PDA

Zobacz pełną wersję : Olympus Studio 2x - gdzie mozna sciagnac?



Jeronimo
6.08.07, 13:37
kurcze wchodze na strone pisze jak byk OLYMPUS Studio 2
http://www.olympus.co.uk/consumer/205_17003.htm
a jak sciagam to Olympus MASTERa :(

RobertW3D
6.08.07, 13:48
kurcze wchodze na strone pisze jak byk OLYMPUS Studio 2
http://www.olympus.co.uk/consumer/205_17003.htm
a jak sciagam to Olympus MASTERa :(

Hehe - też tak miałem :)
To jest nieco podchwytliwe ;-) U góry, ponad napisami download są małe kwadraciki - kliknij na pierwszym z nich i wybierz Studio 2 :)

Jeronimo
6.08.07, 14:17
no w Firefoxie to sa jakies badziewia w tych kwadracikach wogle tego nie zauwazlem :D thx :oops: :oops: :oops:

RobertW3D
6.08.07, 14:40
no w Firefoxie to sa jakies badziewia w tych kwadracikach wogle tego nie zauwazlem :D thx :oops: :oops: :oops:

Nie ma za co :)
Tak to czasami jest niestety z Firefoxem ;-) Aczkolwiek to co się dzieje pod Vistowym IE7, to jest dopiero dramat! Niektóre strony są tak rozsypane, że nawet się nie daje z nich korzystać ...

Jack
6.08.07, 15:14
Oczywiście na Olympus PL też można pobrać Studio, ino że jest ono nieco ukryte :D ;) Po wejściu na link dotyczący Olympus Master 2 ( http://www2.olympus.pl/consumer/205_OLYMPUS_Master_2.htm ) i kliknięciu "Darmowe pobieranie pełnej wersji..." następuje przekierowanie na centralny serwer, gdzie można wybrać nie tylko Mastera, ale i co innego :) jak na dołączonej ilustracji.
Jack

Jeronimo
6.08.07, 15:32
patrzac na screena to mam wrazenie ze wlasnie te dziwne guziki o ktorych pisalem to sa formularze ktore u Ciebie w IE widac :D

RobertW3D
6.08.07, 15:52
patrzac na screena to mam wrazenie ze wlasnie te dziwne guziki o ktorych pisalem to sa formularze ktore u Ciebie w IE widac :D

Nawet na pewno ... :-)

Oleryk
6.08.07, 18:50
Opera radzis obie z wyświetlaniem tej strony doskonale.

Ale nie o tym chciałem...
Pobrać można oczywiście triala.
Gdzie, w Polsce, można kupić pełn ą wersję Olympus Studio 2?

RobertW3D
6.08.07, 19:51
Opera radzis obie z wyświetlaniem tej strony doskonale.

Ale nie o tym chciałem...
Pobrać można oczywiście triala.
Gdzie, w Polsce, można kupić pełn ą wersję Olympus Studio 2?

Oj będzie ciężko - to jest taki biały kruk, że pewnie nawet na stadionie nie mają ;-) A tak na serio to jest podobno w OlyJedi - podobno, bo w cenniku jest 1.2, a RadioErewan nic nie odpisał na moje pytanie ... w sklepach też będzie ciężko - myślę, że najłatwiej będzie wykonać tel do Olympus PL :-)

The z00m
6.08.07, 21:23
Czy ktoś będący w temacie mógłby napisać w czym to Olympus Studio 2.0 jest lepsze od Olympus Master 2.0? I mam jeszcze jedno pytanko dotyczące Olympus Master 2.0... jest chyba rozszerzona wersja Plus :roll: Co daje owe rozszerzenie? Dzięki...

Kubus Puchatek
6.08.07, 21:25
Opera radzis obie z wyświetlaniem tej strony doskonale.

Ale nie o tym chciałem...
Pobrać można oczywiście triala.
Gdzie, w Polsce, można kupić pełn ą wersję Olympus Studio 2? Napisz do Olympus Polska w zwrotce powinieneś dostać namiar na sklep który zajmuje się dystrybucją.

Oleryk
6.08.07, 21:48
Dziękuję, tak zrobię.

RobertW3D
7.08.07, 09:08
Czy ktoś będący w temacie mógłby napisać w czym to Olympus Studio 2.0 jest lepsze od Olympus Master 2.0? I mam jeszcze jedno pytanko dotyczące Olympus Master 2.0... jest chyba rozszerzona wersja Plus :roll: Co daje owe rozszerzenie? Dzięki...

Kiedyś różnic było sporo. OS było lepsze m.in. pod tymi względami:
- prędkość działania (diametralna różnica)
- więcej opcji edycji / wywoływania RAW
- możliwość kontroli aparatu z poziomu komputera

Teraz w OM2.0 sporo zmieniono - jest całkiem sporo opcji do korekcji i wywoływania. Prędkość niestety jest dalej koszmarna ... Wersja Plus miała różnego rodzaju dodatki w stylu panoramy, efekty 3D itp. OM1 mogłeś upgrade'ować za pomocą wpisania kodu z karty xD. OM 2.0 jest chyba tylko w jednej wersji ...

Jack
7.08.07, 09:45
no w Firefoxie to sa jakies badziewia w tych kwadracikach wogle tego nie zauwazlem Właściwie to nie miałeś szans, akurat Firefox bardzo źle obsługuje stronę Olka (albo na odwrót - strony Olka - szczególnie polska - są wyjątkowo mało przystosowane do oglądania w FF).

...Gdzie, w Polsce, można kupić pełn ą wersję Olympus Studio 2?Jeszcze nie można, bo jeszcze nie znalazł się na liście produktów oferowanych przez Olympus.
Jack

Oleryk
7.08.07, 17:30
...Gdzie, w Polsce, można kupić pełn ą wersję Olympus Studio 2?Jeszcze nie można, bo jeszcze nie znalazł się na liście produktów oferowanych przez Olympus.
Jack
Ciekawe...
Ściągnąłem triala i jest nawet polski interfejs.
No i nie ma nic na temat wygaśnięcia licencji :razz:

fotomic
7.08.07, 17:54
...Gdzie, w Polsce, można kupić pełn ą wersję Olympus Studio 2?Jeszcze nie można, bo jeszcze nie znalazł się na liście produktów oferowanych przez Olympus.
Jack
Ciekawe...
Ściągnąłem triala i jest nawet polski interfejs.
No i nie ma nic na temat wygaśnięcia licencji :razz: a czy podczas uruchamiania OS20 nie ma czasem informacji ile Ci dni pozostało do końca ?

Jeronimo
7.08.07, 18:21
no wlasnie mi pokazuje 31dni :(

Oleryk
7.08.07, 19:47
Fakt, wczoraj było 31 dni, dziś jest 30 :cry:

Jeronimo
8.08.07, 07:07
kurcze niezle... jeszcze nie jest sprzedawany. My tu sie podjaramy a nie bedzie mozna kupic.... ;)

RobertW3D
8.08.07, 09:51
kurcze niezle... jeszcze nie jest sprzedawany. My tu sie podjaramy a nie bedzie mozna kupic.... ;)

Zawsze można sprowadzić z innego kraju :-) Przynajmniej nie trzeba będzie się martwić o gwarancję ;-) Ciekawe czy kupując oprogramowanie w USA i wysyłając do PL w oryginalnym pudełku dodadzą cło czy nie. Ktoś już to przerabiał?

furtian
8.08.07, 10:17
Olympus Master to przede wszystkim aplikacja do przeglądania, edycji i archiwizacji zdjęć. Olympus Studio to fajne narzędzie do pracy studyjnej. Pełna obsługa aparatu z komputera.
Praktycznie wszystko poza ustawieniem planu robi się przy komputerze. Wygoda ogromna, efekty pracy widoczne natychmiast, można korygować na bieżąco wszystkie nastawy i oglądać skutki na ekranie. Polecam również początkującym ze względu na możliwość uczenia się i poznawanie możliwości sprzętu.
pozdrowienia :roll:

RobertW3D
8.08.07, 10:24
no wlasnie mi pokazuje 31dni :(
No więc wydaje mi się, ze wiem jak używać wersji testowej dłuugo ;)

Jest wiele metod na to ;-) pytanie tylko jakie są zabezpieczenia w OS :-) Czy wystarczy przestawić datę czy jeszcze pobawić się z rejestrem / plikami. Teraz nie mam czasu na takie zabawy, ale generalnie jest to do wyśledzenia :-) 2 przydatne programy to FileMon i RegMon z Sysinternals (obecnie część M$ :) )

Jeronimo
3.01.08, 23:37
aktualnie jest dostępna wersja (poprzez update) 2.11

Ktos gdzies juz wspominal ze jest optymalizowane pod procki Core2 Duo... nie wiem czy to jest prawda. Moge tylko stwierdzić ze po zmianie sprzętu (oraz zmianie wersji 2.0 na 2.11) program mega śmiga. "Wywoływanie" RAWa trwało u mnie kilkanaście sekund... teraz parę sekund (różnica jest pewnie tez spowodowana tym ze mialem AMD 2500+)

pozdrawiam

cra3y
3.01.08, 23:58
niekoniecznie, wersja 2.10 jeszcze sie wlecze

chomsky
4.01.08, 01:32
kurcze wchodze na strone pisze jak byk OLYMPUS Studio 2
http://www.olympus.co.uk/consumer/205_17003.htm
a jak sciagam to Olympus MASTERa :(

Hehe - też tak miałem :)
To jest nieco podchwytliwe ;-) U góry, ponad napisami download są małe kwadraciki - kliknij na pierwszym z nich i wybierz Studio 2 :)


Jakie kwadraciki?
Widze to w Operze.
Chcialbym sciagnac tego triala ale nie potrafie.
czec.Ch.

p.s.Czy musze wypelnic te koszmarna deklaracje koniecznie?

Mirek54
4.01.08, 03:09
Jak macie problemy ze sciagnieciem tego OS 2 TRIALA to moge gdzies wrzucic i zapodac linka.

chomsky
4.01.08, 17:38
Zapodaj, a juzci!
Czesc.Ch.

Mirek54
4.01.08, 17:56
Zapodaj, a juzci!
Czesc.Ch.

MEGAUPLOAD - The leading online storage and file delivery service@@AMEPARAM@@Filename:</font> <font style="font-family:arial; color:#FF6700; font-size:22px; font-weight:bold;">OS201Setup.rar@@AMEPARAM@@OS201Setup.rar (http://www.megaupload.com/?d=KFYU9AH4)

aho
4.01.08, 21:37
Zapodaj, a juzci!
Czesc.Ch.

MEGAUPLOAD - The leading online storage and file delivery service@@AMEPARAM@@Filename:</font> <font style="font-family:arial; color:#FF6700; font-size:22px; font-weight:bold;">OS201Setup.rar@@AMEPARAM@@OS201Setup.rar (http://www.megaupload.com/?d=KFYU9AH4)
A na rapidshare nie mozesz tego zapodać, bo tu są duże ograniczenia ?

Mirek54
4.01.08, 21:49
A na rapidshare nie mozesz tego zapodać, bo tu są duże ograniczenia ?

Moge-zaraz wrzuce.

No i jest

http://rapidshare.com/files/81268271/OS201Setup.rar.html

chomsky
6.01.08, 18:54
Czy OS 2,11 obsluguje konwersje RAW z E3? Moze pisaliscie ale nie znajde na starosc.
Czesc

Jeronimo
6.01.08, 19:11
wyslij mi RAWa z E3 to z checia sprawdzę ;-)

jeronimoMAŁPAolympusclub.pl

chomsky
6.01.08, 23:46
wyslij mi RAWa z E3 to z checia sprawdzę ;-)

jeronimoMAŁPAolympusclub.pl

Sciagnalem tego OS 2,11, triala. Bylo latwiej niz z zakupem E3, teraz musze poprosic o RAW z E3 by sprawdzic, czy OS 2,11 je konwetuje.
Dzieki wszystkim za pomoc. Boja taki troche kaleka komputerowy i syn jak moze pomaga.
Musialem w[pierw wyistalowac wczesniejsza wersje OS.
Moze bede musial kupic na corke lub syna studenca wersje CS3, gdy zdecyduje sie na D300 :D
czesc.ch.

Mirek54
7.01.08, 00:48
wyslij mi RAWa z E3 to z checia sprawdzę ;-)

jeronimoMAŁPAolympusclub.pl

Sciagnalem tego OS 2,11, triala. Bylo latwiej niz z zakupem E3, teraz musze poprosic o RAW z E3 by sprawdzic, czy OS 2,11 je konwetuje.
Dzieki wszystkim za pomoc. Boja taki troche kaleka komputerowy i syn jak moze pomaga.
Musialem w[pierw wyistalowac wczesniejsza wersje OS.
Moze bede musial kupic na corke lub syna studenca wersje CS3, gdy zdecyduje sie na D300 :D
czesc.ch.

Na TEJ (http://raw.fotosite.pl/index-Olympus_E-3_ZD_12-60_f2.8-4.htm) stronie masz rawy z E3,mozesz sciagnac i sam sprawdzic.Ja moge od siebie dodac,ze program nie ma zadnych problemow z plikami RAW z E3

Jeronimo
7.01.08, 01:26
chcialem sprawdzic dla ciebie... mnie taka informacja do szczescia nie jest aktualnie potrzebna, pozdro

chomsky
7.01.08, 22:54
chcialem sprawdzic dla ciebie... mnie taka informacja do szczescia nie jest aktualnie potrzebna, pozdro

Serdeczne dzieki za pomoc i dla Lucci. mam troche czasu i szukam "nowych rozwiazan".
Koniec z szarpanina!
czesc.ch.