PDA

Zobacz pełną wersję : Gniot idealny - konkurs



aga_piet
9.02.14, 15:13
Zapraszamy do zabawy!
Poszukaj w swym archiwum lub stwórz od początku własnego gniota. Wstaw go do wątku (w pierwszym poście znajdzie się galeria i opcja wstawienia zdjęcia).
Po jakimś czasie odpalimy głosowanie i wybierzemy nasz forumowy ideał gniota.
Liczę na Wasze poczucie humoru i poczucie kiczu.


quality=high width=900 height=630 allowFullScreen=true wmode=transparent flashVars='varRSS=832&vote=0&varZoom=Off&varScale=0'

||Zobacz galerię (https://forum.olympusclub.pl/konkursy/showgallery.php?cat=832)||


Gratulujemy andtorowi2 za utworzenie najlepszego gniota!
Jakieś wnioski, pytania?

https://forum.olympusclub.pl/konkursy/data/832/medium/P1410018a.jpg

nyny
9.02.14, 15:30
Rozumiem, ze sprzet nie ma znaczenia, i temat gniota konczy sie tylko na ograniczeniu fantazji gniotoroba?

pozdro

aga_piet
9.02.14, 15:38
Sprzęt nie ma znaczenia.
Chociaż... prawdziwy gniot zrobiony profesjonalnym sprzętem... to by było naprawdę coś... ;)

BIKER
9.02.14, 16:09
huraaaa nareszcie coś dla mnie................

nyny
9.02.14, 16:15
I jeszcze jedno pytanie mam.
Jeden autor jeden gniot?

pozdro

Krystyna1975
9.02.14, 16:29
Jeden autor jeden gniot?

To chyba dobry pomysł. Przy okazji ćwiczenie z autoselekcji ;)

aga_piet
9.02.14, 16:33
W sumie myślę, żeby na dobry początek nie robić zbytnich ograniczeń. Dobrze by było jednak zachować zdrowy rozsądek i wrzucić max 2-3 zdjęcia, a nie np. 8 ;)

koronax
9.02.14, 16:35
I jeszcze jedno pytanie mam.
Jeden autor jeden gniot?

pozdro

Może by tak dwa gnioty na osobę ?

Ps.No to jak dwa -trzy, to jeszcze lepiej :mrgreen:

Krystyna1975
9.02.14, 16:38
Może by tak dwa gnioty na osobę ?

Albo 1-3 i każdy zdecyduje ile wrzuci w tym zakresie. Nie wszyscy znajdą aż 3 gnioty warte wstawienia :D Ja np. mam tylko jednego kandydata :D

waruga
9.02.14, 16:42
Z galerii publicznej mozna wybrac ? :-)

Co niektorzy moga sie poczuc urazeni :-)

Krystyna1975
9.02.14, 16:44
Z galerii publicznej mozna wybrac ? :-)

Co niektorzy moga sie poczuc urazeni :-)

Ale to chyba chodzi o zgłaszanie swoich gniotów, a nie cudzych jak w konkursie na fotografię miesiąca :P

Na razie wstawiam jednego. Eksperymentalnie.

Saboor
9.02.14, 16:50
Ale to chyba chodzi o zgłaszanie swoich gniotów, a nie cudzych jak w konkursie na fotografię miesiąca :P

W mądrej księdze napisano:

Poszukaj w swym archiwum lub stwórz od początku własnego gniota. Wstaw go do wątku

Krystyna1975
9.02.14, 16:57
huraaaa nareszcie coś dla mnie................

Też się cieszę, że wreszcie będę mogła wziąć udział w jakimś konkursie ;)

Saboor
9.02.14, 16:59
Też się cieszę, że wreszcie będę mogła wziąć udział w jakimś konkursie ;)
Mój już wisi i jest mu tam dobrze.:)

Krystyna1975
9.02.14, 17:01
Mój już wisi i jest mu tam dobrze.:)

Mój też. Kto następny?

Tylko czemu w moim się nie wyświetla skala do oceniania? I oceny, i komentarze przy wysyłce oznaczyłam na yes.

koronax
9.02.14, 17:06
Mój też. Kto następny?

Tylko czemu w moim się nie wyświetla skala do oceniania? I oceny, i komentarzy przy wysyłce oznaczyłam na yes.

Ja mam kandydata na swoim dysku. Jak odpalę kompa później to wrzucę. :grin:

aga_piet
9.02.14, 17:10
Myślę, że czas do soboty będzie ok?
Mamy 7 dni na staranne wybranie (lub zrobienie) swojego gniota.
I oczywiście, aby nie było wątpliwości:

Wrzucamy wyłącznie własne zdjęcia!

And.N
9.02.14, 17:13
Mój też. Kto następny?

Tylko czemu w moim się nie wyświetla skala do oceniania? I oceny, i komentarze przy wysyłce oznaczyłam na yes.
Też wykombinuję jakiegoś gniotka:)
Coś się chyba źle wstawiło to Twoje. Klikając na Zobacz Galerie mi nie wyświetla się w ogóle.

Edit
Już jest ok.

Krystyna1975
9.02.14, 17:19
Edit Już jest ok.

Nie jest :( Nie wyświetla się narzędzie do oceniania, a zezwoliłam na nie.

B3atka
9.02.14, 17:30
Nie jest :( Nie wyświetla się narzędzie do oceniania, a zezwoliłam na nie.
Kliknij na fotkę, pod nią jest:
110413

Saboor
9.02.14, 17:32
I wszystko jasne! :-D

Krystyna1975
9.02.14, 17:33
Kliknij na fotkę, pod nią jest:
110413

Aaaa, to już wszystko jasne - u mnie nie widać, żebym nie mogła swojego zdjęcia ocenić. Dzięki. Sprytne ;)

A tak BTW zdjęłam embargo na ocenę moich zdjęć w galerii - niech się dzieje wola "nieba", z nią się zawsze zgadzać trzeba :D (dzień bez wazeliny to dzień stracony ;) )

BIKER - gratuluję - skali mi zabrakło by ocenić Twojego gniota :) Jak dla mnie 0, czyli I miejsce. Przyjęłam skalę - im lepszy gniot, tym niższa ocena. 10 - b. słaby gniot, czyli IMO całkiem przyzwoite zdjęcie.

koronax
9.02.14, 17:39
No to ja też wrzuciłem swojego gniota.

Holek
9.02.14, 17:50
Sprzęt nie ma znaczenia.
Chociaż... prawdziwy gniot zrobiony profesjonalnym sprzętem... to by było naprawdę coś... ;)

bardzo mi się to spodobało więc poleciałem do sąsiada po aparat :grin: ...liczę na dodatkowe punkty za sprzęt :cool:

k@czy
9.02.14, 18:09
Jeszcze jakby ktos kolezance Krystynie wyjasnil zasady glosowania, to byloby juz zupelnie, ze "nie wiedzialam..."

aga_piet
9.02.14, 18:23
Wrzucamy foty przez tydzień, później pojawi się ankieta do głosowania. A to co pokazujecie pod zdjęciem, to takie zwykłe ocenianie zdjęcia hm... indywidualne, pozakonkursowe.

And.N
9.02.14, 18:24
Dołączyłem z swoim naprędce wyprodukowanym gniotem:)

Saboor
9.02.14, 18:24
Wrzucamy foty przez tydzień, później pojawi się ankieta do głosowania. A to co pokazujecie pod zdjęciem, to takie zwykłe ocenianie zdjęcia hm... indywidualne, pozakonkursowe.
O, i to jest słuszna, słuszność!

aga_piet
9.02.14, 18:27
Z początku się załamałam, że idea konkursu nie została dobrze zrozumiana, ale po obejrzeniu kolejnych wrzutek serce mi urosło :D
Ja wrzucę w tygodniu bo dziś nie mam czasu.

koronax
9.02.14, 18:28
A to rozumiem że jeśli ktoś wrzucił swojego jednego gniota, to może wrzucić jeszcze drugiego a może i nawet trzeciego ?
Bo zrozumiałem że można dwa albo i trzy wrzucić.

aga_piet
9.02.14, 18:34
Tak. To konkurs testowy, nie ma sensu sztucznie ograniczać ;)

koronax
9.02.14, 18:37
A to dzięki za wyjaśnienie. Może znajdę coś ciekawego , choć jedno co się na gniot nada,to za kilka dni wrzucę .

alvent
9.02.14, 18:41
A to nie Saboor tym razem wygra :roll:...jest szansa, że i ja coś wygram....chociaż na pudle by stanąć....

Saboor
9.02.14, 18:51
A to nie Saboor tym razem wygra :roll:...jest szansa, że i ja coś wygram....chociaż na pudle by stanąć....
Wiesz, testowy... . :mrgreen:

barmichal76
9.02.14, 18:56
Ja z taką oddolną inicjatywą - jeśli konkurs testowy się spodoba, zróbmy 12 edycji. Następnie porozmawiajmy z Olympus Polska o wydaniu kalendarza na 2015... :mrgreen:

Pozdr

alvent
9.02.14, 19:07
A ja bym jeszcze dodał warunek, aby zdjęcie/gniot było zrobione przed opublikowaniem konkursu....

Saboor
9.02.14, 19:08
A ja bym jeszcze dodał warunek, aby zdjęcie/gniot było zrobione przed opublikowaniem konkursu....
Mądrze.

aga_piet
9.02.14, 19:09
A jeśli są wśród nas osoby, które nigdy gniota nie popełniły, a mają na to wielką ochotę? ;)
EDIT: Pierwszy konkurs - potratujmy jako zabawę. Ewentualnie możemy potem pomyśleć o ograniczeniach ale zastanawiam się... po co? :roll:

Saboor
9.02.14, 19:11
A jeśli są wśród nas osoby, które nigdy gniota nie popełniły, a mają na to wielką ochotę? ;)
EDIT: Pierwszy konkurs - potratujmy jako zabawę. Ewentualnie możemy potem pomyśleć o ograniczeniach ale zastanawiam się... po co? :roll:
Też mądrze.
edit:
To znaczy, że jeżeli się bawimy to bez obostrzeń, bo wtedy kończy się zabawa a zaczyna rywalizacja.

ahutta
10.02.14, 01:12
To jeszcze ustalcie jak oceniać, bo jedni będą dawać 10 na supergnkota, a inni 0 i wyjdzie bzdura, a nie konkurs z wynikami.

Krystyna1975
10.02.14, 01:16
To jeszcze ustalcie jak oceniać, bo jedni będą dawać 10 na supergnkota, a inni 0 i wyjdzie bzdura, a nie konkurs z wynikami.

O tym już było


Wrzucamy foty przez tydzień, później pojawi się ankieta do głosowania. A to co pokazujecie pod zdjęciem, to takie zwykłe ocenianie zdjęcia hm... indywidualne, pozakonkursowe.

Każdy ocenia jak chce. Nie ma to powiązania z głosowaniem. Ja oceniam tak jak w galerii. Słabo-1 (świetny gniot) Doskonale-10 (kiepski gniot).

BIKER
10.02.14, 01:54
ciekawie się zapowiada:grin:

k@czy
10.02.14, 02:23
Nie wiem jak wy, ale ja juz mam bardzo mocnego faworyta..... ciezko go bedzie przebic....

Jan_S
10.02.14, 09:22
ale fajnie, wreszcie można z czystym sumieniem zdjęcia jedyneczkami nagradzać!

witia
10.02.14, 09:30
To musi TO wygrać :)
Pozdrawiam.

Strzelec
10.02.14, 11:23
Widzę, że nareszcie jakiś konkurs dla ambitnych i trzeba się postarać :)

krisder
10.02.14, 11:49
W sumie myślę, żeby na dobry początek nie robić zbytnich ograniczeń. Dobrze by było jednak zachować zdrowy rozsądek i wrzucić max 2-3 zdjęcia, a nie np. 8 ;)

Szkoda, była sznsa na moją pierwszą, autorską wystawę:cry:.

helmuth
10.02.14, 11:52
Miałem przeczucie, że ten konkurs okaże się niewypałem.
Oglądając zgłoszone zdjęcia, trudno dopatrzyć się "rasowego" gniota. Są mniej lub bardziej nieudane (kadr, temat, obróbka) zdjęcia.
To jest efekt tego, że autor sam musi dojrzeć gniota w swoim zdjęciu. Cholernie trudne, prawie niewykonalne. Łatwiej doszukać się czegoś wartościowego w swoim zdjęciu niż gniota. Dużo łatwiej wypatrzyć gniota w cudzych zdjęciach.
A tyle gniotów jest w galerii :-P

BIKER
10.02.14, 12:42
Wybacz Heniu ale tak jak cenię sobie Twoją życzliwość i pomoc którą mi okazałeś, tak pozwolę sobie się z Tobą niezgodzeszcie obudzić
Ja w tym konkursie niewypału nie widzę, raczej zestaw różnych wartości forumowych dot. zdjęć i ich jakości, oraz relacji wobec siebie forumowiczów itp.
Wszystko to ubrane w imię zabawy i bardzo dobrze, bo może pozwoli wielu forumowiczom się wrieszcie obudzić. Lepsze to niż "okazyjne wycieczki" pod zdjęciami.
Pewnie ten konkurs wkrótce i tak zostanie zapomniany i "wszystko" forumowe wróci do "normy".
Ale przynajmniej przez pewien czas będzie choć trochę luźniej.:grin:

I to co piszę nie jest niejasne lecz szczere.

helmuth
10.02.14, 12:52
Ależ nie zgadzaj się!
Jak się będziemy we wszystkim zgadzać, nie będzie dyskusji (z której czasem coś dobrego wynika) i będzie nudno.

Ja w tym konkursie niewypału nie widzę, raczej zestaw różnych wartości forumowych dot. zdjęć i ich jakości, oraz relacji wobec siebie forumowiczów itp.Ale to jest konkurs na gniota a nie na te sprawy, o których piszesz :-P

kolba
10.02.14, 13:54
Fajna zabawa szykuje się.

edorka
10.02.14, 15:44
Myślałam, że dzięki temu konkursowi, któremu byłam przeciwna, dowiem się co to jest gniot... patrząc w galerię.....w ocenie własnych dokonań człowiek rzadko kiedy jest obiektywny, nawet jeśli chodzi o gniot.... może się bardzo starać ale i tak mu nie wyjdzie.

aga_piet
10.02.14, 15:57
A może to czasem kokieteria? ;)

edorka
10.02.14, 16:05
A może to czasem kokieteria? ;)
a to zmienia postać rzeczy i... podważa ideę konkursu a już na pewno jego nazwę :-)

Krystyna1975
10.02.14, 16:31
A może to czasem kokieteria? ;)

W moim przypadku na pewno nie, choć czasem zdjęcia, które mi się nie podobają, innym tak i może to wyglądać na kokieterię. W ogóle ostatnio się zrobiłam mocno krytyczna - zarówno w stosunku do swoich zdjęć, jak i do cudzych. Od jakiegoś czasu co tylko coś sfotografuję, to ląduje to w koszu komputera, albo jest wręcz kasowane jeszcze w aparacie. Gniot, który wstawiłam do galerii konkursowej był robiony w celu umieszczenia go na fejsie (jako zdjęcie w tle).

adambieg
11.02.14, 19:57
Chory ten konkurs:mrgreen: Dodałem swoje dzieło dobrze podostrzone. Napiszcie, czy Wam się podoba, to mi pomoże w dalszym rozwoju mojego hobby jakim jest fotografia. Powiedzcie mi jaki mam kupić obiektyw, bo ten mi zrobił takie nieostre to z tyłu:lol: No i jaki aparat, żeby miał dużo efektów:-P

Saboor
11.02.14, 20:06
Chory ten konkurs:mrgreen:
Jak skok na głęboką wodę.


https://forum.olympusclub.pl//brak.gif
źródło (http://www.free-animated-pictures.com/jump_in_toilet.gif)

aga_piet
11.02.14, 20:10
Chory ten konkurs:mrgreen: Dodałem swoje dzieło dobrze podostrzone. Napiszcie, czy Wam się podoba, to mi pomoże w dalszym rozwoju mojego hobby jakim jest fotografia. Powiedzcie mi jaki mam kupić obiektyw, bo ten mi zrobił takie nieostre to z tyłu:lol: No i jaki aparat, żeby miał dużo efektów:-P

Myśle Adam że jeśli chesz robić profesjonale zdjęcia i sie rozwijać to najlepjej kupić luztrzankę a jeśli chcesz taki z efektami ale nieprofesjonalny tylko np. na wyjazdy to najlepjej cyfrówke.

P.S. Ale jednak myśle że dla męszczyzny to jednak lepiej luztrzanke.

adambieg
11.02.14, 20:24
Kolega też mi mówił, że najlepsza będzie luztrzanka. Najlepiej Canuna i do tego z długim zumem.

barmichal76
11.02.14, 20:28
Kolega też mi mówił, że najlepsza będzie luztrzanka. Najlepiej Canuna i do tego z długim zumem.

I oczywiście z programami tematycznymi: 1) ptaki drapieżne, 2) ptaki domowe, 3) ptaki pozostałe.

Pozdr

dr_feelgood
11.02.14, 20:29
ostatnio gniotowisko jest mi wytykane, usiądę w weekend, może tez coś dorzuce :) okazja jedna na milion :D

Saboor
11.02.14, 20:32
ostatnio gniotowisko jest mi wytykane, usiądę w weekend, może tez coś dorzuce :) okazja jedna na milion :D
No widzisz! Całe życie się uczysz i nie wiedziałeś, że paździerz produkujesz? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

dr_feelgood
11.02.14, 20:33
oświecenie na mnie spłynęło lawiną :)

Saboor
11.02.14, 20:38
oświecenie na mnie spłynęło lawiną :)
To ja tę lawinę w galerii poproszę. :mrgreen:

dr_feelgood
11.02.14, 20:40
muszę się wygrzebać jakoś ;-)

sikor
11.02.14, 20:41
Ufff, zdążyłem. :)

Saboor
11.02.14, 20:50
muszę się wygrzebać jakoś ;-)
Jak by Cię za bardzo "przygniotło" :mrgreen: daj znać. Pomożemy ugniatając śieg i podniesiemy
Cię na duchu mimo tak odgniecionego ego. :mrgreen:

---------- Post dodany o 19:50 ---------- Poprzedni post był o 19:50 ----------


Ufff, zdążyłem. :)
Sikor!!!!!! Gdzie Cię nosiło???

dr_feelgood
11.02.14, 20:52
keep thi heid and cairy oan jak tu u mnie mawiają :) wyjdę z tego bez szwanku jak zawsze :)

Saboor
11.02.14, 21:14
keep thi heid and cairy oan jak tu u mnie mawiają :) wyjdę z tego bez szwanku jak zawsze :)
Ee tam, skoro tak to nic tu po mnie.

koronax
11.02.14, 21:40
A nikt nie wrzucił drugiego gniota. Każdy uczestnik konkursu na gniota wrzucił tylko po jednej fotce. A tyle pisania było ile wrzucać fotek.
No w sumie ja sam też wrzucić chciałem dwa gnioty no ale zostanie na jednym :wink:

Saboor
11.02.14, 21:42
A nikt nie wrzucił drugiego gniota. Każdy uczestnik konkursu na gniota wrzucił tylko po jednej fotce. A tyle pisania było ile wrzucać fotek.
No w sumie ja sam też wrzucić chciałem dwa gnioty no ale zostanie na jednym :wink:
Po grzyba mam wrzucać drugiego, jak ten pierwszy jest najlepszy?

koronax
11.02.14, 21:52
No w sumie jak wrzuciłeś najlepszego gniota, to fakt, drugiego nie ma sensu wrzucać. :mrgreen:
Tyko skąd masz pewność ze wrzuciłeś najlepszego. Hehe

Saboor
11.02.14, 21:54
No w sumie jak wrzuciłeś najlepszego gniota, to fakt, drugiego nie ma sensu wrzucać. :mrgreen:
Tyko skąd masz pewność ze wrzuciłeś najlepszego. Hehe
Ha! Ty nawet nie wiesz, ile ja wiem(ja zresztą też).
Myślisz, że dzięki komu wyginęły dinozaury?

apz
11.02.14, 21:58
I oczywiście z programami tematycznymi: 1) ptaki drapieżne, 2) ptaki domowe, 3) ptaki pozostałe.

Pozdr

A z tych drapieżnych najlepsze będą samice naczelnych nielotow, nieprawdaż?

adambieg
11.02.14, 22:03
A z tych drapieżnych najlepsze będą samice naczelnych nielotow, nieprawdaż?

Czyli programy: 1) Blondynki 2) Brunetki 3) Szatynki 4) Rude ?

Saboor
11.02.14, 22:04
A z tych drapieżnych najlepsze będą samice naczelnych nielotow, nieprawdaż?
I z funkcją "beak detect" żeby ptaszolog mógł orła od kaczki odróżnić.

---------- Post dodany o 21:04 ---------- Poprzedni post był o 21:03 ----------


czyli programy: 1) blondynki 2) brunetki 3) szatynki 4) rude ?
b c d?

apz
11.02.14, 22:07
I z funkcją "beak detect" żeby ptaszolog mógł orła od kaczki odróżnić.

---------- Post dodany o 21:04 ---------- Poprzedni post był o 21:03 ----------


b c d?

Orła wywinąć powiadasz??? Nie ma śniegu, nie można więc orła zrobić, orlego cienia w Zachodniej Małopolsce też nie uświadczysz. Za to w górach pojawili się wilcy i przegonili na rzepaki lelenie....

Saboor
11.02.14, 22:10
Orła wywinąć powiadasz??? Nie ma śniegu, nie można więc orła zrobić, orlego cienia w Zachodniej Małopolsce też nie uświadczysz. Za to w górach pojawili się wilcy i przegonili na rzepaki lelenie....
Można jeszcze wyp***ć na śliskich schodach, ale to zboczenie i nie bardzo wiem po co do tego orła schody.. .

sikor
11.02.14, 22:13
Sikor[/B]!!!!!! Gdzie Cię nosiło???

W sen zimowy zapadłem. :mrgreen:

Saboor
11.02.14, 22:14
Sikor!!!!!! Gdzie Cię nosiło???
W sen zimowy zapadłem. :mrgreen:
Aa to jest Ci odpuszczone. :-D

Mcarto
11.02.14, 22:23
A jak jest punktacja?? Gniot-Gniotek...?

Qrczątko mam gniota landscape, gniota street, nawet nocnego gniota "citi" i pewnie kilka innych które wygrywają z w.w. - ciężko coś wybrać:???:

koronax
11.02.14, 22:33
Nie wybieraj tylko rzuć monetą :wink:

Saboor
11.02.14, 22:40
Nie wybieraj tylko rzuć monetą :wink:
I w którego trafisz - wrzucaj. :-D

edorka
11.02.14, 22:48
albo wrzuć wszystkie bo ja na ten przykład nie powiedziałam jeszcze ostatniego słowa :mrgreen:

apz
11.02.14, 22:50
I w którego trafisz - wrzucaj. :-D Ja tam na gniota się nie nadaję...

Saboor
11.02.14, 22:51
albo wrzuć wszystkie bo ja na ten przykład nie powiedziałam jeszcze ostatniego słowa :mrgreen:
I to jest Wasz fenomen: każda, chce mieć zawsze ostatnie słowo, ale żadna takiej sztuki nie dokonała, co by za żywota
ostatnie słowo rzec i zamilknąć. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

apz
11.02.14, 22:53
I to jest Wasz fenomen: każda, chce mieć zawsze ostatnie słowo, ale żadna takiej sztuki nie dokonała, co by za żywota
ostatnie słowo rzec i zamilknąć. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Zamilknąć ? Ja takiej jeszcze nie spotkałem, chyba, że niemowa...

edorka
11.02.14, 22:55
I to jest Wasz fenomen: każda, chce mieć zawsze ostatnie słowo, ale żadna takiej sztuki nie dokonała, co by za żywota
ostatnie słowo rzec i zamilknąć. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
nie dam się sprowokować :-P:mrgreen:

Saboor
11.02.14, 22:56
nie dam się sprowokować :-P:mrgreen:
wiem :mrgreen:

apz
11.02.14, 23:01
nie dam się sprowokować :-P:mrgreen:Pukniesz w stół?

Saboor
11.02.14, 23:06
Pukniesz w stół?
Nie bo nożyce się odezwą. :-D

henry1
13.02.14, 00:22
Mój gniot jest najpiękniejszy, bo on jest mój i tylko mój. :evil:

abir
13.02.14, 20:00
dołożyłem swe wygniociny
a gdzie gniot bufetowy??

ahutta
13.02.14, 20:21
a gdzie gniot bufetowy??

Dobre :)

henry1
13.02.14, 20:23
Dopiero się gniecie.:lol:

aga_piet
13.02.14, 20:25
Mój gniot też nadejdzie niebawem. Chcę poważnie podejść do tematu, a w tygodniu kiepsko z czasem ;)

wulf
14.02.14, 10:41
Też dodałem i to aż dwa! Nie wiem czy to uczciwe ale skoro zawodowo gniotorobię to może też warto się pochwalić.

Nazwa_Uzytkownika
14.02.14, 23:39
Yyy... A gdzie te dzieła można oglądać? :) Ja tak z banera na górze, przypadkiem tu trafiłem :P

aga_piet
14.02.14, 23:49
Musisz wrócić do pierwszego posta, tam jest galeria :)

Nazwa_Uzytkownika
14.02.14, 23:52
Heh, szukałem w dziale "konkursy" :)

nyny
15.02.14, 16:08
Do jutra wlacznie termin?

pozdro

aga_piet
16.02.14, 01:39
Jakoś się specjalnie nie spinamy ;) Dawaj.

Saboor
16.02.14, 13:27
Jakoś się specjalnie nie spinamy ;) Dawaj.
Frekwencja dopisała, fajnie jak na taaką liczbę artystuf na forumie.. .:cool:

Ar2
16.02.14, 19:03
Mój gniot jest już w galerii :)

witwicky
16.02.14, 19:09
Jak patrzę na Wasze gnioty to moje nie dorastają im do piet. Szukam namiętnie :-)

Krakman
16.02.14, 19:41
Ja znalazłem....:roll: ale właściwie to łatwo było...:grin:

gulasz
16.02.14, 20:08
zdążyłam :mrgreen:
kandydatów wielu więc łatwo nie było :)

henry1
16.02.14, 20:15
Taka ilość fot to powinna być w POPRAWCE. :shock:

nevra
16.02.14, 22:25
Sprzęt nie ma znaczenia.
Chociaż... prawdziwy gniot zrobiony profesjonalnym sprzętem... to by było naprawdę coś... ;)

Wedle życzenia. :) 2 w 1. Gniot do kwadratu. Sprzęt profesjonalny.

apz
17.02.14, 00:15
Jak patrzę na Wasze gnioty to moje nie dorastają im do piet. Szukam namiętnie :-)Ja tam nawet odpowiedniej klasy gniota znaleść nie próbuję, nie czuję parametrów "wielkości gniota"...

sepi19
17.02.14, 00:35
Apzet, też trochę się w tym gubię ;), niemniej jednak, jak tak dalej pójdzie, to nasze forum gniotem będzie stało ;).
Tak mi się nasunęło, patrząc na frekwencję w DITlach i poprawkach, i tutaj :???:.

Krystyna1975
17.02.14, 00:39
jak tak dalej pójdzie, to nasze forum gniotem będzie stało ;).


Też się tego obawiam. Ja w każdym bądź razie w następnej edycji, jeśli taka będzie, nie wezmę udziału. W tej biorę dla zabawy, a potem zamierzam się skupić na tworzeniu fotografii, nie gniotów.

sepi19
17.02.14, 00:44
Też się tego obawiam. Ja w każdym bądź razie w następnej edycji, jeśli taka będzie, nie wezmę udziału. W tej biorę dla zabawy, a potem zamierzam się skupić na tworzeniu fotografii, nie gniotów.

Krysiu, napiszę przewrotnie: od gniota do fotografii ...., miała tu być jakaś buźka-emotikuska, ale żadna mi nie pasuje :(

aga_piet
17.02.14, 01:01
Też mam mieszane uczucia ;) Po prostu brałam udział w takiej zabawie na portalu typowo fotograficznym i fajnie to wyszło - stąd pomysł. Tylko że tam takich zabaw było niewiele.
Tu faktycznie mamy ostatnio zachwiane proporcje - więcej gadek niż zdjęć.

apz
17.02.14, 01:03
Apzet, też trochę się w tym gubię ;), niemniej jednak, jak tak dalej pójdzie, to nasze forum gniotem będzie stało ;).
Tak mi się nasunęło, patrząc na frekwencję w DITlach i poprawkach, i tutaj :???:.Nie take bryndze były i przeżyliśmy i wyszliśmy z sukcesem. Teraz tak równiez musi być i basta.

---------- Post dodany o 00:03 ---------- Poprzedni post był o 00:01 ----------


Też mam mieszane uczucia ;) Po prostu brałam udział w takiej zabawie na portalu typowo fotograficznym i fajnie to wyszło - stąd pomysł. Tylko że tam takich zabaw było niewiele.
Tu faktycznie mamy ostatnio zachwiane proporcje - więcej gadek niż zdjęć.Będzie dobrze, niech się tylko dzień wydłuży a słoneczko podniesie.

Krystyna1975
17.02.14, 01:10
Krysiu, napiszę przewrotnie: od gniota do fotografii ...

No wiem, wychodzi różnie, niemniej TRZEBA SIĘ STARAĆ i nie ustawać w tych staraniach.

---------- Post dodany o 00:10 ---------- Poprzedni post był o 00:07 ----------


Tu faktycznie mamy ostatnio zachwiane proporcje - więcej gadek niż zdjęć.

Taka pora, ale jak Andrzej zauważył, dzień się wydłuży, to i zdjęć się więcej pojawi. Teraz za to jest wschód słońca o ludzkiej porze. Nie to co latem: 4:30 :P A przecież jeszcze trzeba dojechać - i wychodzi pobudka w środku nocy :(

sepi19
17.02.14, 01:15
[QUOTE=apz;1057913]Nie take bryndze były i przeżyliśmy i wyszliśmy z sukcesem. Teraz tak równiez musi być i basta.

No ba ;), już jest sukces, że aż tylu z naszego forum, potrafi miec dystans do swoich zdjęć. To o czymś świadczy, w pozytywnym znaczeniu oczywiście.



---------- Post dodany o 00:03 ---------- Poprzedni post był o 00:01 ----

apz
17.02.14, 01:21
No ba ;), już jest sukces, że aż tylu z naszego forum, potrafi miec dystans do swoich zdjęć. To o czymś świadczy, w pozytywnym znaczeniu oczywiście.

Bo najgorsze co można zrobić to z uwielbieniem w swoje własne obrazki się wpatrywać, bez dystansu i aspirować do artyzmu.

Dojście do wyniku to nieustająca praca. Podnoszenie swoich umiejętności i uczenie się patrzenia codziennie na otaczający świat od nowa. I konfrontowanie swoich wyników z opinią oglądajacych. Kto o tym zapomina wcześniej czy później odnajdzie swoją mieliznę i na niej utknie.

sepi19
17.02.14, 01:38
Nie przypuszczałem, że TO nastąpi, dodałem, echh :cry:







:-P

aga_piet
17.02.14, 09:05
Miałam wielki problem ze znalezieniem gniota w swoim archiwum. Nie ma nic gorszego, jak być średnim :( Tysiące zdjęć za słabych na FM, ale też nienadających się na Supergniota.
Może łatwiej byłoby zrobić gniota od podstaw, ale czasu brak.

apz
17.02.14, 10:38
Miałam wielki problem ze znalezieniem gniota w swoim archiwum. Nie ma nic gorszego, jak być średnim :( Tysiące zdjęć za słabych na FM, ale też nienadających się na Supergniota.
Może łatwiej byłoby zrobić gniota od podstaw, ale czasu brak.Może się okazać, że supergniota też nie jest tak łatwo zrobić, że najłatwiej zrobić takie sobie, nie wyrózniające się w tłumie produkcje, a wychylenia wahadła w każdą stronę wymaga świadomego planu i działania.

Jeśli to prawda, to supergniot też musiałby być świadomą produkcją artystyczną i tym sposobem zatoczylibyśmy koło...

Saboor
17.02.14, 11:14
Może się okazać, że supergniota też nie jest tak łatwo zrobić, że najłatwiej zrobić takie sobie, nie wyrózniające się w tłumie produkcje, a wychylenia wahadła w każdą stronę wymaga świadomego planu i działania.
Jeśli to prawda, to supergniot też musiałby być świadomą produkcją artystyczną i tym sposobem zatoczylibyśmy koło...
Bo to sztuka na zawołanie zrobić zdjęcie, które w założeniu super-czad, wyjdzie strasznie.

nevra
17.02.14, 15:18
Bo to sztuka na zawołanie zrobić zdjęcie, które w założeniu super-czad, wyjdzie strasznie.

To wszystko zależy od okazji. Nie każde zdjęcie ma być FOTOGRAFIĄ, czasem każdy cyknie jakąś pamiątkę. Do tego nie zawsze ma się pod ręką statyw, nie zawsze można użyć flesza, czasem nie ma żadnej możliwości zmiany drugiego planu... I wychodzą fotobohomazy. Dobrze, że umiemy do tego podejść z dystansem.

Saboor
17.02.14, 17:22
To wszystko zależy od okazji. Nie każde zdjęcie ma być FOTOGRAFIĄ, czasem każdy cyknie jakąś pamiątkę. Do tego nie zawsze ma się pod ręką statyw, nie zawsze można użyć flesza, czasem nie ma żadnej możliwości zmiany drugiego planu... I wychodzą fotobohomazy. Dobrze, że umiemy do tego podejść z dystansem.
Widzisz Majeczko, właśnie o świadome, a nie przypadkowe stworzenie bohomaza(zu) mi chodzi.
Spróbuj spaprać zdjęcie tak, żeby nie było widać, że celowo je skopałaś. To jest coś.

nevra
17.02.14, 18:48
Myślę, że każdy ma swoją definicję skopania foty, stąd różnice zdań. I dlatego podziwiacz nie może załapać, o co w sknoceniu autorowi chodziło
.

Saboor
17.02.14, 18:51
Myślę, że każdy ma swoją definicję skopania foty, stąd różnice zdań. I dlatego podziwiacz nie może załapać, o co w sknoceniu autorowi chodziło.
Oj, czasem ni groma nie dojdziesz "co poeta miał na myśli" :-D Racja! Każden jeden, tandety gdzie indziej szuka.

aga_piet
17.02.14, 18:57
To wszystko zależy od okazji. Nie każde zdjęcie ma być FOTOGRAFIĄ, czasem każdy cyknie jakąś pamiątkę. Do tego nie zawsze ma się pod ręką statyw, nie zawsze można użyć flesza, czasem nie ma żadnej możliwości zmiany drugiego planu... I wychodzą fotobohomazy. Dobrze, że umiemy do tego podejść z dystansem.

Kurde, 95% swoich zdjęć zrobiłam bez statywu i flesza... :(

BIKER
17.02.14, 20:23
Niezły wynik:grin:

nevra
17.02.14, 22:53
Kurde, 95% swoich zdjęć zrobiłam bez statywu i flesza... :(

Bez statywu podobnie, bo jestem leń i nie chce mi się targać dodatkowych kilku kilogramów. ;) Z fleszem bywa różnie - sfoć ruchliwego chomika przy zastanym, domowym świetle - będzie taaakaa smuuugaaaa. :)

Ale mówię o specyficznych, gniotosposobnych sytuacjach, a nie o normalnym foceniu.

szafir51
17.02.14, 23:12
też ugniotłem swojego gniotka :) A co tam, jak zabawa to zabawa.

ahutta
17.02.14, 23:18
Apzet, też trochę się w tym gubię ;), niemniej jednak, jak tak dalej pójdzie, to nasze forum gniotem będzie stało ;).
Tak mi się nasunęło, patrząc na frekwencję w DITlach i poprawkach, i tutaj :???:.

Obejrzałem Twój i mowę mi odjęło...

Krystyna1975
18.02.14, 00:11
Obejrzałem Twój i mowę mi odjęło...

Kawałek na wpół nagiego damskiego ciała i faceci szaleją :D Jak Wam niewiele do szczęścia potrzeba ;)

ahutta
18.02.14, 00:14
Kawałek na wpół nagiego damskiego ciała i faceci szaleją :D Jak Wam niewiele do szczęścia potrzeba ;)

Skoro Ty to nazywasz szczęściem :shock::mrgreen:

sepi19
18.02.14, 00:14
No co, na kacu byłem :oops:

apz
18.02.14, 00:16
Kawałek na wpół nagiego damskiego ciała i faceci szaleją :D Jak Wam niewiele do szczęścia potrzeba ;)Taka konstrukcja, wystarczy trochę kształtu, jak rozpylisz dodatkowo trochę ferromonów, to bedą sie zajmować z pasją choćby kamiennym lub drewnianym wyobrażeniem kobiety....

Coś o tym wiem z obserwacji - od kilkudzięsięciu lat pracuję w nadzorze w Stacji Unasieniania...Zwierząt.

sepi19
19.02.14, 12:16
Czas na głosowanie i może jakieś wnioski ?

aga_piet
19.02.14, 15:47
Zatem głosujmy. Które z załączonych w wątkowej galerii zdjęć jest Waszym zdaniem największym gniotem?
Saboor robi ankietę, zapraszam do pierwszego postu.

Saboor
19.02.14, 15:50
Zatem głosujmy. Które z załączonych w wątkowej galerii zdjęć jest Waszym zdaniem największym gniotem?
Saboor robi ankietę, zapraszam do pierwszego postu.
Galeria już przestawiona w tryb głosowania. Jeszcze tylko zmianka w poście i jazda! :-D

hades
19.02.14, 15:55
Głosujemy.

abir
19.02.14, 15:56
czy mogę oddać tylko 1 głos?

Saboor
19.02.14, 15:57
Jiiha! :-D

---------- Post dodany o 14:57 ---------- Poprzedni post był o 14:57 ----------


czy mogę oddać tylko 1 głos?
Noo.. tak.

jarek_gd
19.02.14, 16:12
Każda z zamieszczonych fotografii w sobie ma "coś". Znalazłem tylko jedną [bo na własną nie wypada głosować], która "morduje" oko :)

Saboor
19.02.14, 16:43
Każda z zamieszczonych fotografii w sobie ma "coś". Znalazłem tylko jedną [bo na własną nie wypada głosować], która "morduje" oko :)
Pacz! Ja też! :-D

szafir51
19.02.14, 16:45
zagłosowawszy :)

koronax
19.02.14, 17:02
Również ja.

sepi19
19.02.14, 17:43
Też i ja oddałem ;)

witwicky
19.02.14, 18:47
Się glosnalem.

abir
19.02.14, 20:23
no to klikłem.
niech się dzieje wola nieba...:grin:

robtor
19.02.14, 20:35
Głos oddany.

sikor
19.02.14, 22:06
To się głoso-klikiem dołożyłem.

nightelf
19.02.14, 22:19
Obowiązek forumowy spełniony :wink:

romek1967
19.02.14, 23:20
Poszło.

JARVICZ
20.02.14, 17:14
świetny pomysł

Muminek
22.02.14, 23:46
świetny pomysł
Chyba się trochę spóźniłeś z tym gniotem, bo głosowanie już trwa.
A właściwie do kiedy można głosować?

Lolita
23.02.14, 14:02
A właściwie do kiedy można głosować?No właśnie? Tyle gniotów, że nie mogę się zdecydować ;)

aga_piet
23.02.14, 14:59
A do kiedy byście chcieli? :)

ahutta
23.02.14, 15:04
No właśnie? Tyle gniotów, że nie mogę się zdecydować ;)

Jak to mawiają gniot, gniotowi nie równy.

Saboor
23.02.14, 16:25
Jak to mawiają gniot, gniotowi nie równy.
Gniot, gniotowi nie jednaki
Tfurcy, Tfurca nie dorówna
Jeden taki, drugi siaki
Nie zrobi się z kwiatka g0wna

BIKER
23.02.14, 17:48
tys prowda:wink:

aga_piet
23.02.14, 18:31
Nie zrobi się z kwiatka g0wna

Zrobi się, zrobi bez problemu :mrgreen:

Lolita
23.02.14, 18:40
Zrobi się, zrobi bez problemu :mrgreen:Zrobić może i da. Ale gorzej z zapachem :wink:

sepi19
23.02.14, 20:00
Zrobić można, tylko na g... taki kwiatek ;) ?

ahutta
23.02.14, 22:48
Zrobić można, tylko na g... taki kwiatek ;) ?

Jak to powiedział kiedyś mój dziadek, jakby to miało pachnieć, to narobia do wazonu ;)

sepi19
23.02.14, 22:50
Jak to mawia moj śfagier, po co tak sie starasz żono przy obiedzie, i tak g... z tego ;)

ahutta
23.02.14, 22:59
Jak to mawia moj śfagier, po co tak sie starasz żono przy obiedzie, i tak g... z tego ;)

I jak na razie obeszło się bez ciężkich obrażeń ciała?

sepi19
24.02.14, 00:28
Bez obrażeń, śfagierka równa babka jest, a i tak , co byś nie zjadł, to i tak g.. z tego ;)

ahutta
24.02.14, 00:32
Bez obrażeń, śfagierka równa babka jest, a i tak , co byś nie zjadł, to i tak g.. z tego ;)

To ja chyba na kolacji nie zostanę.

sepi19
24.02.14, 00:41
A co tam z tej kolacji, i tak g.. :-P

Bodzip
24.02.14, 08:31
Zrobić może i da. Ale gorzej z zapachem :wink:
Mój tata zawsze mówił, że jak się gόwno w garści ściśnie to wszystko jedno czy się powącha z tej, czy tej strony...:roll:

dzarro
25.02.14, 10:43
Gniot, gniotowi nie jednaki
Tfurcy, Tfurca nie dorówna
Jeden taki, drugi siaki
Nie zrobi się z kwiatka g0wna


tys prowda


Zrobi się, zrobi bez problemu


Zrobić może i da. Ale gorzej z zapachem[


Zrobić można, tylko na g... taki kwiatek


Jak to powiedział kiedyś mój dziadek, jakby to miało pachnieć, to narobia do wazonu


Jak to mawia moj śfagier, po co tak sie starasz żono przy obiedzie, i tak g... z tego


Mój tata zawsze mówił, że jak się gόwno w garści ściśnie to wszystko jedno czy się powącha z tej, czy tej strony...



Kilka ostatnich postów powinno być przeniesione jakiegoś "przyklejonego" wątku pod tytułem "dyskusje na Forum Olympusa - wzorce do naśladowania dla początkujących".

Saboor
25.02.14, 10:55
Kilka ostatnich postów powinno być przeniesione jakiegoś "przyklejonego" wątku pod tytułem "dyskusje na Forum Olympusa - wzorce do naśladowania dla początkujących".
Zupa była za słona?

dzarro
25.02.14, 11:03
Zupa była za słona?

Po prostu nie mam poczucia humoru - jak widać. A tak przy okazji - pewnie z 90% wątków na dowolny temat kończy się w ten sposób. Dla mnie w kategorii "gniot idealny" - nic tego faktu nie przebije.

wulf
25.02.14, 11:04
Zupa była za słona?
Ciesz się, że nie w twarz. :wink:

Saboor
25.02.14, 11:13
Po prostu nie mam poczucia humoru - jak widać. A tak przy okazji - pewnie z 90% wątków na dowolny temat kończy się w ten sposób. Dla mnie w kategorii "gniot idealny" - nic tego faktu nie przebije.
Ponoć to się da wyleczyć ;-)

Ciesz się, że nie w twarz. :wink:
No się cieszę, ja w ogóle jestem człek szczęśliwy. :grin:

aga_piet
25.02.14, 11:28
Mimo, że zostałam ujęta w jednym z cytatów @dzarro, podpisuję się pod jego słowami w 100%. Jego post zawarł esencję naszego Forum z ostatnich miesięcy :mrgreen:
Hades powinien wyciągnąć te punkty na belkę na głównej stronie.

apz
25.02.14, 11:34
Mimo, że zostałam ujęta w jednym z cytatów @dzarro, podpisuję się pod jego słowami w 100%. Jego post zawarł esencję naszego Forum z ostatnich miesięcy :mrgreen:
Hades powinien wyciągnąć te punkty na belkę na głównej stronie.

Spokojnie z tym samokrytycyzmem, na forum poza tego typu spamerstwem dzieje się parę ciekawszych rzeczy również, tylko w przeciwieństwie do pogaduszek i smędzenia o zbyt wysokich cenach lub zbyt wczesnych zapowiedziach sprzętów, te inne cieszą się mniejszą jak gdyby popularnością publiczności...

barmichal76
25.02.14, 12:07
Kilka ostatnich postów powinno być przeniesione jakiegoś "przyklejonego" wątku pod tytułem "dyskusje na Forum Olympusa - wzorce do naśladowania dla początkujących".

Się zgadzam również. Zauważ tylko, że to dyskusja w wątku "Gniot idealny..." więc w sumie jakość dostosowana do tematu :wink:

Pozdr

ahutta
25.02.14, 12:30
Kilka ostatnich postów powinno być przeniesione jakiegoś "przyklejonego" wątku pod tytułem "dyskusje na Forum Olympusa - wzorce do naśladowania dla początkujących".

Nie wierzę, że to by się przyjęło. Regulamin też jest, a koleżanka bufetowa walczy z cytowanie setek zdjęć w postach jak z wiatrakami. Poza tym młodzież teraz rzadko bierze przykład ze starszych.

sepi19
25.02.14, 12:52
[QUOTE=bufetowa;1054744]Zapraszamy do zabawy!
Poszukaj w swym archiwum lub stwórz od początku własnego gniota. Wstaw go do wątku (w pierwszym poście znajdzie się galeria i opcja wstawienia zdjęcia).
Po jakimś czasie odpalimy głosowanie i wybierzemy nasz forumowy ideał gniota.
Liczę na Wasze poczucie humoru i poczucie kiczu.
[/QUOTE

Dżarro, nie bądź smutas, choćby przez wzgląd na Bufetową ;), plisss :???:

aga_piet
25.02.14, 13:15
dzarro zahacza o inny problem, ponadgniotowy ;)

sepi19
25.02.14, 13:59
Ma dużo racji, wiele wartościowych wątków zostało rozmymłane przez paplaninę o d.. maryny przez forumowych grafomanów z wybujałym ego ;).

Saboor
25.02.14, 14:27
Ma dużo racji, wiele wartościowych wątków zostało rozmymłane przez paplaninę o d.. maryny przez forumowych grafomanów z wybujałym ego ;).
Sepi19, nie przesadzasz? Grafomanów... wybujałym ego, może zastanów się co piszesz?
My spamerzy, twórcami jesteśmy, a nie grafomanami z wybujałym ego!!:twisted:

ahutta
25.02.14, 14:31
No to nam się dostało. Teraz musimy zrobić konkurs na największego grafomana :|

Saboor
25.02.14, 14:34
No to nam się dostało. Teraz musimy zrobić konkurs na największego grafomana :|
Idę se, bo tu zalatui ą, ę przez bibułkę. Ambitny i wartościowy wontek o głębokim, jak studnia w filme "Ring" przesłaniu i nas tu niechcom.
Co się bedom z plebsem zadawać.:-P:grin:

sepi19
25.02.14, 14:34
Zastanawia mnie dlaczego odbierasz to, jak by było do Ciebie pisane??? Wrzuć na luz, i zastanów się czy nie ma w tym co piszę ziarnka prawdy ?

robtor
25.02.14, 14:35
No to nam się dostało. Teraz musimy zrobić konkurs na największego grafomana :|
Nie można dyskryminować kobiet, powinno być "...grafomana/grafomankę" :)

Lolita
25.02.14, 14:37
Nie można dyskryminować kobiet, powinno być "...grafomana/grafomankę" :)Ar ju toking tu mi :-P:wink::?:

pers
25.02.14, 14:38
Mnie najbardziej zastanawia to, że ten konkurs jest chyba najpopularniejszym w historii OC, no przynajmniej za mojej bytności na OC :-)

Saboor
25.02.14, 14:42
Zastanawia mnie dlaczego odbierasz to, jak by było do Ciebie pisane??? Wrzuć na luz, i zastanów się czy nie ma w tym co piszę ziarnka prawdy ?
Teraz Cię zastanawia? :mrgreen:
Ja się zastanawiam, zanim napiszę nawet najgłupszy tekst.:-P

robtor
25.02.14, 14:46
Ar ju toking tu mi :-P:wink::?:
Eeee... nie, gdzie tam! :lol: Jak bym nawet śmiał, >>Sekretarkę Prezesa TWA<< , i bez tego mam tu u TWA przechlapane. :)

sepi19
25.02.14, 14:53
A kiedy mnie niby miało wcześniej zastanawiać? Była gdzieś wcześniej taka sytuacja, w której pisząc ogólnie, bez wycieczek personalnych czy też wskazywania "palcem" wyrwałeś się jak przysłowiowy "filip z konopi" ?
A w to, że się zastanawiasz przed napisaniem nawet najgłupszego tekstu, nie wątpię :-P. Ja też się zastanawiam, tylko mi czasem nie wychodzi :wink:, zresztą jak większości, ideałów nie ma :wink:

Saboor
25.02.14, 14:57
A w to, że się zastanawiasz przed napisaniem nawet najgłupszego tekstu, nie wątpię :-P. Ja też się zastanawiam, tylko mi czasem nie wychodzi :wink:, zresztą jak większości, ideałów nie ma :wink:
Bywa.:twisted:
Przenosimy gadanie do Luźnych gaci TWA?

sepi19
25.02.14, 14:58
Zdrowa myśl Sabbor, tylko czy jest sens i potrzeba?

Może by tak już wyniki ogłosić, bo się ludziom nudzi i o pierdołach piszą :wink:

robtor
25.02.14, 15:02
Wy se tu gadu-gadu a koledze sepi19 zaraz pierwszy tysiączek minie :) , gratulacje za wczasu :) .

ahutta
25.02.14, 15:13
Zdrowa myśl Sabbor, tylko czy jest sens i potrzeba?

Może by tak już wyniki ogłosić, bo się ludziom nudzi i o pierdołach piszą :wink:

I to jest pewnie jeden z powodów owego grafomaństwa ;)


Wy se tu gadu-gadu a koledze sepi19 zaraz pierwszy tysiączek minie :) , gratulacje za wczasu :) .

Po pierwszym tysiącu posty zaczynają jakoś tak szybciej przybywać...

Saboor
25.02.14, 16:03
Zdrowa myśl Sabbor, tylko czy jest sens i potrzeba?

Może by tak już wyniki ogłosić, bo się ludziom nudzi i o pierdołach piszą :wink:
Uuu... tu, to tylko Kierowniczka Wodopoju jest kompetentna.
Powie: zamykaj, zamknięte galerii podwoje!
Powie: wstrzymaj się! No.. nie wiem czy dostoję. :-D

sepi19
25.02.14, 16:07
Zdjęć nie przybywa, ocen również, jedynie .... a zresztą, sami wiecie o co chodzi :wink:

koronax
25.02.14, 17:49
Szczerze przyznam że myślałem że więcej osób weźmie udział w głosowaniu.

aga_piet
25.02.14, 19:46
Skoro nie przybywa, faktycznie zamykajmy konkurs. Jak widzę, ilość głosujących nie jest oszałamiająca, ale co się nagnietliśmy, to nasze ;)

Saboor
25.02.14, 19:59
Skoro nie przybywa, faktycznie zamykajmy konkurs. Jak widzę, ilość głosujących nie jest oszałamiająca, ale co się nagnietliśmy, to nasze ;)Rzekłaś Pani.

Krakman
25.02.14, 20:13
Ilość głosujących nie jest oszałamiająca... W końcu kryteria każdy ma inne i sam nie wie na co głosować. Czy na to co się podoba, czy na to beznadziejne, czy kiczowate.. Ilu ludzi tyle definicji gniota. Ale to już wiemy...
Ja nie głosowałem przyznaję , nie wiem na co ....
spróbuję OK.

ahutta
25.02.14, 20:14
Kto wygrał?
Znaczy, który gniot wygrał?

sepi19
25.02.14, 21:26
W sumie to trochę głupio gratulować ;)

apz
25.02.14, 21:49
W sumie to trochę głupio gratulować ;)Wygrał Gniot Super, cały mięsiąc widniał na linkach po prawej, jest nawet na portalu.

Lolita
25.02.14, 21:50
Ja szczerze mówiąc podchodziłam parę razy do głosowania... No i nie byłam w stanie wyłonić sobie faworyta. MSZ konkurs udany ;)

aga_piet
26.02.14, 10:56
Gratulujemy andtorowi2 za utworzenie najlepszego gniota!
Jakieś wnioski, pytania?

https://forum.olympusclub.pl/konkursy/data/832/medium/P1410018a.jpg

ahutta
26.02.14, 11:04
Gratulujemy andtorowi2 za utworzenie najlepszego gniota!
Jakieś wnioski, pytania?



Hmmm, miałem nadzieję, że tym gniotem będzie zdjęcie, które ma aspiracje do czegoś tam, a mamy fotkę taką na zasadzie "zobaczę czy komórką da się zrobić zdjęcie". Ale jak już było powiedziane, każdy inaczej gniota pojmuje :D

aga_piet
26.02.14, 11:13
No ja również preferowałam gniota ambitniejszego ;) Sporo zdjęć było zrobionych na zasadzie cyknięcia tego, co się ma pod ręką. Z drugiej strony, widziałam niedawno takie zdjęcia w jakimś "normalnym" wątku, czyli takie podejście też jest możliwe ;)
Niektóre propozycje były zbyt ładne - mimo banalnego motywu ładne kolorystycznie lub (o zgrozo!) technicznie ;)
Ciężka sprawa taki gniot.
Jak widzę, zabawa pociągnęła za sobą wiele pytań, nie do końca jasny okazał się cel i charakter konkursu. Uczymy się ;) Pytanie tylko, czy konkurs skłaniający użytkowników do tworzenia gniotów nie okaże się strzałem w kolano? Co jeśli zbyt ambitnie zaczniemy doń podchodzić? Bardziej ambitnie niż do np. Foto Miesiąca? ;)

sepi19
26.02.14, 11:13
Nie dziw się, w czasach cyfry tego typu zdjęcia to większość jakie robi przeciętny użytkownik cyfry. Można pstrykać do woli, obojetnie co, byle pstryknąć, przecież za taką kasę taki super sprzęt, to musi robic dobre zdjecia ;). Pocieszajace w tym wszystkim jest to, że jest wiele osób potrafiących mieć dystans do swojej twórczości, co moim zdaniem, da pozytywne efekty w przyszłości.
Ale definicji gniota dalej nie mamy ;( ;)

abir
26.02.14, 11:14
Gratulujemy andtorowi2 za utworzenie najlepszego gniota!
Jakieś wnioski, pytania?


jakiej marki jest maszyna do szycia?:wink:
gratuluję dla zwycięzcy:)

adambieg
26.02.14, 11:18
jakiej marki jest maszyna do szycia?:wink:
gratuluję dla zwycięzcy:)

Łucznik na licencji Singera?

Gratulację dla zwycięzcy, choć w tym przypadku może lepiej wyrazy współczucia?:mrgreen:

Zdjęcie które wygrało, to wg mnie typowy gniot. Połączenie kompletnie beznadziejnej kompozycji z tragiczną jakością techniczną.

abir
26.02.14, 11:26
Łucznik na licencji Singera?

Gratulację dla zwycięzcy, choć w tym przypadku może lepiej wyrazy współczucia?:mrgreen:

Zdjęcie które wygrało, to wg mnie typowy gniot. Połączenie kompletnie beznadziejnej kompozycji z tragiczną jakością techniczną.
czyli wybór zwycięzcy bardzo dobry, najlepiej spełnił nieformalne kryteria:grin:

BIKER
26.02.14, 11:37
konkurs ciekawy, a wnioski...........sami wyciągnijcie.
Czekam na następny:grin:

barmichal76
26.02.14, 11:38
Gratulujemy andtorowi2 za utworzenie najlepszego gniota!
Jakieś wnioski, pytania?

Jesli andtor2 miał to zdjęcie zanim powstał pomysł konkursu - pełen szacun! :mrgreen:

Myślę, że można kiedyś akcję powtórzyć i w ramach samobójczych zachowań wybrać jury, które miałoby odpowiednie kwalifikacje do oceny gniotów...

Pozdr

k@czy
26.02.14, 13:37
Mnie tylko zabraklo jednego w konkursie......
Zabraklo mi "Photography" w ktoryms rogu.... ;)

aga_piet
26.02.14, 13:45
Nieuważnie oglądałeś. U dzarro jest photography :D

henry1
26.02.14, 19:49
Kurde, nawet dobrego gniota nie umiem zrobić. :cry:

Zwycięzcy gratuluję ! :mrgreen:

abir
26.02.14, 20:10
Kurde, nawet dobrego gniota nie umiem zrobić. :cry:

Zwycięzcy gratuluję ! :mrgreen:
nie płakaj, laureat cię nauczy:mrgreen:

ravbog
26.02.14, 22:27
Również gratuluję zwycięzcy!
Natomiast jak będzie konkurs na "najmniej interesujące zdjęcie" to może będę miał więcej szczęścia :wink:
Jedno z moich miało najmniejszą liczbę wyświetleń - jako gniot się nie sprawdziło, ale chyba jest wystarczająco nieciekawe.

k@czy
27.02.14, 00:23
Nieuważnie oglądałeś. U dzarro jest photography :D
O cie Florencja...... przegapilem..... zwracam honor photographerowi dzarro....

sepi19
4.03.14, 10:30
No i zdechło chyba. Szkoda, w sumie fajna zabawa była.

ahutta
4.03.14, 10:42
No i zdechło chyba. Szkoda, w sumie fajna zabawa była.

Wyniki były. Konkurs zakończony. Nie tak łatwo zrobić porządnego gniota, więc ewentualna kolejna edycja nie może być zbyt prędko :p

czmielek
4.03.14, 23:39
Ja szczerze mówiąc podchodziłam parę razy do głosowania... No i nie byłam w stanie wyłonić sobie faworyta. MSZ konkurs udany ;)

Do ideału brakuje mi jeszcze skopanego balansu bieli.

---------- Post dodany o 22:39 ---------- Poprzedni post był o 22:36 ----------


Gratulujemy andtorowi2 za utworzenie najlepszego gniota!
Jakieś wnioski, pytania?

https://forum.olympusclub.pl/konkursy/data/832/medium/P1410018a.jpg


Do ideału brakuje mi jeszcze skopanego balansu bieli.

k@czy
5.03.14, 00:12
A skopanego balansu bieli ci przypadkiem nie brakuje...?

;)

wulf
5.03.14, 13:41
Ale kanał, nic nie wygrałem :cry: za to z czystym sumieniem będę teraz dawał minusy za durne komentarze pod zdjęciami w galerii :twisted:
Andtor gratuluję!

Krakman
5.03.14, 14:20
A jak napisałem przed chwilą pod jednym zdjęciem, że mi się podoba na przekór innym komentarzom i ocenom, to będzie minus??? :wink:

wulf
5.03.14, 14:36
Dam Ci dwa... będziesz miał komplet. :lol:

Thomasso
5.03.14, 15:18
Dwa minus to plus :)


T.

pers
5.03.14, 15:33
A jak napisałem przed chwilą pod jednym zdjęciem, że mi się podoba na przekór innym komentarzom i ocenom, to będzie minus??? :wink:

To Ty oceniasz na przekór a nie dlatego, że coś ci się podoba lub nie? Ciekawe podejście.

Krakman
5.03.14, 15:39
To Ty oceniasz na przekór a nie dlatego, że coś ci się podoba lub nie? Ciekawe podejście.
Dorabiasz ideologię.
Po prostu podobało mi się... Pomijając mankamenty, które zauważyli inni.
A "na przekór" to znaczy , że inni mieli odmienne nieco zdanie.. Nie zaś, żeby na złość..:roll: