PDA

Zobacz pełną wersję : ACDSee Pro 3 za darmo



marek7001
17.09.12, 10:08
ACDSee Pro 3 za darmo, po niemiecku, można poszukać spolszczenia. Wypełniamy i przychodzi kod oraz link do pobrania. Sprawdziłem, wszystko działa. Wypełniamy na http://www.software-choice.com/acdsee-pro-3-aktion

pamaru
17.09.12, 10:36
Chyba słabo szukam tego działającego spolszczenia, bo po jednym wyskoczyły mi błędy operacyjne acdsee i kaput. :( Jeśli można prosić również o link do spolszczenia będę wdzięczny. Ogólnie dzięki za ww wiadomść. :D

marek7001
17.09.12, 10:47
Chyba słabo szukam tego działającego spolszczenia, bo po jednym wyskoczyły mi błędy operacyjne acdsee i kaput. :( Jeśli można prosić również o link do spolszczenia będę wdzięczny. Ogólnie dzięki za ww wiadomść. :D

Lipa, nie wpuszcza spolszczenia:evil:

ayu
17.09.12, 10:52
Dzięki za linka +. Jeżeli można też bym prosił o spolszczenie.

grizz
17.09.12, 10:52
Ej Panowie. Nie rzucajcie linkami do nieoficjalnych źródeł :/

pamaru
17.09.12, 10:53
No właśnie pobrałem jedno z ch.m.k. :mrgreen: ale teraz wywała mi błąd (o ile mogę zrozumieć, a niemieckiego akurat nie znam..).

grizz
17.09.12, 10:53
No właśnie pobrałem jedno z ch.m.k. :mrgreen: ale teraz wywała mi błąd (o ile mogę zrozumieć, a niemieckiego akurat nie znam..).

a pisałem:
Ej Panowie. Nie rzucajcie linkami do nieoficjalnych źródeł :/ i to nei chodziło tylko o kwestie prawne.

marek7001
17.09.12, 10:53
No właśnie pobrałem jedno z ch.m.k. :mrgreen: ale teraz wywała mi błąd (o ile mogę zrozumieć, a niemieckiego akurat nie znam..).

Spolszczenie nie pasuje do wersji niemieckiej...

markus74
17.09.12, 11:24
Skoro nie można spolszczyć to czy ktoś wie jak toto przynajmniej "zangielszczyć" bo po niemiecku nic nie kumam :grin:

irek50
17.09.12, 11:39
Skoro nie można spolszczyć to czy ktoś wie jak toto przynajmniej "zangielszczyć" bo po niemiecku nic nie kumam :grin:
-------------
Rozumiem tę awersję do niemieckiego... Rosiewicz śpiewał: "gdyby w domu ktoś przy dziecku mówił po niemiecku" :)
----------------
To jest prawdopodobnie wersja piracka ---reklama strony...

marek7001
17.09.12, 12:17
-------------
Rozumiem tę awersję do niemieckiego... Rosiewicz śpiewał: "gdyby w domu ktoś przy dziecku mówił po niemiecku" :)
----------------
To jest prawdopodobnie wersja piracka ---reklama strony...
Irku z ta piracką to chyba troszkę przesadziłeś... ale fakt, wersja jest tak jak pisałem w pierwszym poście po niemiecku, nie spolszczymy i nie zangielszczymy:wink:
Po podaniu danych, za chwilę przychodzi mail z kodem i linkiem do pobrania programu ze strony ACDSee i pobieramy pełna wersję. Wpisujemy kod i działa. Tylko po niemiecku.

irek50
17.09.12, 14:12
Irku z ta piracką to chyba troszkę przesadziłeś... ale fakt, wersja jest tak jak pisałem w pierwszym poście po niemiecku, nie spolszczymy i nie zangielszczymy:wink:
Po podaniu danych, za chwilę przychodzi mail z kodem i linkiem do pobrania programu ze strony ACDSee i pobieramy pełna wersję. Wpisujemy kod i działa. Tylko po niemiecku.
------
Jeśli kod przychodzi ze strony ACDSee to znaczy, że się myliłem ... ciekawe czy licencja jest do użytku komercyjnego, czy tylko domowego?