PDA

Zobacz pełną wersję : OLYMPUS LS-5 i słuchanie MUZYKI - Problem.



mateus
22.09.13, 00:51
Witam, mam mały kłopot, mam nadzieję, że ktoś z forumowiczów zna rozwiązanie. Postanowiłem zgrać sobie na kartę (sdhc 32GB) w moim Olympusie LS-5 ulubioną muzykę, robię to przez Windows Media Player (robiłem tez przez Olympus Sonority), i muzyka się zgrywa, ale niestety tworzy się jeden folder i wszystkie utwory każdej zgrywanej płyty zostają w tym jednym folderze umieszczane, a nie tak jakbym sobie życzył - aby dla każdej płyty tworzył się oddzielny folder. Nie wiem co zrobić, aby przy każdym zgrywaniu (synchronizowaniu w Windows Media Playerze) tworzył się w Olympusie dla niej nowy folder> I jeszcze abym mógł go nazwać tytułem płyty. Przechodził ktoś przez to i może coś poradzić? Będę wdzięczny, bo dźwięk z LS-5 jest znakomity - nie widzę różnicy dźwięku w porównaniu do discmana. Pozdrawiam, mateus

easy_rider
22.09.13, 09:16
A nie prościej normalnie skopiować foldery na kartę zamiast bawić się w jakąś cudaczną synchronizację?

mateus
23.09.13, 01:13
Próbowałem, a więc tradycyjnie kopiowałem na kartę płyty w folderach, ale LS-5 w ogóle ich nie widzi.

Jack
25.09.13, 22:20
Próbowałem, a więc tradycyjnie kopiowałem na kartę płyty w folderach, ale LS-5 w ogóle ich nie widzi.Nie wiem, czy zarejestrował się na forum? Może napisz e-mail do Michała na adres: doradca.audio@olympus.pl

Mcarto
25.09.13, 22:35
Prawdopodobnie dyktafon nie obsługuje folderów tylko polega na informacjach zawartych w tagu. W tym przypadku jest to pewnie data utworzenia pliku.

mateus
5.10.13, 19:04
Już działa :) Dzięki za kontakt.