PDA

Zobacz pełną wersję : Ditl 14.02.2014



Saboor
11.02.14, 12:00
https://forum.olympusclub.pl//brak.gif
źródło (http://www.infbase.net/ditl/DitlWalenty.jpg)DITL 14.02.2014

Wszak 14-ty to lutego
dzień św.Walentego!
skoro wszyscy się kochacie
to słit-focie powrzucacie!Saboor:-D
---

Na zdjęciu pokazujesz jak spędziłeś dzień, którego tyczy się dana edycja DITL. Pokaż zdjęcie, które mówi o tym gdzie byłeś, co robiłeś, jak się czułeś. Może chcesz nam coś pokazać, czymś wzruszyć, zaciekawić? Może chcesz zwrócić na coś uwagę? Może po prostu pokaż nam zdjęcie ze spaceru. Różnorodność zdjęć jest mile widziana.
---
quality=high width=900 height=630 allowFullScreen=true wmode=transparent flashVars='varRSS=834&vote=2&varZoom=Off&varScale=0'
---
||Zobacz galerie dotychczasowych akcji DITL (https://forum.olympusclub.pl/konkursy/showgallery.php?cat=525)||Zobacz galerię (https://forum.olympusclub.pl/konkursy/showgallery.php?cat=834)||
---




Kolejna akcja DITL. Kto chciałby się sprawdzić w roli dokumentalisty? Kto ma ochotę, ma czas by fotografować tego dnia, niech po prostu zrobi zdjęcie i doda je do galerii DITL (zgodnie z opisem zamieszczonym w regulaminie). A wszystko w myśl tego co napisał swego czasu Rafrog, a co zostało przytoczone jako cytat powyżej.
Myślę, że bez kłopotu każdy znajdzie sobie coś szczególnego do sfotografowania w tym dniu.
Regulamin publikacji w galerii DITL:


Publikujemy zdjęcia wykonane tylko w podanym terminie.
Można pokusić się zrobienie zdjęcia o zaproponowanych godzinach.
Na zdjęcia czekamy przez 2 dni po terminie. Później dodawanie zdjęć będzie zablokowane, przypominać będą o tym stosowne komunikaty.
Do zdjęć należy dodać opis. Przy umieszczaniu pliku w galerii DITL należy podać:

w polu "Wprowadź domyślny tytuł dla swojego zdjęcia", wprowadzamy opis wg. schematu: "godzina-miejsce-autor",
w polu 'Wprowadź opis dla fotografii' krótki opis sytuacji.
Foty nieopisane będą usuwane z powiadomieniem w wątku by nie było zaskoczenia, "że co się stało, przecież dodałem"


Każdy z uczestników ma możliwość dodania tylko jednego zdjęcia.
wielkość zdjęcia to maksimum dłuższy bok 1024px

Saboor: do regulaminu, dodano podpunkt 4.c
Się kochali: :mrgreen:




MaciekMG111080
POLM111078
wuzet111079
barmichal76
petreq
ggolus
realnasty
Ola_Olga
robtor
Jan_S
lisu84

realnasty
11.02.14, 12:02
Bardzo dziękuję, szefie :-D Obiecuję zameldować się z czymś miłosnym ;-)

hades
11.02.14, 12:12
Bardzo dziękuję, szefie :-D Obiecuję zameldować się z czymś miłosnym ;-)

... o ile się wydarzy. DITL to zapis chwili, a nie konkurs na zdjęcie tematyczne.

adambieg
11.02.14, 12:15
... o ile się wydarzy. DITL to zapis chwili, a nie konkurs na zdjęcie tematyczne.

Masz jeszcze kilka dni, żeby zwiększyć prawdopodobieństwo tego, że coś się wydarzy... ;-)

Saboor
11.02.14, 12:48
... o ile się wydarzy. DITL to zapis chwili, a nie konkurs na zdjęcie tematyczne.
To w ogóle nie konkurs. Ale edycja walentynkowa zobowiązuje, następnego dnia jest już "normalny" DITL.

Lolita
11.02.14, 13:08
Masz jeszcze kilka dni, żeby zwiększyć prawdopodobieństwo tego, że coś się wydarzy... ;-)Czyli kupić se na ten przykład bieliznę koronkową :mrgreen:

Saboor
11.02.14, 13:10
Czyli kupić se na ten przykład bieliznę koronkową :mrgreen:
Skąd taka pruderia?? Po co bielizna, same koronki wystarczą.https://forum.olympusclub.pl/images/smilies/icon_razz.gif

Wieprz
11.02.14, 13:13
Masz jeszcze kilka dni, żeby zwiększyć prawdopodobieństwo tego, że coś się wydarzy... ;-)

Przez kilka dni trudno dużo zarobić. Zwłaszcza w kryzysie.

Saboor
11.02.14, 13:22
Przez kilka dni trudno dużo zarobić. Zwłaszcza w kryzysie.
Dobry lokal, wskakujesz w Magiczną Piżamkę i wszystkie Twoje.:grin:

adambieg
11.02.14, 13:24
Przez kilka dni trudno dużo zarobić. Zwłaszcza w kryzysie.

Od czego firmy pożyczkowe? Na taką miłość do zdjęcia powinno wystarczyć:mrgreen:

Saboor
11.02.14, 13:31
Od czego firmy pożyczkowe? Na taką miłość do zdjęcia powinno wystarczyć:mrgreen:
A wiela to kosztuje? :-P:mrgreen:

Wieprz
11.02.14, 13:34
Anegdotka okolicznościowa:
"Wyglądał na naprawdę interesującego faceta a po wszystkim okazało się, że to auto pożyczone od kumpla". Dziewczyna mówiła to z mieszaniną złości i bezbrzeżnego smutku. I rzecz wcale nie działa się w środowiskach dresiarskich i nie chodziło o jakieś tuningowane dresiarskie BMW.

Saboor
11.02.14, 13:35
Anegdotka okolicznościowa:
"Wyglądał na naprawdę interesującego faceta a po wszystkim okazało się, że to auto pożyczone od kumpla". Dziewczyna mówiła to z mieszaniną złości i bezbrzeżnego smutku. I rzecz wcale nie działa się w środowiskach dresiarskich i nie chodziło o jakieś tuningowane dresiarskie BMW.:mrgreen: :mrgreen:

edorka
11.02.14, 13:42
Rozumiem, że dla przeciwwagi czy też równowagi, z okazji naszego rodzimego święta, czyli Nocy Świętojańskiej, inaczej zwanego Nocą Kupały, również będzie ogłoszony DITL? :)

adambieg
11.02.14, 13:44
Rozumiem, że dla przeciwwagi czy też równowagi, z okazji naszego rodzimego święta, czyli Nocy Świętojańskiej, inaczej zwanego Nocą Kupały, również będzie ogłoszony DITL? :)

Jestem za. W proteście przeciwko obcym świętom nie będę brał udziału w piątkowym DITLu. Walewtynki;-)

realnasty
11.02.14, 13:53
... o ile się wydarzy. DITL to zapis chwili, a nie konkurs na zdjęcie tematyczne.

Ależ oczywiście, że się wydarzy, w końcu to Święto Zakochanych :D


Rozumiem, że dla przeciwwagi czy też równowagi, z okazji naszego rodzimego święta, czyli Nocy Świętojańskiej, inaczej zwanego Nocą Kupały, również będzie ogłoszony DITL? https://forum.olympusclub.pl/images/smilies/icon_smile.gif

Każda okazja na DITL-a jest dobra :)

apz
11.02.14, 14:02
https://forum.olympusclub.pl/imgimported/2013/01/ditl-1.png
źródło (http://www.infbase.net/ditl/ditl.png)DITL 14.02.2014


Wszak 14-ty to lutego
dzień św.Walentego!
skoro wszyscy się kochacie:twisted:
to słit-focie powrzucacieSaboor:-D

...Kurde, weź zamień ten bieliźniany kolor na cokolwiek innego, oczy bolą....

Ola_Olga
11.02.14, 14:04
Ależ oczywiście, że się wydarzy, w końcu to Święto Zakochanych :D

Też jestem tego pewna w 100%:)

Bodzip
11.02.14, 14:15
Chyba se Permen zamiast piżamki kupię :roll:

Saboor
11.02.14, 14:51
Rozumiem, że dla przeciwwagi czy też równowagi, z okazji naszego rodzimego święta, czyli Nocy Świętojańskiej, inaczej zwanego Nocą Kupały, również będzie ogłoszony DITL? :)
Jakiej przeciwwagi?
Noc Kupały to takie "nasze" jak walentynki :-D od Wenetów se wzięliśmy(najprawdopodobniej) ja se i Wenetów "my Słowianie" wchłonelim. :-D
A jak tak już równoważymy święta.... to co my biedne żuczki z tą alzacką choinką zrobimy?? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Doobra... będzie będzie.

---------- Post dodany o 13:51 ---------- Poprzedni post był o 13:50 ----------


Kurde, weź zamień ten bieliźniany kolor na cokolwiek innego, oczy bolą....
Nie mogę... tradycja. Rozumiesz sweety musi być.

Jan_S
11.02.14, 14:55
ej, na taką okazję to chyba nawet zrobię zdjęcie Blondyny :) a jak ładnie poprosicie to nawet od D... strony :)

Lolita
11.02.14, 14:56
Chyba se Permen zamiast piżamki kupię :roll: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:


Nie mogę... tradycja. Rozumiesz sweety musi być.I na dodatek pasuje do mojej szminki i lakieru do paznokci :cool:

realnasty
11.02.14, 15:49
Kurde, weź zamień ten bieliźniany kolor na cokolwiek innego, oczy bolą....

Kolor jest jak najbardziej odpowiedni i wcale nie bieliźniany. Taki to jest bieliźniany ;)

apz
11.02.14, 15:52
Kolor jest jak najbardziej odpowiedni i wcale nie bieliźniany. Taki to jest bieliźniany ;)Absolutnie nie zgadzam się z poglądem, że rurzowy jest cool.
Rurzowy jest paskudny, nie zadają sie z żadnym rurzowym towarzystwem, Do widzenia!

Saboor
11.02.14, 16:04
Absolutnie nie zgadzam się z poglądem, że rurzowy jest cool.
Rurzowy jest paskudny, nie zadają sie z żadnym rurzowym towarzystwem, Do widzenia!
Chcesz w nos?
Sprawdzałem na czarnej skórce, za bardzo wali po oczach. W zamian jest słitaśne logo DITL'a :-D

Lolita
11.02.14, 16:08
Absolutnie nie zgadzam się z poglądem, że rurzowy jest cool.
Rurzowy jest paskudny, nie zadają sie z żadnym rurzowym towarzystwem, Do widzenia!Kurde, bedem musiała se nową szminkę i lakier na następny zlot kupić :|

Saboor
11.02.14, 16:18
Kurde, bedem musiała se nową szminkę i lakier na następny zlot kupić :|
Weź Sharlottę reszty nie trzeba. :mrgreen:

Lolita
11.02.14, 16:22
Weź Sharlottę reszty nie trzeba. :mrgreen:Może i racja. Kolor stopki wystarczy :wink:

Bodzip
11.02.14, 16:29
Może i racja. Kolor stopki wystarczy :wink:
O to to to - mnie uprzedziłaś :mrgreen:

Krakman
11.02.14, 16:30
Czyli kupić se na ten przykład bieliznę koronkową :mrgreen:

Kup, kup, coś słyszałem, że w Milówce ktoś Ci stringi koronkowe podprowadził... :roll:

Lolita
11.02.14, 16:36
O to to to - mnie uprzedziłaś :mrgreen:Ha! :mrgreen:


Kup, kup, coś słyszałem, że w Milówce ktoś Ci stringi koronkowe podprowadził... :roll: Nic mi na ten temat nie wiadomo :-P

realnasty
11.02.14, 16:43
Absolutnie nie zgadzam się z poglądem, że rurzowy jest cool.
Rurzowy jest paskudny, nie zadają sie z żadnym rurzowym towarzystwem, Do widzenia!

Stanowczo sprzeciwiam się tak rażącej dyskryminacji!

Saboor
11.02.14, 17:06
Stanowczo sprzeciwiam się tak rażącej dyskryminacji!
Wróci.... .

Krakman
11.02.14, 17:07
Ha! :mrgreen:

Nic mi na ten temat nie wiadomo :-P
Może ktoś sobie przypomni jak na forum załamywała to co jej zostało do załamywania, że majtki koronkowe jej zginęły... (w wątku z Milówki widać na zdjęciu jak koronki kupuje):grin:

Saboor
11.02.14, 17:14
Może ktoś sobie przypomni jak na forum załamywała to co jej zostało do załamywania, że majtki koronkowe jej zginęły... (w wątku z Milówki widać na zdjęciu jak koronki kupuje):grin:
Tera nie kupuje, sama se stryngi dzierga... cięcia w budżecie.

adambieg
11.02.14, 19:08
Ta parka chciała koniecznie na walentynki dolecieć:grin:

110617Bydgoszcz, ul. Toruńska

ahutta
11.02.14, 19:55
Walewtynki;-)

Se krzywdy nie zrób ;):p:D

MaciekMG
11.02.14, 20:43
Psiakość, chyba zrobię sobie trwałą z tej okazji ;-)

Saboor
11.02.14, 20:46
Psiakość, chyba zrobię sobie trwałą z tej okazji ;-)
I szczel fotę, szczel z gumy, szczel z torby... pełna dowolność. :-D

witwicky
11.02.14, 21:41
Jestem za. W proteście przeciwko obcym świętom nie będę brał udziału w piątkowym DITLu. Walewtynki;-)
Wale w tynki - święto murarzy.
Nie obchodze walentynek od czasu kiedy moja zaczela mi tradycyjnie pavulon podawać. Ona nie lubi tych zapasow (zapasy = romantyczna gra wstepna).
Ale zdjecie dam radę zrobić!

Saboor
11.02.14, 21:57
Wale w tynki - święto murarzy.
Nie obchodze walentynek od czasu kiedy moja zaczela mi tradycyjnie pavulon podawać. Ona nie lubi tych zapasow (zapasy = romantyczna gra wstepna).
Ale zdjecie dam radę zrobić!
Tylko nie wymiękaj!

apz
11.02.14, 22:01
Tylko nie wymiękaj!O Dzięki Ci, dzięki ,Dzięki Saboorze za wycofanie tego oczojebnego rurzu z tytułów, bedę miał dla Ciebie duuużego plusa w pamięci!

realnasty
11.02.14, 22:46
Rurzofob.

ahutta
12.02.14, 00:48
Nie obchodze walentynek od czasu kiedy moja zaczela mi tradycyjnie pavulon podawać. Ona nie lubi tych zapasow (zapasy = romantyczna gra wstepna).

Mówisz, że nie lubi sztywnego chłopa? :shock:

POLM
14.02.14, 18:20
Tyle gadania a tak mało zdjęć ;-)

Saboor
14.02.14, 18:22
Tyle gadania a tak mało zdjęć ;-)
Ano, nie kochają się ludzie, czy co?:roll:

MaciekMG
14.02.14, 18:24
No bo... no bo... trwała mi nie wyszła ;-)

110796

Ale przyjdzie na to czas, przyjdzie czas, przyjdzie czas... :-)

Bodzip
14.02.14, 18:26
Ano, nie kochają się ludzie, czy co?:roll:
"Takich" zdjęć się nie zamieszcza. To podpada pod §

realnasty
14.02.14, 18:36
No chwila, przecież jeszcze wieczora nie ma...

petreq
14.02.14, 18:38
Tyle gadania a tak mało zdjęć ;-)
Będzie, będzie... na razie dutki, później fotki :grin:

Bodzip
14.02.14, 18:38
No chwila, przecież jeszcze wieczora nie ma...
Młoda jesteś ...:mrgreen:

realnasty
14.02.14, 19:11
Nie jestem pewna, jak mam to rozumieć :-)

Bodzip
14.02.14, 19:13
Nie jestem pewna, jak mam to rozumieć :-)
Na wesoło :mrgreen:

realnasty
14.02.14, 20:19
Ok, to już jestem spokojna :-)

petreq
14.02.14, 22:18
Swoje 3 grosze dorzuciłem.

Saboor
14.02.14, 23:21
Swoje 3 grosze dorzuciłem.
Fajnie, bo już się zacząłem zastanawiać: dla kogo ja tego DITL'a robię?:roll:

apz
14.02.14, 23:23
Fajnie, bo już się zacząłem zastanawiać: dla kogo ja tego DITL'a robię?:roll:Rob te ditle, nie marudź...

petreq
14.02.14, 23:24
Fajnie, bo już się zacząłem zastanawiać: dla kogo ja tego DITL'a robię?:roll:
Dla nas, maluczkich :grin:

witwicky
14.02.14, 23:40
Też się dorzucilem. W koncu.

realnasty
15.02.14, 01:08
Woohoo! Wreszcie udało mi się zdążyć jeszcze tego samego dnia :D Choć formalnie już jest sobota...

robtor
15.02.14, 10:03
Dokładam cegiełkę :)

Saboor
15.02.14, 11:37
Dokładam cegiełkę :)
I tak ma być: "dorzuć pan cegłówke, ocalisz pan główkę.
cagła tańsza od kapoty, dorzuć pan cegłówką do sieroty" :mrgreen:

lisu84
15.02.14, 23:09
To i ja się dorzucę. Bez serduszek ale w temacie. Kawaler odwiedził moją córcię w Walentynki ;)

Saboor
16.02.14, 14:07
To i ja się dorzucę. Bez serduszek ale w temacie. Kawaler odwiedził moją córcię w Walentynki ;)
Świetne!

Saboor
17.02.14, 11:32
18.02.2014 18:00 zamykam edycję.

Saboor
18.02.14, 19:08
Edycja zakończona.