PDA

Zobacz pełną wersję : Podręczna torba naramienna na OMD EM1 z 3 obiektywami



Namor1
7.12.13, 12:14
Przejrzałem istniejące tematy, ale nie znalazłem odpowiedzi.
Chodzi o najmniejszą torbę, która zmieściłaby korpus z przypiętym 12-40 [aby go można błyskawicznie wyciągać] + dwa obiektywy o wymiarach 8x6cm i 12x7 cm. Próbuje to wszystko rozrysować, ale nawet wymiary aparatu podane są bez wystających części, więc nie wiem jakie są rzeczywiście. Niestety nigdzie w dostępnych mi sklepach nie ma tego aparatu, aby po przymierzać.

Może ktoś już przerabiał ten temat i ma gotową podpowiedź. Wstępnie zaproponowano mi Lower Pro Nova 160AW, ale patrząc na wymiary wewn. szer-głęb-wys 20 X 11 X 17 cm to raczej nie da rady [chyba, że z odpiętym obiektywem, a to odpada, bo zależy mi na szybkiej dostępności]. Z drugiej strony nie chciałbym za dużej lustrankowej.

marek7001
7.12.13, 16:20
Sprzedaję coś takiego, bardzo porządna torba, baaardzo mało używana. Głównie leżała w domu :grin: http://allegro.pl/torba-foto-golla-i3771411912.html

Namor1
7.12.13, 18:14
Wydaje mi się jakaś zbyt delikatna, może ten pomarańczowy kolor trochę na to wpływa.

Matick7
7.12.13, 23:13
Jakbyś był zainteresowany (bądź ktoś inny ;) ) to mam 3 torby nowe, nie używane.
Manfrotto Unica I Beżowa
Golla Mauro 140
Golla Flynn
W razie pytań pisz :)