PDA

Zobacz pełną wersję : Odbitki w "drogeriach "



robert1088
9.02.13, 14:38
Witam, czy ktoś z was miał już do czynienia z odbitkami w drogeriach typu SCHLECKER albo ROSSMANN.
W moim mieście zlikwidowali fajny lab i szukam jakiegoś substytutu.
Dzięki.

Mirek54
9.02.13, 14:42
Witam, czy ktoś z was miał już do czynienia z odbitkami w drogeriach typu SCHLECKER albo ROSSMANN.
W moim mieście zlikwidowali fajny lab i szukam jakiegoś substytutu.
Dzięki.

Ja masowki robie tu http://www.fotoquelle.de/digitalfotosbestellen/
Nawet juz mam procenty u nich,tak pi razy drzwi 75% cen podanych.
Popatrz czy nie ma podobnego labu na polskim rynku a jesli ceny Ci odpowiadaja to popytaj czy nie wysla do polski.Wiem,ze do Belgii wysylaja.

ahutta
9.02.13, 15:02
Ja ostatnio dawałem do wywołania w MediaMarkt i całkiem fajnie wywołali.

goldiesr
9.02.13, 15:18
fotouslugi.pl to jest to w rossmanie. Korzystam i zadowolony jestem za każdym razem. I ceny mają bardzo fajne.

dao
9.02.13, 16:54
fotouslugi.pl to jest to w rossmanie. Korzystam i zadowolony jestem za każdym razem. I ceny mają bardzo fajne.

A wszystko to i tak CEWE, czyli FJ i lab-fabryka w Kędzierzynie-Koźlu.

robert1088
9.02.13, 19:13
Byłem tam pierwszy raz dałem 10 odbitek i zobaczy się w czwartek .
W każdym bądź razie miła pani powiedziała,że" jak dobry aparat to i zdjęcia ładne wyjdą "oraz " koleżanki są zawsze zadowolone "
Czyli ja też muszę być zadowolony :grin:

HrabiaMiod
9.02.13, 23:46
W Rossmanie szalona cena za wołanie slajdu 120, więc korzystam i na razie jest ok. Zresztą jak ktoś wyżej napisał - wszystko leci do KK. Z labu w małym mieście często również.

strOOs
11.02.13, 14:44
Ja masowki robie tu http://www.fotoquelle.de/digitalfotosbestellen/
Nawet juz mam procenty u nich,tak pi razy drzwi 75% cen podanych.
Popatrz czy nie ma podobnego labu na polskim rynku a jesli ceny Ci odpowiadaja to popytaj czy nie wysla do polski.Wiem,ze do Belgii wysylaja.

Fotoquelle to powinien być Rossmann. Przynajmniej tak negatywy kojarzę, że to to samo.

Ja odbitki robie głównie w empiku jak sa akurat promocje na papier jedwabisty.

Mirek54
11.02.13, 15:52
Fotoquelle to powinien być Rossmann.

Rossman podczepil sie do ORWO.Niby sa razem,ale to dwa rozne laby.Ale pewnie u tego samego dostawcy zamawiaja.W zasadzie bez roznicy czy to Zosia w Kaliszu czy Klaus w Passewalku klawisz przyciska jak papier i kredki maja te same.

majeczek78
12.02.13, 17:53
Ja korzystam z :
http://www.vertis.pl/

strOOs
13.02.13, 19:37
Rossman podczepil sie do ORWO.Niby sa razem,ale to dwa rozne laby.Ale pewnie u tego samego dostawcy zamawiaja.W zasadzie bez roznicy czy to Zosia w Kaliszu czy Klaus w Passewalku klawisz przyciska jak papier i kredki maja te same.

Znaczy klisze FotoQuelle sprzedawane są w Rossmannie jako ich marka (przynajmniej tak kojarzę), więc to pewnie mocno połączone z nimi.

Mirek54
13.02.13, 19:45
Znaczy klisze FotoQuelle sprzedawane są w Rossmannie jako ich marka (przynajmniej tak kojarzę), więc to pewnie mocno połączone z nimi.

Caly czas myslem kiedys ze Konica, Agfa, Ferrania, Fuji i Kodak To bylo tych piec firm produkujacych.Kto w jakich zamawial i pakowal pod swoim logiem to ciezko wyczuc.A teraz to juz galimatias.Agfe lacze napewno z ORWO co do reszty pojecia nie mam.

robert1088
15.02.13, 10:26
Dobra wywołałem i mam mieszane uczucia - foty są trochę za żółte.
Z poprzednim labem nie miałem tylu problemów .