PDA

Zobacz pełną wersję : IV Edycja konkursu Foto-Festiwal (do 18 kwietnia 2013)



lily95
18.01.13, 23:05
Hej, zapraszam Was do udziału w tym konkursie. Wydał mi się bardzo ciekawy, bo jest dużo kategorii (Wschód/Zachód, Pory roku, Dzieci, Makro, Przyroda, Architektura/Zabytki, Emocje, Sport/Reportaż/Wydarzenie, Zdjęcia nocne, Krajobraz, Czarno-białe i Portret) i można wygrać całkiem fajne nagrody
1 miejsce - Canon PowerShot A810 (czarny), karta SDHC FUJIFILM 4 GB, ładowarka i 4 akumulatorki 2xAA, etui Esperanza
2 miejsce - Radiobudzik Agfa Photo AC8139D z ramką cyfrową.
3 miejsce - Statyw WT3750 (szybkozłączka, 2 poziomice, samopoziomujące nogi, hak) i pokrowiec...
więcej informacji tutaj:

http://nagrodobiorcy.pl/wystartowala-iv-edycja-konkursu-foto-festiwal-do-18-04-2013/

Myślę, że żaden miłośnik fotografii nie powinien przejść obok tego konkursu obojętnie!:) Pstrykajcie, aż klisze popękają!:D

Rafał Czarny
18.01.13, 23:08
Brakuje mi tylko kategorii stepowanie i kolejnej - stepowanie z popierdywaniem. ;)

ahutta
19.01.13, 23:06
Może się czepiam, ale to już któryś raz ostatnio, gdy ktoś startuje na forum z pierwszym postem, który promuje jakąś inną stronę. Generalnie, ani dzień dobry jeste Ździchu, ani kupiłem se aparat przyjmiecie mnie do klubu, tylko od razu fajny temat jest, blah blah blah, szczegóły na stronie XXX :(

adambieg
19.01.13, 23:24
Zobacz sobie zasady konkursu to dopiero się załamiesz. Aby dodać zdjęcie trzeba mieć kod. Żeby mieś kod musisz wysłać smsa za 3 zł. Od wygranej musisz sobie podatek zapłacić:mrgreen:

Normalnie jaja... Szukają idiotów czy co?

BIKER
19.01.13, 23:26
Bo to taki konkurs, że tylko kasę aytorom nabija. Oni zawsze wygrywają:grin:

jagger
19.01.13, 23:26
jeżeli głosować mają sami uczestnicy to nie warto... jeżeli jest jakaś komisja to warto...

ahutta
19.01.13, 23:28
Sam konkurs i zasady mnie grzeją. Taka bezczelna promocja mnie wkurza.

BIKER
19.01.13, 23:32
o i tu masz ahutta rację. ja się w takie zabawy nie wdaję, najbardziej interesują mnie konkursy o Łodzi, rowerowe i wakacyjne. Tu mam nawet pewne osiągnięcia i satysfakcję. Reszta to zabawa na naszym forum:grin: