PDA

Zobacz pełną wersję : zenfolio lub photoshelter



dobas
5.12.13, 11:58
Ktoś ma ? uzywa, miał styczność.
Zależy mi nie na galerii ale na trzymaniu zdjęć z możliwością dostępu z dowolnego zakątka
sprzedawaniu głównie licencji na zasadzie ktoś wypełnia co chce kupić płaci i ma link do pobrania

Ewentualnie jakieś alternatywy ktos może polecić ?

luc4s
5.12.13, 18:14
A nie lepiej własny serwer i łączenie się z nim po RDP z dowolnego zakątka świata?

grizz
5.12.13, 19:27
A nie lepiej własny serwer i łączenie się z nim po RDP z dowolnego zakątka świata?

I kolejna rzecz do zajmowania się? To zuo, jak się w tym nie siedzi.

Któryś ze stocków? Tam można wybierać licencje nie tylko na 0,02$ za zdjęcie.

Sprawdź też squarespace - wyklikać mona szybko stronę wraz z obsługą sprzedaży medioów.

dobas
5.12.13, 19:46
A nie lepiej własny serwer i łączenie się z nim po RDP z dowolnego zakątka świata?

myślałem o Synologic podpiętym jako FTP ale to bez sensu bo nie oferuje możliwości sprzedawania zdjęć
Stock odpada - bo mi zależy na stworzeniu jakiejś platformy do sprzedaży zdjęć bezpośrednio
bez jakiejś dużej prowizji i posiadaniu tego u siebie dla siebie a nie linkowaniu do agencyji...

o cosik jak tu http://franslanting.photoshelter.com/gallery/CLASSICS/G00009Xcl0kahYQU/


w (http://franslanting.photoshelter.com/gallery/CLASSICS/G00009Xcl0kahYQU/)ybrane najlepsze i wrzucone w jedne dział opisane i dające się wyszukać zdjęcia
ale nie przez agencje tylko samopas u siebie.

Tak sobie póki co rozważam sens rozwiązania

Lanting jest na photoshelter tylko nie wiem której wersji :) i na tyle mało czytelne, że jak chce kupić to nie wiem jak :)

skłerspejsa jutro poogarniam

grizz
5.12.13, 19:56
A tak przy okazji, to ma być tylko sprzedaż plików, czy zamawianie odbitek również?

dobas
5.12.13, 20:08
A tak przy okazji, to ma być tylko sprzedaż plików, czy zamawianie odbitek również?
dobrze by było gdyby było i to i to tylko tylko jeśli jakaś zagramaniczna platforma to pytanie jak robią i jakie są koszty wysyłki.
Ale gdyby to zautomatyzować to by było super

epicure
5.12.13, 20:18
A może smugmug?

dobas
5.12.13, 20:29
dzięki też będę obczajał. Najgorsze jest to ogarnięcie jakie są różnice pomiędzy poszczególnymi rozwiązaniami i co się ma w danym zakresie cenowym bo oczywiście każdy oferuje po 4 plany taryfowe :)

epicure
5.12.13, 20:32
Najlepiej poszukać porównań na YouTubie.

dobas
5.12.13, 20:35
Najlepiej poszukać porównań na YouTubie.
będę szperał, dzięki o tym nie pomyślałem...
Generalnie zależy mi na prostym narzędziu czyli zrobieniu sobie galerii tylko pod kątem umożliwienia kupowania przez www
ale na YT też poszperam za opiniami bo póki co mam mase pootwieranych zakładek z opiniami po angielsku ale raczej bez porównań