PDA

Zobacz pełną wersję : Galeria internetowa *** Digart.pl ***



studio1975
11.07.12, 21:23
Witam :)

Jak można zarchiwizować na dysku twardym konto w serwisie DIGART.pl ? mam tam kilkaset zdjęć.

Pozdrawiam :)

hades
11.07.12, 21:34
Admini digart.pl powinni znać sposób.

jagger
11.07.12, 21:40
digart = nie smarujesz nie jedziesz. Najgorszy portal w sieci...

hades
11.07.12, 23:01
Chyba nie chodzi o opinie. Chyba, że to sposób na wyciągnięcie zdjęć.

Przepraszam, że pytam, ale właściwie po co archiwizować to co się samo wysłało? Czy chodzi także o archiwizacje komentarzy?

Ania_
11.07.12, 23:18
Odpowiednio ustawiony Teleport Pro powinien załatwić sprawę.

And.N
12.07.12, 06:19
To nie pierwsze forum na którym zadano to pytanie i chyba "zainteresowany" wcale nie oczekuje odpowiedzi...

studio1975
31.07.12, 21:24
digart = nie smarujesz nie jedziesz. Najgorszy portal w sieci...


Bardzo mądra wypowiedź.

Chce skopiowac konto i stamtąd spiep....


andtor2 - Twoja wypowiedź nic nie wnosi.


(https://forum.olympusclub.pl/members/10600-andtor2)

JAGGER - bardzo mądra wypowiedź!

And.N
31.07.12, 21:52
Eee tam, wnosi...sugestię...
Tak po prawdzie Twój post też nic nie wnosi. W dobrym tonie byłoby odpowiedzieć czy sobie poradziłeś z problemem.
Podpowiedzi dostałeś sporo (nie tylko tu). Pytałeś adminów digarta?

hades
31.07.12, 23:26
Skopiowanie konta chyba nie jest możliwe w żadnym serwisie. Może po prostu nie słyszałem o takiej funkcjonalności. Jeśli administrator Digartu odpowiedział na to pytanie przecząco to jedyna możliwość, to jakiś automat, który nagrywa treści stron. Dobrą podpowiedź napisała Mysikrólica, sugerując użycie programu Teleport. Tyle że wtedy należałoby go precyzyjnie pokierować, by nie nagrał połowy Digartu na dysk. Potem należałoby odsiać pliki graficzne z nagranej treści, a z nich z kolei prace, które nas interesują.

studio1975
2.08.12, 09:21
Skopiowanie konta chyba nie jest możliwe w żadnym serwisie. Może po prostu nie słyszałem o takiej funkcjonalności. Jeśli administrator Digartu odpowiedział na to pytanie przecząco to jedyna możliwość, to jakiś automat, który nagrywa treści stron. Dobrą podpowiedź napisała Mysikrólica, sugerując użycie programu Teleport. Tyle że wtedy należałoby go precyzyjnie pokierować, by nie nagrał połowy Digartu na dysk. Potem należałoby odsiać pliki graficzne z nagranej treści, a z nich z kolei prace, które nas interesują.

mnie interesuje strona www komentarze + praca