Zobacz pełną wersję : Jak uzyskać oświetlenie twarzy jak na zdjęciach
Witam,
Jak fotografujący uzyskał takie oświetlenie na twarzach modelek jak na zdjęciach?
Blendy? Lampy błyskowe?
http://akisora3.blog5.fc2.com/blog-date-201203.html
Moim zdaniem tam nie było żadnego doświetlenia twarzy. Tylne światło i ekspozycja na twarz (w efekcie czego wszystko, co jasne, jest przepalone), nic więcej.
Mogl lekko liznac cienie,ale to bardzo lekko.W sumie to zaden straszny efekt.Mozna przy zastanym odpowiednio pomierzyc i pozniej reszta na kompie.
Ty tak poważnie pytasz? Nie ma w tych fotach niczego nietypowego. Doswietlania raczej nie bylo lampą, może biała blenda, ale niekoniecznie.
Ogólnie to widze dobrze wybrany czas dnia z fajnym nie za ostrym światłem, a póżniej odpowiednia obróbka w programie jakimś i masz taki rezultat.
T.
poptrz na niebo, full natura.
Witam serdecznie.
Chcesz wiedzieć jak poświecone? Patrz w oczy.
Pierwsze lekko zwykłym flash-em. Na czwartym i chyba szóstym blenda. Na pozostałych nie widać. Za mała rozdzielczość. Wyglądają na zastane.
Pozdrawiam.
Powered by vBulletin? Version 4.2.5 Copyright Š 2025 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.