PDA

Zobacz pełną wersję : CzaRmaX-zwycięzca!



Lilen
27.08.13, 12:45
Gratulacje dla CzaRmaX'a za zajęcie 1 miejsca w konkursie foto-festiwal.pl w kategorii Emocje.

http://foto-festiwal.pl/pl/aktualnosci/aktualnosci.html,13;art:152



https://forum.olympusclub.pl/imgimported/2013/08/16-1.jpg
źródło (https://galeria.olympusclub.pl/displayimage.php?pos=-70230)
fot. Paweł "CzaRmax" Czarnecki


---
Od moderatora:

Link do zdjęcia i komentarzy konkursowych: http://foto-festiwal.pl/pl/emocje.html,113;ph:7501

Saboor
27.08.13, 12:56
Gratulacje dla CzaRmaX'a za zajęcie 1 miejsca w konkursie foto-festiwal.pl w kategorii Emocje.

http://foto-festiwal.pl/pl/aktualnosci/aktualnosci.html,13;art:152
No proszę, niby taki CzaRmaX a nie CzaRmaX, Gratki!!

Bodzip
27.08.13, 13:02
No proszę, taki szalony a zdjęcie cudowne :D
Gratulacje

ahutta
27.08.13, 13:13
Zaraz wyjdzie, że na konkursy to fajne fotki wysyła, a... :mrgreen:

Gratulacje :mrgreen:

Jan_S
27.08.13, 13:23
Ale o ile dobrze pamiętam, to CzaRmax pokazywał zdjęcia z tej serii w swoim wątku i tam też zostały bardzo ciepło przyjęte... Fajnie że i poza naszym kręgiem Kolega się promuje i odnosi sukcesy... gratuluję! a zdjęcie rzeczywiście bardzo dobre

pers
27.08.13, 13:59
Przyłączam się do gratulacji bo zdjęcie świetne jest i już :-)

petreq
27.08.13, 14:18
CzaRmaX, gratulacje!

Krakman
27.08.13, 14:20
Gratulacje... :shock: I jak mu teraz Czaruś powiedzieć.... Per Pan:roll:

realnasty
27.08.13, 14:53
Gratulacje dla CzaRmaX'a za zajęcie 1 miejsca w konkursie foto-festiwal.pl w kategorii Emocje.

http://foto-festiwal.pl/pl/aktualnosci/aktualnosci.html,13;art:152

Hip hip hurra!

jarek_gd
27.08.13, 15:02
Gratki Czarny. i powiem Ci jeszcze, że bez podglądania wiedziałem, które to zdjęcie :).

alnico
27.08.13, 16:00
Dołączam się do gratulacji. Super!!! :grin:

ahutta
27.08.13, 16:03
Gratulacje... :shock: I jak mu teraz Czaruś powiedzieć.... Per Pan:roll:

Pan Pikuś, kurde, Czaruś :mrgreen:

grizz
27.08.13, 17:12
Gratulacje dla CzaRmaX'a za zajęcie 1 miejsca w konkursie foto-festiwal.pl w kategorii Emocje.

http://foto-festiwal.pl/pl/aktualnosci/aktualnosci.html,13;art:152

Ej! A to są i gratulacje za coś innego niż licznik postów? :P

Gratuluję.

Saboor
27.08.13, 17:24
Ej! A to są i gratulacje za coś innego niż licznik postów? :P

Gratuluję.
Wydziel gratki dla Czarmaxa z tego spamerskiego i sruu na Portal.

edorka
27.08.13, 17:47
gratulacje CzaRmaX :)

witia
27.08.13, 17:48
Znakomita fotka - to i nagroda zasłużona.
Gratuluję i pozdrawiam.

Gryphoon
27.08.13, 17:50
Brawo, brawo!!!
:grin:

klikacz
27.08.13, 17:52
Gratuluję!
Chciałam również zauważyć, że ta fotografia w wersji kolor był wyróżniona w maju i na tym portalu ;)

dzarro
27.08.13, 18:11
Gratki

Wysyłane z mojego ST26i za pomocą Tapatalk 2

wuzet
27.08.13, 18:33
Moze nie wszyscy wiedzą ze to mój forumowy przyjaciel :-P
Gratulacje !!

koronax
27.08.13, 18:33
Przyłączam się do gratulacji . :grin:
Brawo

BIKER
27.08.13, 18:45
Przyjmij Waszmości i moje gratulację i poczuj uściśniętą prawicę. Zacną fotkę w mieście naszym wykonałeś:grin:

Krakman
27.08.13, 19:10
No i gdzie ten nagrodzony..... zawstydził się , trema Go żre..!? :wink:

And.N
27.08.13, 19:18
Brawo, gratuluję.

apz
27.08.13, 19:34
Gratulacje dla CzaRmaX'a za zajęcie 1 miejsca w konkursie foto-festiwal.pl w kategorii Emocje.

...


Gratuluję CzaRmaX!
AP.

witwicky
27.08.13, 19:34
Herr CzaRmaX! Bravo!

Janeczek
27.08.13, 19:37
Dzob lel dan.
Kongratulejszyns Czarus:)

pozdrowionka

barmichal76
27.08.13, 20:02
No i gdzie ten nagrodzony..... zawstydził się , trema Go żre..!? :wink:

Nagrodę przepija :mrgreen:

Brawo miszczu!

Pozdr

Matick7
27.08.13, 20:02
Gratulacje : )

robtor
27.08.13, 20:17
Gratulacje! :)

aga_piet
27.08.13, 20:17
Kujon :-P

nightelf
27.08.13, 20:20
Gratuluję Czarmax! :D

JoteM
27.08.13, 20:29
Czarmax gratuluję. Nagroda zasłużona na 200%:grin:.

Krakman
27.08.13, 20:44
Tera chop sie nie odezwie ........ :grin:

szafir51
27.08.13, 20:45
Też pogratuluje, bo zdjęcie zacne i nagroda zasłużona. Bardo dobrze, kontynuuj :)

lookee
27.08.13, 20:56
Dołączam się do gratulacji.

sepi19
27.08.13, 21:08
NIe było mnie kilka dni, a ty tu szalejesz normalnie :wink:. Gratulacje !!!

adambieg
27.08.13, 21:25
Dobre zdjęcie i nagroda w pełni zasłużona.

wojtek1234
27.08.13, 22:53
Brawo ! Słusznie. Gratuluję:grin:

CzaRmaX
27.08.13, 23:13
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOO
kurde, kurde, kurde, kurde, kurde, kurde, kurde, kurde, kurde, kurde, kurde, kurde, kurde, kurde, kurde, kurde, kurde, kurde, kurde, kurde, kurdesz na kurdeszami zastanawiam się czy ma mi odbić woda sodowa, czy może brodę sobie zapuścić, tudzież założyć jakąś starą wytartą marynarkę z łatami na łokciach :)

A tak na serio, serio, serio bez jaj i żartów jak to mnie się zdarza to przyznam się Wam bez bicia, że jestem lekko zdziwiony, zszokowany, stremowany, zawstydzony bo nigdy w życiu bym nie przypuszczał, że ktoś doceni moje pstryki :)
Przyznam się, że gdyby Lilen nie umieścił tego info to ja nie wiem czy sam bym go umieścił.

Ale oddając sprawiedliwość czy się to zdjęcie komuś podoba czy nie (tutaj na pierwszej stronie jest błędnie wstawione kolorowe a tam jest wersja czarno biała) to zdjęcie to jest zasługą tego forum i Was :)
- bo Biker strzelił fotę Radogoszcza a ja sobie pomyślałem, że on ma tam tak daleko a ja w pobliżu mieszkałem 26 lat i nadal tam często bywam więc wstyd, że to nie ja zrobiłem te zdjęcia :)
- bo w czasie kiedy fociłem Radogoszcz pomyślałem sobie, że może Wam bliżej przedstawię Łódź i okolice od tej innej strony (nie tylko fabrykanckiej) więc zrodził mi się pomysł pokazania miejsc martyrologii (mam ochotę dalej go pociągnąć ale brak mi na to ostatnio czasu).
- bo w końcu Lilen zmusił mnie do tego abym poprawił pewien szczegół :)
- bo wiele stąd wyniosłem dzięki Wam :)

Więc jakby nie patrzeć to zdjęcie jest dzieckiem tego forum a ja jedynie wcisnąłem spust w odpowiednim momencie (nawet ślepej kurze może przytrafić się ziarno) :)

A na koniec BARDZO, BARDZO, BARDZO WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ ZA MIŁE WPISY dla mnie wpisy bo nawet się nie spodziewałem, że tyle osób mnie toleruje :)


Gratulacje dla CzaRmaX'a za zajęcie 1 miejsca w konkursie foto-festiwal.pl w kategorii Emocje.


Dzięki bo ja bym chyba milczał :)


Zaraz wyjdzie, że na konkursy to fajne fotki wysyła, a... :mrgreen:


.....a na Was testuję totalne głupoty. Sorry ale te moje foto bzdety głupoty sprawiają mi radość jak dzieciakowi i zapełniam niszę a po co robić coś na siłę, skoro są inni lepsi i mnie daleko do nich ;) :)


Gratulacje... I jak mu teraz Czaruś powiedzieć.... Per Pan

Mów mi "koFanie" ;) :)


Gratki Czarny. i powiem Ci jeszcze, że bez podglądania wiedziałem, które to zdjęcie .

A ja myślałem, że lubisz podglądać - oczywiście babki ;)


Moze nie wszyscy wiedzą ze to mój forumowy przyjaciel

W końcu mam jakiegoś przyjaciela w życiu :)


No i gdzie ten nagrodzony..... zawstydził się , trema Go żre..!?

Tera chop sie nie odezwie ........

Byłem na rybach - wiesz jak to jest krakowski łobuzie hihi ;) :)


Gratulacje!

Nie krzycz bo ja się czuję zawstydzony i jeszcze mnie spłoszysz :)


Kujon

Podglądałem u mistrzyni :)


NIe było mnie kilka dni, a ty tu szalejesz normalnie

Żona wyjechała więc wiesz jak jest ;) :)


Nie obrażajcie się, że kogoś nie zacytowałem ale też dziękuję za wpisy :)

P.S.
Jeżeli myślicie, że spoważnieje to...................., nie ma takiej opcji ;) :)

Pozdro dla wszystkich nawet tych co mnie nie lubią :)

gulasz
27.08.13, 23:38
no raczej że zasłużenie :)
gratulacje i ode mnie - chyba sam dobrze wiesz że cała seria z tego i temu podobnych miejsc były często przeze mnie oglądane :) :mrgreen:

CzaRmaX
27.08.13, 23:45
no raczej że zasłużenie :)
gratulacje i ode mnie - chyba sam dobrze wiesz że cała seria z tego i temu podobnych miejsc były często przeze mnie oglądane :) :mrgreen:

Spoko ja o tym dobrze wiem :)

BIKER
27.08.13, 23:50
Paweł to miłe z Twojej strony że wspomniałeś o mnie i zdjęciach które Ciebie zainspirowały do działania z tak pozytywnym efektem. Bardzo dobrze się stało, że wykorzystjąc swój potencjał, fantazję i umiejętności, pokazałeś zdjęcie z miejsca dziś zapomnanego. Chciałbym byś tą tematykę kontynuował, bo naprawdę warto.
Życzę Tobie więcej tak udanych kadrów o podobnej tematyce.:grin:

CzaRmaX
27.08.13, 23:55
Biker ja tylko napisałem jak było z tym zdjęciem a Twoja zasługa w tym jest duża :). Potrafię kręcić i bajerować oraz tak ściemniać, że sprzedałbym komuś jego własną żonę tak, że ten ktoś pomyślałbym, że otrzymał coś nowego ale jak mam skłamać to wolę się nie odzywać bo kłamstwa trzeba pamiętać a po co sobie pamięć zaśmiecać :)

BIKER
28.08.13, 00:19
Dzięki za szczerość, i pamiętaj że ja nadal mam nadzieję na kolejne wspólne focenie.:grin:

Maciek_WM
28.08.13, 09:52
Łooo, gratulacje! Wygrana z pewnością zasłużona. Mainstream na Ciebie czyha Czaruś, uważaj i pstrykaj dalej :)

osiem1984
28.08.13, 10:51
CzaRmaX moje gratulacje :) Fotka naprawdę świetna! To teraz napisz, gdzie świętujesz i czy zapraszasz ;) ?

CzaRmaX
28.08.13, 11:03
Dziki, dzięki - jest mi na prawe ogromnie miło z powodu Waszych wpisów (nawet się nie spodziewałem) :). Można zrobić zlot u mnie wątku i powstawiać foty z flaszkami hihi ;):)

Krakman
28.08.13, 12:22
Dziki, dzięki - jest mi na prawe ogromnie miło z powodu Waszych wpisów (nawet się nie spodziewałem) :). Można zrobić zlot u mnie wątku i powstawiać foty z flaszkami hihi ;):)
Do czego to dochodzi, nawet oblewanie wirtualne, że o seksie nie wspomnę.....:shock:

CzaRmaX
28.08.13, 12:26
Do czego to dochodzi, nawet oblewanie wirtualne, że o seksie nie wspomnę.....:shock:

To jest sposób na walkę z nałogami ;)

abir
28.08.13, 19:21
właśnie natknąłem się na ten wątek. nie było łatwo go otworzyć bo ze strony głównej nie wczytuje mi się (nie od dziś:cry:)
czytam i ręce same składają się do braw. wygrana zasłużona, zdjęcie bardzo mi się podoba. wieeeeeeeeelkie gratulacje
napisz Paweł jak długo kazałeś dziewczynce stawać na palcach:mrgreen:

helmuth
28.08.13, 20:40
Żadne z Twoich pokręconych, pogiętych czy innych porąbanych ale całkiem normalne zdjęcie! Powinno Cię to zmartwić :-P
Szczerze gratuluję :)

Jan_S
28.08.13, 20:58
helmuth (https://forum.olympusclub.pl/members/6333-helmuth) - trafne spostrzeżenie ale czy koniecznie musiałeś tę prawdę tak prosto w oczy?

realnasty
28.08.13, 21:10
Bo tamte są dla zabawy, a te dla chwały :-P

fura
28.08.13, 21:38
Brawo!

CzaRmaX
28.08.13, 23:21
Żadne z Twoich pokręconych, pogiętych czy innych porąbanych ale całkiem normalne zdjęcie! Powinno Cię to zmartwić :-P
Szczerze gratuluję :)

Ale mnie to podbudowuje i daje siłę do tworzenia co raz to nowych i "WSPANIALSZYCH" foto bzdetów - widocznie trzeba obrać inną drogę aby dopiąć swego. Nie poddam się - nie ma takiej opcji. Trzeba iść pod prąd i co najwyżej ucho sobie obetnę i zdechnę w nędzy a potomni niech mnie docenią hehe :D:D:D:D:D

Właśnie zakupiłem sobie w lumpeksie wytartą marynarkę z łatami na łokciach, nie golę się od 3 dni a przed chwilą zamówiłem fajkę i tytoń na Alledrogo i zastanawiam się czy może jeszcze nie myć się miesiącami dla większego CZUCIA artyzmu.

A TO WSZYSTKO DLA TEGO PONIEWAŻ MAM TERAZ BARDZO AMBITNE PLANY FOTO-ARTYSTYCZNO-KONTROWERSYJNE:
1. Foto kupy w pieluszce w "Dramatycznej tonacji". :)
2. Serię słit foci w wewnętrznym lusterku samochodu. :)
3. Rozbieraną sesję par homoseksualnych w przedszkolach (na to ostanie dostałem już dofinansowywanie z UE bo to w duchu wychowania w tolerancji).

;););) :D:D:D

BIKER
28.08.13, 23:30
jeszcze pszczoły luzem sfotografuj:grin:

And.N
28.08.13, 23:33
Właśnie zakupiłem sobie w lumpeksie wytartą marynarkę z łatami na łokciach, nie golę się od 3 dni a przed chwilą zamówiłem fajkę i tytoń na Alledrogo i zastanawiam się czy może jeszcze nie myć się miesiącami dla większego CZUCIA artyzmu.
;););) :D:D:D
To jesteś teraz Artystą Fotografikem "pelną gębą"(bez tych zakupów na alledrogo). Serio tak uważam. Twoje zdjęcie niewiele ustępuje temu : http://www.tvn24.pl/slynne-zdjecie-znad-wisly-podbija-japonie,349756,s.html a może i jest lepsze. Jakby było w B&W tak myślę byłby jeszcze większy przekaz, dotarcie do odbiorcy. Gratuluję raz jeszcze i zazdraszczam trochę:)

CzaRmaX
28.08.13, 23:41
To jesteś teraz Artystą Fotografikem "pelną gębą"(bez tych zakupów na alledrogo). Serio tak uważam. Twoje zdjęcie niewiele ustępuje temu : http://www.tvn24.pl/slynne-zdjecie-znad-wisly-podbija-japonie,349756,s.html a może i jest lepsze. Jakby było w B&W tak myślę byłby jeszcze większy przekaz, dotarcie do odbiorcy. Gratuluję raz jeszcze i zazdraszczam trochę:)

Andtor dzięki, dzięki ale już bez przesady bo ja mam swoje granice samouwielbienia :). Fajnie się czyta takie pochwały i słowa ale po prostu zdjęcie wyszło i tyle. Każdy z Was ma tu na prawdę wiele bardzo superanckich zdjęć, których szczerze ale zdrowo Wam zazdroszczę. Jak wyjdzie mi coś kolejnym razem to wtedy może ale powtarzam może uznam, że może jednak coś potrafię :)

Zdjęcie jest w B&W tylko admin błędnie wstawił na pierwszej stronie kolor :)

https://forum.olympusclub.pl/attachment.php?attachmentid=97601&d=1377726081

helmuth
28.08.13, 23:42
... zastanawiam się czy może jeszcze nie myć się miesiącami dla większego CZUCIA artyzmu.Obawiam się, że to otoczenie będzie czuło artystę.
Chcesz dać się poznać otoczeniu? :-P

CzaRmaX
28.08.13, 23:47
Chcesz dać się poznać otoczeniu? :-P

Z jak najczulszej strony ;) :)

And.N
29.08.13, 00:04
Andtor dzięki, dzięki ale już bez przesady bo ja mam swoje granice samouwielbienia :). Fajnie się czyta takie pochwały i słowa ale po prostu zdjęcie wyszło i tyle. Każdy z Was ma tu na prawdę wiele bardzo superanckich zdjęć, których szczerze ale zdrowo Wam zazdroszczę. Jak wyjdzie mi coś kolejnym razem to wtedy może ale powtarzam może uznam, że może jednak coś potrafię :)
Na mój gust wyszło bardzo dobrze i tytuł zdjęcia też super. W czarno białym tak jak myślałem jeszcze lepiej.

BIKER
29.08.13, 00:09
CzaRny już nie bądź taki skromny:grin:.

macieknr1
30.08.13, 20:01
Gratulacje

CzaRmaX
30.08.13, 20:22
Thx :)

Hom_er
30.08.13, 21:30
kurcze, fajne fajne - gratulacje :)

MaciekMG
30.08.13, 22:17
CzaRmaX, brawo! Gratulacje!

Krakman
30.08.13, 22:20
Siedem stron gratulacji... No no!

CzaRmaX
30.08.13, 22:25
Jeszcze raz thx :)


Siedem stron gratulacji... No no!

Sam jestem zdziwiony POZYTYWNIE - myślałem, że na jednej się skończy co ja mówię na jakiś 3 lub 4 wpisach :)

ahutta
30.08.13, 22:25
Siedem stron gratulacji... No no!

Chodź założymy sobie wątek i będziemy sobie gratulować :mrgreen:

Krakman
30.08.13, 22:29
Chodź założymy sobie wątek i będziemy sobie gratulować :mrgreen:

Dobry pomysł, zawsze ktoś się załapie z gratulacjami choćby przez pomyłkę....:roll:

CzaRmaX
30.08.13, 22:31
Dobry pomysł, zawsze ktoś się załapie z gratulacjami choćby przez pomyłkę....:roll:

Teraz to już sam nabiłeś ósmą stronę :)

Krakman
30.08.13, 22:32
Teraz to już sam nabiłeś ósmą stronę :)

To....... to przez pomyłkę....

CzaRmaX
30.08.13, 22:36
To....... to przez pomyłkę....

Ja wiem koFFasz mnie ;) :)

Krakman
30.08.13, 22:43
Ja wiem koFFasz mnie ;) :)

Najlepiej w kakakasku.....

CzaRmaX
30.08.13, 23:23
Najlepiej w kakakasku.....

Ściąłem go dzisiaj :)

Krakman
30.08.13, 23:26
Ściąłem go dzisiaj :)
Co Ty sciąłeś??????

CzaRmaX
31.08.13, 01:25
Co Ty sciąłeś??????

Włosy ale mam takie gęste, że jak już mam za dużo to normalnie kask się robi :)