PDA

Zobacz pełną wersję : Wysyłka do serwisu



Wesley
28.06.13, 20:33
Koledzy tydzień temu wysłałem OMD do serwisu aby założyli zębate kòłko na pokręto główne (wzięło się i spadło i zginęło) wszystko działa. Nie chcieli mi przysłać tego kòłka abym sobie sam go założył i kazali puszkę wysłać. Cała naprawa zajmie im pewnie 10 sekund. Zapytowywuje doświadczonych jak długo ta mega naprawa może potrwać. Dzięki za podpowiedzi. Jakoś tak goło mi się poruszać bez plecaczka z zabawkami, zawsze mam wrażenie że czegoś zapomniałem :)

cissic
28.06.13, 20:37
Moj olek wrócił parę dni temu i był w serwisie 2,5 tygodnia. Dodatkowo miałem poślizg kilkudniowy ze zgłoszeniem naprawy bo wysiadły serwery pocztowe

Moominek
28.06.13, 20:37
Jak ongiś wysyłałem duże 4/3 do serwisu (trzy razy) to w dwa tygodnie się wyrabiali.

Wesley
28.06.13, 20:43
A czy ma znaczenie na okres pobytu w serwisie że naprawa jest poważna czy taka pierdoła jak u mnie ?

nyny
28.06.13, 21:01
To sa tak indywidualne sprawy, ze ciezko wyrokowac.
Mi obiektyw od kastrata ponad poltora miesiaca trzymali zanim wymienili i tak na nowy.
Za to kiedys dwie lampy od duzego 4/3 w 5 dni z wysylka w ta i nazat zajelo, lacznie z naprawa.

pozdro

cissic
28.06.13, 21:06
może być, że czegoś tam mogą nie mieć na magazynie, ale raczej to dotyczy starszych apartów. Max oczekiwania to ok miesiąca - w każdym razie tak twierdzą na infolinii :)

Karampuk
28.06.13, 21:28
każdy przedmiot jest serwisowany od kilku do kilkudziesięciu minut. Reszta to czas oczekiwania na swoją kolej oraz oczekiwanie na decyzję co z tym zrobić plus czas wysyłki. Nie oszukujmy się. Żaden serwisant nie będzie "ślenczał" nad naszym sprzętem przez kilka dni. Nie zarobił by na życie.

Wesley
28.06.13, 22:02
Mam jasność dziękuje.

Wesley
13.07.13, 18:29
Pozytywnie zaskoczony jestem . Nieco ponad tydzień w serwisie, mimo że sklep przy wysyłce napisał (naprawa płatna) kasy nie chcieli za darmo kółko założyli i wysłali i jeszcze zaktualizowali oprogramowanie. Brawo