PDA

Zobacz pełną wersję : Bezpłatne warsztaty fotografii reportażowej



anmael
23.10.12, 12:23
ExIF STuDiO oraz Stara Drukarnia zapraszają na pokaz zdjęć oraz bezpłatne warsztaty fotografii reportażowej.
Termin i lokalizacja:
Miejsce:ExIF STuDiO , ul.Ogrodowa 31/35, Warszawa (wejście obok klubu Chwila, ostatnie piętro)
Start: 26.10.12, godz. 20.00
wstęp wolny


Więcej: http://goo.gl/xIWhw

Myślę, że warto się wybrać.

fret
23.10.12, 16:18
Pewnie warto, tylko te "warsztaty fotografii reportażowej" na ostatnim piętrze jakoś nie bardzo sobie wyobrażam.

anmael
23.10.12, 16:27
Za warsztaty na poziomie trzeba by sporo zapłacić. Ale i na takich darmowych pewnie będzie się można czegoś ciekawego dowiedzieć - choć gwarancji oczywiście nie ma. W każdym razie ryzykuje się tylko stratą czasu.

fret
23.10.12, 16:52
Za warsztaty na poziomie trzeba by sporo zapłacić. Ale i na takich darmowych pewnie będzie się można czegoś ciekawego dowiedzieć - choć gwarancji oczywiście nie ma. W każdym razie ryzykuje się tylko stratą czasu.

Chodziło mi raczej o samo określenie "warsztaty". Na warsztaty idę z aparatem i robię konkretne zdjęcia doskonaląc umiejętności praktyczne. To może być raczej wykład, co nie zmienia faktu, że wartościowy.

anmael
23.10.12, 16:58
Chodziło mi raczej o samo określenie "warsztaty". Na warsztaty idę z aparatem i robię konkretne zdjęcia doskonaląc umiejętności praktyczne. To może być raczej wykład, co nie zmienia faktu, że wartościowy.
Masz rację, rzeczywiście wygląda to bardziej na wykład.