PDA

Zobacz pełną wersję : Olympus jako webcamera ???



bylciu
18.05.03, 23:08
czy jest mozliwosc podłaczenia Olympusa Camedia jako kamery internetowej ... ma ktos jakies doswiadzczenia w tym wzgledzie ?????

Ticzer
29.05.03, 14:08
Buszując w sieci znalazlem nawet program do tego.Podobno trzeba przytrzymać kombinację klawiszy "OK" + "włączenie LCD". W pewnych modelach musi być otwarta klapka od karty pamięci i usunięta z aparatu sama karta pamięci. Następnie wykorzystać np program Cam2PC. Mozna go sciagnac tu :http://www.nabocorp.com/cam2pc . Jest nawt polska nakladka. Dopiero kupilem aparat i jeszcze tego nie testowalem. Wogole szukam zaslepki na obiektyw do olympka c-700uz

Binks
22.06.03, 23:16
Bardzo ciekawe. Wlasnie przed chwila probowalem zmusic do wspolpracy swoj C4000, razem z podanym programem, ale cos niechcialy wspolpracowac. Moze jakies dalsze info??
Pozdr.

rapid
24.06.03, 19:32
wg. mnie aparaty cyfrowe takiej klasy jak olympusy nie obsluguja tego bo to sa aparaty przeznaczone do zdjec a nie do funkcji kamery ineternetowej!
Jezeli byscie sobie panowie kupili urzadzenie wielofunkcyjne to owszem tzn. i z funkcja kamery i aparatu cyfrowego i dyktafonu itp...
Z tego co mi wiadomo olki tego nie obsluguja choc moze sie myle :)

adacho1
24.06.03, 21:21
próbowałem cos zrobic z tym programikiem Cam2pc, i o ile udało mi sie podłączyc mego c5050 to nie potrafie zainstalowac tej nakładki jezykowej po polsku, no i chyba nie da sie tego programu+olymp,, wykorzystac jako webcama, moze ktos ma jakies wieksze doswiadczenia z tym programem np jak dołozyc mu nakładke jezykową, instalowałem wg wskazówek i nic ??? :?

Czaszek
30.06.03, 12:17
wg. mnie aparaty cyfrowe takiej klasy jak olympusy nie obsluguja tego bo to sa aparaty przeznaczone do zdjec a nie do funkcji kamery ineternetowej!
Jezeli byscie sobie panowie kupili urzadzenie wielofunkcyjne to owszem tzn. i z funkcja kamery i aparatu cyfrowego i dyktafonu itp...
Z tego co mi wiadomo olki tego nie obsluguja choc moze sie myle :)

Nie mylisz się , nie obsłgują ;)