PDA

Zobacz pełną wersję : Moja akcja w PS



Mirek54
9.08.12, 22:37
Szukalem i nie moglem znalesc,a wiem,ze o akcjach jest temat.
Mod napewno znajdzie i polaczy.
Wiec tak.Czesto dostaje pytanie jak obrobic jak wyostrzyc,zeby na forum bylo slicznie.Z tego co pamietam to odpowiadam na takie PW i staram sie wytlumaczyc.Widze,ze jest wiele wiadomosci tego typu bez odpowiedzi.
No to teraz dla wszystkich razem,oczywiscie mam na mysli poczatkujacych,Stare wygi temata znaja od podszewki.
Zrobilem dwa pliki .atn.Nie ma znaczenia wersja jezykowa,dzialaja nawet na Esperanto.
Pierwsza akcja to takie ""trzy ostrzenia rozne"",mozna wgrac,i na trzy rozne sposoby ostrzyc.Czy to kwiatek czy krajobraz,ktoras wersja bedzie pasowac.
Drugi plik to dla leniwych.Jest to polaczenie tych trzech roznych ostrzen z klawiszem funkcyjnym o ustaleniem wielkosci pliku,wystarczy wcisnac F2 i jesli nic nie chcemy zmieniac to tylko klikamy na OK i na koniec zapiszemy sobie.Fotka powinna odpowiadac naszym podniebieniom na forum.
A wiec na koniec dla bardzo leniwych.Rozpakowujemy akcje.Prawy przycisk na plik trzy ostrzenia rozne i otworz w CS -ktory tam mamy-dziala do wersji 6.Nastepnie to samo z plikiem Z automata na forum olka.Jak juz mamy CS otwarty -otwieramy zdjecie(fiff,tez moze byc)i wciskamy F2,OkOkOk i zapisujemy.
To wszystko na dzis.
Moze pozniej wiecej sie naumie to wstawie inne.:mrgreen:Chyba,ze nie chcecie to tez napiszcie68053

sylwiusz
18.08.12, 10:30
Wlasnie chcialem sciagnac, ale po kliknieciu w link:
"Zakradł się błąd... Jeśli uważasz, że link powinien działać skontaktuj się z administratorem (https://forum.olympusclub.pl/sendmessage.php)"

Mirek54
18.08.12, 10:45
Wyslalem Ci PW.

apz
18.08.12, 15:51
Wyslalem Ci PW.

To ja też poproszę - trzy ostrzenia mam , ale te automaty to śliczna sprawa.