PDA

Zobacz pełną wersję : Wyniki popRAWka 6/2012



Saboor
6.05.12, 11:49
https://forum.olympusclub.pl//brak.gif
źródło (http://saboor.dug.net.pl/nora/popRAWka/popRAWki112.png)
popRAWka 6/2012

<-Nasze wizje->


To edycja dopuszczająca prawie wszystkie środki, jakimi dysponują edytory grafiki i umysły szalonych obrabiaczy.
Tu możemy rzec: puszczamy wodze fantazji! Jedynie w tej edycji można pozwolić sobie na takie rzeczy jak: dodawanie efektów np. woda, lustro, płomień, promienie świetlne, skute tynki do gołej cegły itp.


Walczymy z kadrem helmuth'a:


https://forum.olympusclub.pl//brak.gif
źródło (http://saboor.dug.net.pl/nora/popRAWka/helmuth.jpg)

Zwycięzcą został: helmuth!!

https://forum.olympusclub.pl/konkursy/data/715/helmuth2.jpg

quality=high width=900 height=630 allowFullScreen=true wmode=transparent flashVars='varRSS=715&vote=2&varZoom=OFF&varScale=0'

(http://saboor.dug.net.pl/nora/popRAWka/helmuth.ORF)||Bieżąca Galeria (https://forum.olympusclub.pl/konkursy/showgallery.php?cat=715)|| Regulamin konkursu (https://forum.olympusclub.pl/showthread.php?t=80997)||

Saboor
6.05.12, 14:15
popRAWki chcieliście? ;-) czy mi się zdawało??

Centus
6.05.12, 14:25
popRAWki chcieliście? ;-) czy mi się zdawało??

oooo postepluje sobie troszke ;-)

henry1
6.05.12, 17:15
A co tam, też spróbuję. :-D

Saboor
7.05.12, 17:35
No! Nie pchać się, spokojnie! :-D

henry1
7.05.12, 20:08
No! Nie pchać się, spokojnie! :-D

Oj, przepraszam zaraz cofnę i poczekam aż pchający się rozejdą. :-D

judasz
7.05.12, 23:33
to i ja dorzucilem swoja wersje , troche mniej radosna niz henrego :) pzdr.

Saboor
8.05.12, 09:31
to i ja dorzucilem swoja wersje , troche mniej radosna niz henrego :) pzdr.
Aleś pojechaał! Łał ... nie pytam coś palił, bo nie chcę znać odpowiedzi. :-D
Mocne i jakie radosne! :mrgreen:

apz
8.05.12, 09:45
Aleś pojechaał! Łał ... nie pytam coś palił, bo nie chcę znać odpowiedzi. :-D
Mocne i jakie radosne! :mrgreen:

A ja wręcz przeciwnie - zapytam o recepturę - może sam po zgromadzeniu składników zechcę spróbować?
Pozdrawiam AP.

helmuth
8.05.12, 10:01
to i ja dorzucilem swoja wersje ...Po bardzo dokładnym obejrzeniu Twojej wersji, udało mi się dostrzec fragmenty zarysu oryginału :-P

Saboor
8.05.12, 10:03
Po bardzo dokładnym obejrzeniu Twojej wersji, udało mi się dostrzec fragmenty zarysu oryginału :-P
Aaa widzisz! Znam recepturę judasza: LSD "Lepiej Się Dopatruj" :mrgreen:

apz
8.05.12, 10:29
Aaa widzisz! Znam recepturę judasza: LSD "Lepiej Się Dopatruj" :mrgreen:

Po prostu fragmenty oryginału użyte zostały jako warstwa z kryciem między 15-20% , ale to jest taka właśnie poprawka - ile komu fantazji staje...

tropic
8.05.12, 10:37
z racji braku znajomości PS, sprzedam niedrogo pomysł na (bezdyskusyjnie) faworyta popRAWki !!!!! :mrgreen:

judasz
8.05.12, 11:12
hehe apz pomyliles sie :) a pale tylko najlepszy stafff :) tropic dawaj pomysla, albo lepiej sam to sprobuj ogarnac ja ps-a sie dopiero ucze od 2 moze 3 msc i dopiero odkrywam jego mozliwosci,ale jezeli ktos sie mnie spyta jak ja to zrobilem to mowie juz teraz , pojecia nie mam :) bardzo dozo mieszania bylo wszystkim co mi w lapska wpadlo ,pzdr.

Krakman
8.05.12, 13:05
Ja jak zwykle - niesamowicie super popRAWKA, A co mi tam, pochwalę się: jest ... niezła....:oops:

judasz
8.05.12, 13:39
no jest jest krakmanie :) widze ze podobny kierunek obralismy , tylko mnie troszke ponioslo :) ale podoba mi sie twoja wizja bardzo,pzdr.

Krakman
8.05.12, 13:44
no jest jest krakmanie :) widze ze podobny kierunek obralismy , tylko mnie troszke ponioslo :) ale podoba mi sie twoja wizja bardzo,pzdr.

No tak, masz rację troszkę Cię poniosło, sam nie chciałem tak tego określić, ale My Artyści poszukujący tak mamy.........:wink:

Centus
8.05.12, 13:50
ludzie co wy za ziolo palicie , wydawalo mi sie ze mam fajny pomysl na to zdjecie , ale patrzac na prace ktore juz sa , stwierdzam ze moj pomysl za grzeczny jest , wiec musze poszukac inspiracji na cos bardziej "wybuchowego" ;)

PS

judasz , ale czad , podoba mi sie ta apokaliptyczna wizja

Krakman
8.05.12, 20:35
Judasz, myślę, że powaliłeś wszystkich na kolana i teraz nikt już Cię nie jest w stanie przebić.....! Poważnie rozważam ustąpienie Ci pola i wycofanie się z tej poprawki...:???:
Zręsztą jak widzisz nikt już nic nie dokłada................

judasz
8.05.12, 21:39
krakman ja naprawde nie wiem o czym ty gadasz , a tak miedzy nami :) i reszta forumowiczow :) szedlem w twoim kierunku bardziej niz ty w moim , ale umiejetnosci mi nie pozwolily dojsc,pzdr.

Krakman
8.05.12, 21:44
:mrgreen: tyle Ci powiem

helmuth
8.05.12, 22:52
A co mi tam, pochwalę się: jest ... niezła....:oops:Wpadliśmy na ten podobny pomysł. Moja wersja jest jednak spokojniejsza ;)

Krakman
8.05.12, 22:55
Wpadliśmy na ten podobny pomysł. Moja wersja jest jednak spokojniejsza ;)

a gdzieżeż rzeczona ona???? chciałem zobaczyć..

helmuth
8.05.12, 22:57
a gdzieżeż rzeczona ona???? chciałem zobaczyć..Tam gdzie powinna ;)
Najpierw napisałem posta a potem wkleiłem.

Krakman
8.05.12, 23:18
Tam gdzie powinna ;)
Najpierw napisałem posta a potem wkleiłem.

Nooo jak mówią małolaty - szacun
I zdaje mi się , że wykorzystaliśmy to samo oprogramowanie do odbicia.. ale to tajemnica... :wink:

helmuth
8.05.12, 23:34
Sam zrobiłem tutka :-P

majeczek78
9.05.12, 22:00
I moja wersja już dotarła. Pozdrawiam.

Saboor
12.05.12, 10:36
Fajne prace, pamiętacie że o 20:00 zamykamy.

judasz
12.05.12, 10:54
looo maj god :) a co ich tak malo?, prac znaczy
ps. juz mam faworyta :) ,pzdr.

Saboor
12.05.12, 11:04
Jakość nie ilość, panie dziejku, no i strach przy takiej konkurencji

yac
12.05.12, 17:27
pierwszy raz postanowiłem się pobawić jako laik w temacie obróbki , ale to mnóstwo czasu pochłania / zdjęcie plakatu wyborczego jest mojego autorstwa - nic w nim nie przerabiałem/

jasona
12.05.12, 17:45
Witam serdecznie
Postanowiłam zaryzykować, może się spodoba - mój debiut :mrgreen:

Saboor
12.05.12, 20:06
Głosowanie rozpoczęte!




Witam serdecznie
Postanowiłam zaryzykować, może się spodoba - mój debiut :mrgreen:
A witam, witam!
Ryzyko się opłaca, baw się dobrze i jak najwięcej!

sedge
12.05.12, 20:41
Zagłosowałem obiema ręcami:wink: mniemam że na zwycięzcę:lol:

Saboor
14.05.12, 19:52
14 głosów?? Leniuchy!!

Thomasso
14.05.12, 19:58
Oddałem głos - hau-hau! :)

T.

Krakman
16.05.12, 17:42
Głosujemy bo robi się ciekawie.....:roll:

Agitator:twisted:

Lolita
16.05.12, 17:56
Se zagłosowałam ;)

Saboor
19.05.12, 11:20
Dzisiaj o 20:00 kończymy!

apz
19.05.12, 15:43
Spełniłem obowiązek.

Saboor
19.05.12, 21:53
helmuth, gratulacje!!

henry1
19.05.12, 22:32
Podwójna radocha, zagłosowałem na właściwą pracę.
I sam dostałem jeden głos.
Dziękuję za ten głos. :-D

judasz
19.05.12, 23:06
helmuth , zasluzone :) pzdr.

Centus
19.05.12, 23:09
planowalem podzialac w tej edycji , ale jakos czasu zabraklo Helmuth , gratulacje , czasami lanie wody poplaca ;-)

Jack
19.05.12, 23:12
helmuth, gratulacje!!




Kiedyś tam zorganizowano konkurs literacki o myśli przewodniej: "Kto pisze tak, jak sam Graham Greene". W konkursie wziął udział także Graham Greene, oczywiście pod pseudonimem, ale zajął dopiero trzecie miejsce.
Ale, co chciałem rzec? Autor zdjęcia i darczyńca RAWa wykonał znakomite zdjęcie i później znakomicie to dokończył. W moim przekonaniu nie było to najlepsze rozwiązanie, gdyż dostarczając surowiec do zmagań konkursowych i biorąc udział w tychże, na dzień dobry, miał największą szansę wygrać. Może by tak dobór RAWa do zmagań konkursowych pozostawić większemu przypadkowi?

apz
19.05.12, 23:58
Gratuluję i proszę wygrało bajorko , dużo lepiej się prezentuje od wątpliwej urody asfaltów.

---------- Post dodany o 23:58 ---------- Poprzedni post był o 23:55 ----------


Kiedyś tam zorganizowano konkurs literacki o myśli przewodniej: "Kto pisze tak, jak sam Graham Greene". W konkursie wziął udział także Graham Greene, oczywiście pod pseudonimem, ale zajął dopiero trzecie miejsce.
Ale, co chciałem rzec? Autor zdjęcia i darczyńca RAWa wykonał znakomite zdjęcie i później znakomicie to dokończył. W moim przekonaniu nie było to najlepsze rozwiązanie, gdyż dostarczając surowiec do zmagań konkursowych i biorąc udział w tychże, na dzień dobry, miał największą szansę wygrać. Może by tak dobór RAWa do zmagań konkursowych pozostawić większemu przypadkowi?

Myślę ,że większe znaczenie miał w tym przypadku kuszt i praktyka wykonawcza oraz wyobraźnia, a nie autorstwo RAW-a

Dziadek
20.05.12, 06:21
Serdecznie gratuluję! :)

Krakman
21.05.12, 09:05
Gratulacje , a ja znowu "otarłem" się o wygraną..........:???: ale co tam Helmuth zasłużenie wygrał (choć moja praca wcale nie jest gorsza :mrgreen: )

helmuth
21.05.12, 09:25
Dziękuję za głosy na moją wizję, dziękuję też za gratulacje :)

W moim przekonaniu nie było to najlepsze rozwiązanie, gdyż dostarczając surowiec do zmagań konkursowych i biorąc udział w tychże, na dzień dobry, miał największą szansę wygrać.Nie zgadzam się.
Warunki konkursu były takie, że można było z moim zdjęciem zrobić praktycznie wszystko, czego przykładem była praca judasza.
Chociaż pewnie nie jestem w swoim sądzie obiektywny ;)
Może Saboor się zastanowi nad wprowadzeniem punktu w regulaminie, zakazującego uczestnictwa w edycji, autorowi "surowca" :roll:


... ale co tam Helmuth zasłużenie wygrał (choć moja praca wcale nie jest gorsza :mrgreen: )Nawet na nią zagłosowałem :)

lisiajamka1
21.05.12, 09:33
Gratuluję.

Krakman
21.05.12, 09:38
Nawet na nią zagłosowałem :)

:mrgreen: Dzięki, i to jest właśnie zdrowa konkurencja.....

judasz
21.05.12, 09:44
to i ja sie przyznam , tez na krakmana glosowalem :) , a na mnie nikt :( ,pzdr.

Saboor
21.05.12, 11:08
Może Saboor się zastanowi nad wprowadzeniem punktu w regulaminie, zakazującego uczestnictwa w edycji, autorowi "surowca" :roll:
Po co? To byłoby bez sensu, tu liczą się: umiejętności, znajomość edytorów, dobry smak i ... fart.
Zobaczcie na pracę A56 aż powiało świeżością, prze zupełnie inne podejście do tematu.

helmuth
21.05.12, 11:58
Zobaczcie na pracę A56 aż powiało świeżością, prze zupełnie inne podejście do tematu.Przyznam, że miałem duży problem z wyborem pomiędzy pracą Krakmana i A56.
Gdyby inaczej "zrobiony" był horyzont u A56, pewnie zagłosowałbym na jego pracę.
Teraz, przy tym nachyleniu terenu i horyzoncie schowanym za wiaduktem, jest coś nienaturalnego (MZ) w tej kompozycji.

jasona
23.05.12, 09:54
Gratulacje
A moja praca, no głosów nie ma, ale chociaż ktoś do niej zajrzał :mrgreen:

helmuth
23.05.12, 11:18
A moja praca, no głosów nie ma, ...
Może wyprzedziłeś swoje czasy? :-P

Krakman
23.05.12, 11:56
Może wyprzedziłeś swoje czasy? :-P

"wyprzedziłaś" jeśli już :grin: Ja tylko tak z dobrego serca...

Saboor
23.05.12, 12:09
Może wyprzedziłeś swoje czasy? :-P
Nie bój, nie bój - dogonią cię! :-)

helmuth
23.05.12, 12:09
"wyprzedziłaś" jeśli już :grin: Uuups! :oops: Sorry!
Wszystko przez ten zapis pod nikiem: "Klubowicz(ka)", bądź tu człeku mądry :roll:

jarek_gd
28.05.12, 16:47
OK kategoria "żart" rozstrzygnięta. A teraz może klasyczna "popRAWka"?

Saboor
30.05.12, 13:26
OK kategoria "żart" rozstrzygnięta. A teraz może klasyczna "popRAWka"?
Pozwól, że o "kategorii" konkursu ja będę decydował, to co napisałeś nie było sympatyczne ani dla autora kadru, ani osób
biorących udział w tej edycji.