główna przyczyna mojego niepowodzenia.
Mam nadesłane zdjęcie na którym ewidentnie widać cień zwłaszcza po lewej stronie twarzy. Zdjęcie zostało lekko przerobione, ponieważ początkowa jakość była słaba. Macie może jakieś pomysły? :)

Pozdrawiam!

wrzuć fotkę "czystą" tu najpierw śmieci(szum i inne draństwo) do usunięcia potem 10min i po ptokach.