PDA

Zobacz pełną wersję : Kojarzy ktoś to zdjęcie?



aga_piet
30.06.12, 23:06
Było u nas w Galerii i przedstawiało dziewczynę-zombie idącą ulicą oraz kobietę ją obserwującą. Wydawało mi się, że autorem był wujek.samo.h ale nie znalazłam w jego galerii. a_wykrota chyba też nie.
To nic pilnego, po prostu komuś o nim opowiadałam, przypomniało mi się, że było fajne ;)

Mirek54
30.06.12, 23:21
Było u nas w Galerii i przedstawiało dziewczynę-zombie idącą ulicą oraz kobietę ją obserwującą. Wydawało mi się, że autorem był wujek.samo.h ale nie znalazłam w jego galerii. a_wykrota chyba też nie.
To nic pilnego, po prostu komuś o nim opowiadałam, przypomniało mi się, że było fajne ;)

Jak zombie to moze dr_feelgood (https://galeria.olympusclub.pl/index.php?cat=20316) Tam w galerii jest kilka zombie,tylko tej obserwujacej brak.Moze sie pogapila i odeszla,a moze te zombie ja zezarlo po prostu,Nie wiem.

aga_piet
30.06.12, 23:24
Nieee, to było "zwykłe" zdjęcie. Taki street :)

nyny
30.06.12, 23:30
Przejzyj galerie Madnessa

pozdro

aga_piet
30.06.12, 23:35
Nie ma, widzę, że madness dużo pokasował fot. I wydaje mi się, że to nie było jego.

hades
1.07.12, 05:33
Było u nas w Galerii i przedstawiało dziewczynę-zombie idącą ulicą oraz kobietę ją obserwującą. Wydawało mi się, że autorem był wujek.samo.h ale nie znalazłam w jego galerii. a_wykrota chyba też nie.
To nic pilnego, po prostu komuś o nim opowiadałam, przypomniało mi się, że było fajne ;)

https://galeria.olympusclub.pl/displayimage.php?album=3835&pos=6

---------- Post dodany o 05:33 ---------- Poprzedni post był o 04:05 ----------

Przy okazji, zdjęcie, by sobie je zapamiętać, można dodać do ulubionych. Ale nie w przeglądarce, tylko w galerii. W pasku nad zdjęciem, gdzie zwykle jest opis, np. "Plik 4/15", z lewej strony jest guzik "Image info". Klikamy, pod zdjęciem wywołujemy opis, wraz z linkiem dodaj do Ulubionych. By wywołać tak zapamiętaną listę wystarczy wywołać Ulubione z menu galerii. To tak jakby ktoś nie znał tej funkcji.

aga_piet
1.07.12, 10:22
Kurde, a byłam tak blisko... ;) Nie kliknęłam w zakładkę "Nikon" :D
Dziękuję hades <cmok>

hades
1.07.12, 14:42
Nie ma za co :).