PDA

Zobacz pełną wersję : C-5050 czy C-5060 POMÓŻCIE !!!



antykwas
29.03.04, 15:46
:shock:
Proszę o pomoc w podjęciu decyzji na co sie zdecydować, pewnie wielu z Was miało podobne problemy z wyborem przed dokonaniem zakupu.
Czekam na oddźwięk i z góry dziękuję za rady poparte jakimiś konkretnymi argumentami.

mirkus
2.04.04, 15:04
Oba są bardzo dobre. Bierz ten, który Ci bardziej podejdzie.

antykwas
3.04.04, 21:00
dzięki mirkus, ale jak znam siebie, to oba mi podejdą i co wtedy? :?: :?:

anasiza
17.04.04, 20:33
Sam mam ten problem
Przeczytałem dzisiaj takie coś na www.recenzje.net.pl
Kopiuję cytat z pewnej recenzji:

UWAGA na C-5050 - ten model posiada nieco wadliwą matrycę !!! Dlatego też została ona wymieniona na zupełnie nową w modelu C-5060. Po ok. roku użytkowania zaczyna ona coraz bardziej "szumieć", co znacznie pogarsza z czasem możliwości tego aparatu.

Część użytkowników którzy kupili aparat kila miesięcy temu, już zauważają silnie pogorszającą się jakość zdjęć.
Kupując go jednak, proponuję zastanowić się czy nie lepiej dołożyć parę złotych (ok. 200-300, zależnie od dostawcy) i kupić wersję C-5060, z nową ulepszoną matrycą i poprawionymi kikoma innymi funkcjami!
(jesli jesteś zainteresowany/a, to zerknij też na moją recenzję C-5060).

cr4shyk
17.04.04, 21:48
Jak bys poszukal to bys znalazl ze to tylko plotka.

Hans
21.04.04, 13:03
Sam mam ten problem
Przeczytałem dzisiaj takie coś na www.recenzje.net.pl
Kopiuję cytat z pewnej recenzji:

UWAGA na C-5050 - ten model posiada nieco wadliwą matrycę !!! Dlatego też została ona wymieniona na zupełnie nową w modelu C-5060. Po ok. roku użytkowania zaczyna ona coraz bardziej "szumieć", co znacznie pogarsza z czasem możliwości tego aparatu.

Część użytkowników którzy kupili aparat kila miesięcy temu, już zauważają silnie pogorszającą się jakość zdjęć.
Kupując go jednak, proponuję zastanowić się czy nie lepiej dołożyć parę złotych (ok. 200-300, zależnie od dostawcy) i kupić wersję C-5060, z nową ulepszoną matrycą i poprawionymi kikoma innymi funkcjami!
(jesli jesteś zainteresowany/a, to zerknij też na moją recenzję C-5060).
taaaa widze ze na allegro tez rozsiewasz ta plote :lol: :lol: :lol: szczeze to ta strona jest d@# warta , a takie ploty to dylko debile rozsiewaja,juz kiedys pisalem o tym poczytaj sobie w starszych postach lub znajdz w moich wypowiedziach ;)
POzdr