PDA

Zobacz pełną wersję : Ditl 15.06.2013



Saboor
12.06.13, 23:33
https://forum.olympusclub.pl/imgimported/2013/01/ditl-1.png
źródło (http://www.infbase.net/ditl/ditl.png)DITL 15.06.2013
"Ptaszek śpiewa, gra muzyka
komar muchę w kącie bzyka.jarek_gd" :-D
---

Na zdjęciu pokazujesz jak spędziłeś dzień, którego tyczy się dana edycja DITL. Pokaż zdjęcie, które mówi o tym gdzie byłeś, co robiłeś, jak się czułeś. Może chcesz nam coś pokazać, czymś wzruszyć, zaciekawić? Może chcesz zwrócić na coś uwagę? Może po prostu pokaż nam zdjęcie ze spaceru. Różnorodność zdjęć jest mile widziana.
---
quality=high width=900 height=630 allowFullScreen=true wmode=transparent flashVars='varRSS=784&vote=2&varZoom=Off&varScale=0'
---
Zobacz galerię (https://forum.olympusclub.pl/konkursy/showgallery.php?cat=784)
---

Kolejna akcja DITL. Kto chciałby się sprawdzić w roli dokumentalisty? Kto ma ochotę, ma czas by fotografować tego dnia, niech po prostu zrobi zdjęcie i doda je do galerii DITL (zgodnie z opisem zamieszczonym w regulaminie). A wszystko w myśl tego co napisał swego czasu Rafrog, a co zostało przytoczone jako cytat powyżej.
Myślę, że bez kłopotu każdy znajdzie sobie coś szczególnego do sfotografowania w tym dniu.

---
Zobacz galerie dotychczasowych akcji DITL (https://forum.olympusclub.pl/konkursy/showgallery.php?cat=525)
---

Regulamin publikacji w galerii DITL:

Publikujemy zdjęcia wykonane tylko w podanym terminie.
Można pokusić się zrobienie zdjęcia o zaproponowanych godzinach.
Na zdjęcia czekamy przez 2 dni po terminie. Później dodawanie zdjęć będzie zablokowane, przypominać będą o tym stosowne komunikaty.
Do zdjęć należy dodać opis. Przy umieszczaniu pliku w galerii DITL należy podać:

w polu "Wprowadź domyślny tytuł dla swojego zdjęcia", wprowadzamy opis wg. schematu: "godzina-miejsce-autor",
w polu 'Wprowadź opis dla fotografii' krótki opis sytuacji.
Foty nieopisane będą usuwane z powiadomieniem w wątku by nie było zaskoczenia, "że co się stało, przecież dodałem"

Każdy z uczestników ma możliwość dodania tylko jednego zdjęcia.
wielkość zdjęcia to maksimum dłuższy bok 1024px

Saboor: do regulaminu, dodano podpunkt 4.c

Bzykali w DITL'u:



witia
https://forum.olympusclub.pl/imgimported/2011/04/1l-2.gif
źródło (http://infbase.net/puchary/1l.gif)
Koriolan
https://forum.olympusclub.pl/imgimported/2011/04/2l-1.gif
źródło (http://infbase.net/puchary/2l.gif)
jarek_gd
https://forum.olympusclub.pl/imgimported/2011/04/3l-1.gif
źródło (http://infbase.net/puchary/3l.gif)
PaniNikt

Bodzip

adambieg

Jan_S

sikor

CzaRmaX

BIKER

koronax

andtor2

ahutta

MaciekMG

Jasand

pers

Ola_Olga

POLM

drosera_spathulata

nyny

barmichal76

Bambus81

wuzet

hades

gulasz

klikacz

szafir51

GoBo

bogdi

Jan_S
13.06.13, 08:25
????

"Słonko świeci, gra orkiestra,
Fotkę trzeba zrobić extra!"

jarek_gd
13.06.13, 08:36
Ptaszek śpiewa, gra muzyka
komar muchę w kącie bzyka.

Bodzip
13.06.13, 08:37
Aaaa to nowe :shock:
kliknąłem bo myślałem że to stary ditl jeszcze

klikacz
13.06.13, 08:48
Ptaszek śpiewa, gra muzyka
komar muchę w kącie bzyka.

O! To jest wyzwanie. Pstryknąć bzykającego komara ;)

witwicky
13.06.13, 11:14
????

"Słonko świeci, gra orkiestra,
Fotkę trzeba zrobić extra!" Na górze róże, na dole fiołki, nie umiem rymować, postaw mi piwo...

Saboor
13.06.13, 11:18
Na górze róże, na dole fiołki, nie umiem rymować, postaw mi piwo...
Na górze róże, na dole fiołki
postaw nam piwo, schniemy jak kołki :-D

Jan_S
13.06.13, 11:23
Na górze róże, na dole fiołki,
nie umiem rymować, postaw mi piwo...


Na górze róże, na dole fiołki
postaw nam piwo, schniemy jak kołki :-D

Na górze fiołki, w dolinie róże
Jak ma być piwo - niech będzie DUŻE! :)

szafir51
13.06.13, 11:40
Ptaszek śpiewa, gra muzyka
komar muchę w kącie bzyka.




Na górze róże, na dole fiołki
postaw nam piwo, schniemy jak kołki


Ptaszek śpiewa na rurze
Komar w kącie bzyka
Postaw mucho piwo na górze,
Dostaniesz fiołki i gra muzyka.

Saboor
13.06.13, 11:46
Na górze fiołki, w dolinie róże
Jak ma być piwo - niech będzie DUŻE! :)
Na górze fiołki i róże przy ściance
obowiązkowo piana na dwa palce. :-D

sikor
13.06.13, 11:49
Na górze fiołki, w dolinie róże
Jak ma być piwo - niech będzie DUŻE! :)

Duże i dużo, nie w skąpej ilości
Co by obniżyć środek ciężkości :)

Bodzip
13.06.13, 12:13
Nie do rymu, nie do taktu
wsadź se palce do kntaktu

Nie do rymu, nie do sensu
wyjmij g***no spod kredensu

witwicky
13.06.13, 12:45
Mam nadzieję że moja działalność 15.06 będzie tak samo owocna jak Wasza produkcja limeryków...

Jan_S
13.06.13, 12:46
Na górze róże, na dole fiołki,
nie umiem rymować, postaw mi piwo...


Na górze róże, na dole fiołki
postaw nam piwo, schniemy jak kołki :grin:


Na górze fiołki, w dolinie róże
Jak ma być piwo - niech będzie DUŻE! :)


Na górze fiołki i róże przy ściance
obowiązkowo piana na dwa palce. :-D


Duże i dużo, nie w skąpej ilości
Co by obniżyć środek ciężkości :)

Czerwone róże i kwiatki inne
Piwo lać trzeba do kufla zimne

---------- Post dodany o 12:46 ---------- Poprzedni post był o 12:45 ----------


Mam nadzieję że moja działalność 15.06 będzie tak samo owocna jak Wasza produkcja limeryków...

To nie są limeryki, limeryki to wyższa szkoła rymowania,

jarek_gd
13.06.13, 13:31
Dmuchawce, stokrotki i inne śmieci
Pijemy wódkę, bo piwo... dla dzieci

Saboor
14.06.13, 22:54
Wita, że jutro DITL'a Mata/my

BIKER
15.06.13, 00:26
wiemy, wiemy i nawet mam pomysła:grin:

MaciekMG
15.06.13, 00:55
Jakie jutro, jakie jutro?!? To już dzisiaj! :-D

wuzet
15.06.13, 00:59
Kto ma jutro dzisiaj, to ma ;-)

BIKER
15.06.13, 01:00
Na upartego to już bym miałe temat na foty. Na pobliskiej ulicy, szaleją "szlifierki" aż gwiżdże:grin:

Krakman
15.06.13, 10:29
Nie zapomnij zapisać dźwięku na exifie :wink:

witia
15.06.13, 14:33
" No i co? No i pstro !
Chciał do galerii - a tu g... no !!!" :wink:
Pozdrawiam.

Saboor
15.06.13, 15:25
" No i co? No i pstro !
Chciał do galerii - a tu g... no !!!" :wink:
Pozdrawiam.
Poprawione.

Saboor
15.06.13, 18:38
Witia, Koriolan:
Regulamin:
4.a.
w polu "Wprowadź domyślny tytuł dla swojego zdjęcia", wprowadzamy opis wg. schematu: "godzina-miejsce-autor",

jarek_gd
15.06.13, 18:53
Witia, Koriolan:
Regulamin:
4.a.
w polu "Wprowadź domyślny tytuł dla swojego zdjęcia", wprowadzamy opis wg. schematu: "godzina-miejsce-autor",

Wymiary.

Saboor
15.06.13, 19:58
Wymiary.
Eh.. . :|

koronax
15.06.13, 20:33
Eh.. . :|

O co chodzi z tymi wymiarami ?

Saboor
15.06.13, 20:41
O co chodzi z tymi wymiarami ?
W regulaminie DITL jest napisane, żeby przesyłać foty o dłuższym boku 1024px.

koronax
15.06.13, 20:45
W regulaminie DITL jest napisane, żeby przesyłać foty o dłuższym boku 1024px.

Aha. Jak będę wrzucać fotkę, to będę pamiętać o tym.
Podczas ostatniego DITLa miałem inny wymiar zdjęcia. :oops:

Saboor
15.06.13, 21:14
Aha. Jak będę wrzucać fotkę, to będę pamiętać o tym.
Podczas ostatniego DITLa miałem inny wymiar zdjęcia. :oops:
Super!

Jan_S
15.06.13, 22:01
i dołożyłem coś od siebie :)

sikor
15.06.13, 23:20
Się dołożyłem :)

CzaRmaX
16.06.13, 00:03
Obecny jak zwykle na wyścigowo :)

BIKER
16.06.13, 00:27
To ja też, może nie za późno:grin:

koronax
16.06.13, 06:29
No ja też dołożyłem coś od siebie. :)

And.N
16.06.13, 12:16
Też dodałem, pstryk spacerowy:)

ahutta
16.06.13, 13:44
Bodzio ostatnio po ambicji pojechał i rzucił hasłem, że foty tylko aktywni członkowie (lub aktywne człoknki) forum dodają, to też wrzuciłem ;)

MaciekMG
16.06.13, 14:04
Mało aktywnym ostatnio jestem, ale wrzuciłem! :-)

Bodzip
16.06.13, 15:29
Bodzio ostatnio po ambicji pojechał i rzucił hasłem, że foty tylko aktywni członkowie (lub aktywne człoknki) forum dodają, to też wrzuciłem ;)
A wiesz jakbym wyglądał gdybym sam nie wrzucił ? ... tak:

https://forum.olympusclub.pl/attachment.php?attachmentid=91025&d=1371389329

91025

jarek_gd
16.06.13, 15:31
aktywne człoknki?

edorka
16.06.13, 16:04
Witia, Koriolan:
Regulamin:
4.a.
w polu "Wprowadź domyślny tytuł dla swojego zdjęcia", wprowadzamy opis wg. schematu: "godzina-miejsce-autor",

4.c. Foty nieopisane będą usuwane z powiadomieniem w wątku by nie było zaskoczenia, "że co się stało, przecież dodałem"
a w konkursowej galerii nadal wiszą nieopisane foty...:roll:
tak, czepialska jestem :-P:twisted:

koronax
16.06.13, 16:09
:mrgreen:Może po prostu autorzy zdjęć sami się zreflektują i dodadzą opis. Hehehe

jarek_gd
16.06.13, 16:17
4.c. Foty nieopisane będą usuwane z powiadomieniem w wątku by nie było zaskoczenia, "że co się stało, przecież dodałem"
a w konkursowej galerii nadal wiszą nieopisane foty...:roll:
tak, czepialska jestem :-P:twisted:

Najpierw wrzuć swego DITLA, a później zwracaj innym uwagę :)

ahutta
16.06.13, 16:39
:mrgreen:Może po prostu autorzy zdjęć sami się zreflektują i dodadzą opis. Hehehe

Usunąć sami nie mogą ;)

---------- Post dodany o 16:39 ---------- Poprzedni post był o 16:34 ----------


A wiesz jakbym wyglądał gdybym sam nie wrzucił ? ... tak:

91025

No nieźle się w tych Gorlicach zabawiacie :D Ale takie widoki to są wszędzie, gdzie jest fontanna, do której da się wejść. Niedaleko mnie w Radzionkowie, jak jest ciepło, to cały czas jest dzieciakami obstawiona i wszystkie mokre od stóp do głów :D

pers
16.06.13, 16:46
Tym razem zmieściłem się w terminie :-)

A tak trochę z innej beczki to dlaczego Ditl-e są tylko w soboty? Ja rozumiem, że to wolny dzień ale od czasu do czasu mógłby być w dzień powszedni lub niedzielę. Z chęcią zobaczyłbym co forumowicze robią w inne dni tygodnia. Zdjęcia z pracy mogłyby być ciekawe, zresztą przed i po też :-)

ahutta
16.06.13, 16:52
Bywały i w dni powszednie, ale fakt, głównie są w sobotę.

koronax
16.06.13, 16:52
Tym razem zmieściłem się w terminie :-)

A tak trochę z innej beczki to dlaczego Ditl-e są tylko w soboty? Ja rozumiem, że to wolny dzień ale od czasu do czasu mógłby być w dzień powszedni lub niedzielę. Z chęcią zobaczyłbym co forumowicze robią w inne dni tygodnia. Zdjęcia z pracy mogłyby być ciekawe, zresztą przed i po też :-)

@pers , nie wiem jak w innych firmach ale mojej nie można robić jakichkolwiek zdjęć. Za tydzień w sobotę mamy imprezę w firmie . Obchody 30-lecia firmy. Ma być jakiś kabareciarz i różne tam ciekawostki. Zapowiedziano nam że nie wolno robić nam żadnych zdjęć, żeby czasem nie umieszczać ich na portalach społecznościowych . :-P

edorka
16.06.13, 16:58
Najpierw wrzuć swego DITLA, a później zwracaj innym uwagę :)
no to chyba za rok dopiero, jeśli wytrzymam tutaj :evil: a przez rok będę tylko kontemplować w milczeniu arcydzieła mistrzów :roll:

ahutta
16.06.13, 17:03
no to chyba za rok dopiero, jeśli wytrzymam tutaj :evil: a przez rok będę tylko kontemplować w milczeniu arcydzieła mistrzów :roll:

Nie panimaju? Przecież w DITL-u każdy może wstawić zdjęcie jakie chce, zrobione czym chce itede. W DITL-u pokazujesz jak spędziłaś dzień, a nie jakim miszczem jesteś.

Btw. wytrzymywania, aż tak źle jest?

jarek_gd
16.06.13, 17:04
no to chyba za rok dopiero, jeśli wytrzymam tutaj :evil: a przez rok będę tylko kontemplować w milczeniu arcydzieła mistrzów :roll:
Robisz na drutach - pach fota!, karmisz kotka? - pstryk!
Na co chcesz czekać rok cały? Chyba, że zamierzasz w tym czasie parać się krytyką :)

koronax
16.06.13, 17:07
Może edorka czeka na odpowiedni moment . Może ten moment za rok się pojawi. :-P

ahutta
16.06.13, 17:11
Odnośnie momentu raz na rok, to kawał mi się przypomniał, ale nie będę w wątku bzdurzył ;)

edorka
16.06.13, 17:16
Nie panimaju? Przecież w DITL-u każdy może wstawić zdjęcie jakie chce, zrobione czym chce itede. W DITL-u pokazujesz jak spędziłaś dzień, a nie jakim miszczem jesteś.
każdy może ale nie musi


Robisz na drutach - pach fota!, karmisz kotka? - pstryk!
Na co chcesz czekać rok cały? Chyba, że zamierzasz w tym czasie parać się krytyką :)
nie muszę mieć foty ditl-owej aby móc cokolwiek napisać choćby to nawet była krytyka nieprzestrzegania regulaminu, w moim pierwszym ditl-u miałam nieopisaną fotkę i nie robiłam problemu z tego, że ktoś zwrócił uwagę i następne byly już opisane jak należy

Odnośnie momentu raz na rok, to kawał mi się przypomniał, ale nie będę w wątku bzdurzył ;)
malutki off chyba nie zaszkodzi temu wątkowi :)

Saboor
16.06.13, 17:50
Tym razem zmieściłem się w terminie :-)

A tak trochę z innej beczki to dlaczego Ditl-e są tylko w soboty? Ja rozumiem, że to wolny dzień ale od czasu do czasu mógłby być w dzień powszedni lub niedzielę. Z chęcią zobaczyłbym co forumowicze robią w inne dni tygodnia. Zdjęcia z pracy mogłyby być ciekawe, zresztą przed i po też :-)
W dni powszednie, się nie sprawdziły.

---------- Post dodany o 17:50 ---------- Poprzedni post był o 17:49 ----------


4.c. Foty nieopisane będą usuwane z powiadomieniem w wątku by nie było zaskoczenia, "że co się stało, przecież dodałem"
a w konkursowej galerii nadal wiszą nieopisane foty...:roll:
tak, czepialska jestem :-P:twisted:
Jest czas do końca. Jak zamknę galerię nie będzie "przebacz" :-D

Jan_S
16.06.13, 20:06
tak, frekwencyjnie DITLe w "dni robocze" wypadały słabo ale zdarzały się tam ciekawe fotki... generalnie, jestem za tym by terminy DITLów były wybierane w jakieś ciekawe daty - święta państwowe czy kościelne, jakieś rocznice... czasame chciałoby się więcej kontekstu a nie tylko "trzecia sobota miesiąca"...

Tak sobie myślę - np. takie 22 lipca, zniesione komunistyczne święto... może gdzieś jakieś postkomuchy robią imprezę? a może gdzieś jakiś odpust ku czci św. Marii Magdaleny? takich dat można chyba trochę nazbierać... może czasamui byłoby warto wyjść ze schematu sobotniego?

pozdrawiam DITLujących :)

Koriolan
16.06.13, 20:12
Witia, Koriolan:
Regulamin:
4.a.
w polu "Wprowadź domyślny tytuł dla swojego zdjęcia", wprowadzamy opis wg. schematu: "godzina-miejsce-autor",
Mniejsce jest, autor widoczny w galerii, godzina.. jest w EXIFIE :)
Postaram się pamiętać o rozmiarze- standardowo w CAS mam ustawione wywoływanie w rozmiarze 1280 px :)

ahutta
16.06.13, 20:38
tak, frekwencyjnie DITLe w "dni robocze" wypadały słabo ale zdarzały się tam ciekawe fotki... generalnie, jestem za tym by terminy DITLów były wybierane w jakieś ciekawe daty - święta państwowe czy kościelne, jakieś rocznice... czasame chciałoby się więcej kontekstu a nie tylko "trzecia sobota miesiąca"...

Tak sobie myślę - np. takie 22 lipca, zniesione komunistyczne święto... może gdzieś jakieś postkomuchy robią imprezę? a może gdzieś jakiś odpust ku czci św. Marii Magdaleny? takich dat można chyba trochę nazbierać... może czasamui byłoby warto wyjść ze schematu sobotniego?

pozdrawiam DITLujących :)

No to wczorajszy był jak znalaz - z okazji Dni Radzionkowa ;)

BIKER
16.06.13, 20:41
Na Ditla każdy dzień może być dobry, choć wszystko zależy od chęci robiących foty.:grin:
I pewnie dlatego jast głównie w soboty:grin:

Bodzip
16.06.13, 20:45
Hmm, właściwie po co cała dyskusja.
Kto wstawił - wiadomo
exif wymagany, w exifie jest wszystko.
===
czyli wstawiam zdjęcie, w tytule piszę Gorlice, albo gdzie tam jestem i wystarczy

drosera_spathulata
16.06.13, 21:38
Nie czekam na kolejne moje oczko i wrzucam już teraz :)

pers
16.06.13, 21:56
Hmm, właściwie po co cała dyskusja.
Kto wstawił - wiadomo
exif wymagany, w exifie jest wszystko.
===
czyli wstawiam zdjęcie, w tytule piszę Gorlice, albo gdzie tam jestem i wystarczy

A jaki jest prosty sposób aby sprawdzić te exify bez konieczności zapisywania wszystkich zdjęć a następnie otwierania ich w jakimś programie? Bo zapisywać wszystkie zdjęcia to nie bardzo mi się uśmiecha a godzina w tej zabawie jest dość istotna. Poważnie pytam bo może jest taki sposób o którym po prostu nie wiem.

Mnie to w sumie nie przeszkadza i zdjęć bez daty i miejsca po prostu nie oglądam.

Dodatkowo to mam taki problem, ze te zdjęcia na pierwszej stronie (galeryjne z pokazem slajdów) zawsze są u mnie rozmazane. Nie tylko w DitLu ale i w innych wątkach.

Koriolan
16.06.13, 21:57
W Firefoxie- plugin Fxif. Najeżdżasz na zdjęcie, prawu klawisz myszki - Informacje Fxif, i masz wszystko

Bodzip
16.06.13, 22:50
W Firefoxie- plugin Fxif. Najeżdżasz na zdjęcie, prawu klawisz myszki - Informacje Fxif, i masz wszystko
Lub Exif Viewer

pers
17.06.13, 00:21
Dzięki za info - ja głównie korzystam z IE. Ten Exif Viewer działa podobnie jak ten plugin o którym pisze Koriolan? Jeżeli tak to faktycznie łatwo wszystko sprawdzić. W sumie to na forum DPreview tak właśnie jest, że jak się najeżdża na zdjęcie to pojawiają się informacje.

ahutta
17.06.13, 00:35
Dzięki za info - ja głównie korzystam z IE. Ten Exif Viewer działa podobnie jak ten plugin o którym pisze Koriolan? Jeżeli tak to faktycznie łatwo wszystko sprawdzić. W sumie to na forum DPreview tak właśnie jest, że jak się najeżdża na zdjęcie to pojawiają się informacje.

Bo tam to jest przygotowane po stronie serwisu, tu nie. Jakby dopisać w skrypcie, żeby to z fotki wydobywał i wyświetlał na stronie, to też by było.

wuzet
17.06.13, 01:03
To i ja sie melduje ;-)

klikacz
17.06.13, 08:19
Obecna

szafir51
17.06.13, 09:01
Obecny i ja. Mój pierwszy Ditl. Mam nadzieję, że nic nie namieszałem i dobrze wrzuciłem zdjęcie.

GoBo
17.06.13, 10:42
Obecny i ja. Mój pierwszy Ditl. Mam nadzieję, że nic nie namieszałem i dobrze wrzuciłem zdjęcie.

Żółwik ;-)
Witamy w klubie. Zachęcam do regularnej zabawy - z początku mi się czasem nie chciało, ale mobilizujemy się ...

PS.
Melduję się jako 28-my dzisiaj.

Bodzip
17.06.13, 10:44
Odnośnie mojego zdjęcia w edycji.
Jest we Vrbovie na Słowacji taki basen termalny. W jednej z misek jest taka dłuuuuga kamienna ława, pod wodą oczywiście. W tej ławie są wywiercone dziury, i z nich bije woda pod ciśnieniem. Można sobie tak usiąść, że można se dobrze zrobić :mrgreen:
Najbardziej to dziewczyny się biją o te miejsca :lol:

GoBo
17.06.13, 10:50
Mały błąd zauważyłem , podczas łądowania zdjęcia jest komunikat typu "pzretwarzanie" z litrówką. Komunikat trwa tyle co mrugnięcie okiem ale warto by to poprawić.

pers
17.06.13, 10:54
Vrbov - oj znam to miejsce doskonale, przez lata z rodzinką tam jeździłem na jednodniowe lub kilkudniowe wypady. Teraz trochę pozmieniali zwiększając część z biczami - niestety kosztem dużego basenu. Jak ktoś szedł do tych biczy to szedł "do dziadków" bo przeważają tam starsze osoby. Woda pod ciśnieniem to jeszcze nic - wytrzymać temperaturę, która tam jest do dopiero wyzwanie :-)

witia
17.06.13, 11:14
W dni powszednie, się nie sprawdziły.

---------- Post dodany o 17:50 ---------- Poprzedni post był o 17:49 ----------


Jest czas do końca. Jak zamknę galerię nie będzie "przebacz" :-D

Oj tam, oj tam - przebaczę !!! A co :)
Pozdrawiam.

bogdi
17.06.13, 22:42
ja ostatni :)

CzaRmaX
17.06.13, 22:50
ja ostatni :)

Jak wygrasz to będziesz mógł powiedzieć, że ostatni będą pierwszymi :)

bogdi
17.06.13, 23:20
Jak wygrasz to będziesz mógł powiedzieć, że ostatni będą pierwszymi :)
i nagrodę odbiorą, bo aparat nie zbyt "słuszny" ;)

Bodzip
18.06.13, 07:58
Spokojnie, tu nie ma nagród:-P

apz
18.06.13, 22:59
Tym razem beze mnie, ale i tak Wam trochę popunktuję...

ahutta
18.06.13, 23:04
No właśnie, a zrobilibyśta Saboorowi prezent na urodziny i wrzucili jeszcze jakieś fotki co by wynik ostatniego DITL-a pobić :)

Saboor
20.06.13, 20:32
No właśnie, a zrobilibyśta Saboorowi prezent na urodziny i wrzucili jeszcze jakieś fotki co by wynik ostatniego DITL-a pobić :)
Jutro zamykam galeryjkę.

kamil_andrzej
20.06.13, 21:00
Jutro pierwszy dzień astronomicznego lata, dokładnie o 07:04, może jakiś nowy Ditl? :)

jarek_gd
21.06.13, 11:40
A Saboor jeszcze nie rozdał pucharów, bo po urodzinach wciąż są jeszcze w użyciu :)

Saboor
21.06.13, 14:46
A Saboor jeszcze nie rozdał pucharów, bo po urodzinach wciąż są jeszcze w użyciu :)
Umyte, wypolerowane, rozdane.
Kochani, mam taką prośbę: czytajcie regulamin.
nawet zabawa w piaskownicy ma jakiś regulamin i jak postanowiono że dzieci nie sr*ją do piasku, to tak jest,
bo zabawa przyjemniejsza.
exif, tytuł, rozmiar to na prawdę nie wiele, prawda?
Pozdrawiam
Ja.

apz
21.06.13, 14:55
Umyte, wypolerowane...
nawet zabawa w piaskownicy ma jakiś regulamin i jak postanowiono że dzieci nie sr*ją do piasku, to tak jest,
bo zabawa przyjemniejsza.
...
Ja.

Jaki groźny dziś Ditl-owyTata!

ahutta
21.06.13, 14:57
Jaki groźny dziś Ditl-owyTata!

Gorąco jest, to co się dziwisz. Każdy może być nerwowy.

apz
21.06.13, 15:00
Gorąco jest, to co się dziwisz. Każdy może być nerwowy.

Dziwić się nie dziwię, raczej zjawisko opisuję...

ahutta
21.06.13, 15:51
No to gratulacje dla zwyciężców i wszystkich uczestników :)